Подать объявление

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 18 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
18из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .126128. . .149
25 апр 2019 14:59
Цитата "20 Tatiana":
А хтось знає, чи почали робити внутрішні роботи у другій черзі? Нам уже говорять, що будинок буде здаватися кінець травня - червень. Хтось щось чув?


У 2-й і 3-й чергах повний штіль вже декілька місяців. У 2-й черзі навіть фасад не до кінця пофарбований, не говорячі вже про встановлення захисних решіток на вікна. Да і входи у під'їзди зовсім не побудовані. Тому, думаю, що і в середині будинків нічого не робиться. По будівництву, зараз, підняли кіпіш інвестори 4-5 черг, тому всіх будівельників кинули туди. Така уява, що на будівництві всього комплексу працюють від сили чоловік 10-20. І їх направляють то туди, то сюди... Не буду рекламувати сусідній ЖК, але там працівників у яскравих желетах на різних будинках як мурах.
26 апр 2019 17:14
Уважаемые инвесторы, давайте соберемся вместе, пообщаемся, подумаем как действовать.
01 май 2019 10:41
была встреча инвесторов с застройщиком, сказал что были трудности с людми, пообещали что после праздников стройка оживет
01 май 2019 13:18
можно узнать имя и фамилию застройщика?и кто именно с ним встречался?спасибо!
03 май 2019 07:16
А слышали о случаях, когда действительно неустойку заплатили? У меня уже четыре месяца просрочки после даты сдачи в договоре, а просвета пока не видно....
03 май 2019 07:17
А были случаи, что платили неустойку? Мне согласно с договором уже 4 месяца, как просрочил дату...
05 май 2019 11:12
Цитата "иванова20":
Уважаемые инвесторы, давайте соберемся вместе, пообщаемся, подумаем как действовать.


Ось уже діють, почались суди по стягненню неустойки //reyestr.court.gov.ua/Review/79788214
05 май 2019 11:17
Цитата "ellenka_b":
Ребята, мы инвесторы 5 очереди! Вот интересует вопрос: на данный момент в публичной кадастровой карте отображается информация, о том что целевое назначение участка под строительство комплекса: для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби

Застройщик предоставляет информацию как будто: Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку


Не могу понять где достоверная информация.....Помогите разобраться, товарищи!


Потім були зміни, зараз для забудови https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
3222457400:04:002:5328
05 май 2019 11:30
Цитата "Irina T.":
А были случаи, что платили неустойку? Мне согласно с договором уже 4 месяца, как просрочил дату...

Нам озвучили, что официально задержка составит 6 мес. для ввода в эксплуатацию, поэтому мы готовы заранее к задержке, хотелось бы верить, что так и будет +-
05 май 2019 18:00
Цитата "Irina T.":
А были случаи, что платили неустойку? Мне согласно с договором уже 4 месяца, как просрочил дату...

А у вас в договорі як вона виплачується ? Бо у мене тільки після розірвання договору :notsure:
06 май 2019 09:18
Розглядаю варіант купівлі квартири в першій черзі. Хотів би поцікавитися в тих людей, які живуть зараз. Яка ситуація з комунікаціями, яка шумоізоляція в квартирах? Читаю що Жек - жах, можна отримати подробиці. Дякую.
07 май 2019 12:48
Шановні інвестори 2ї черги чи має хтось хоч якусь інформацію з приводу здачі будинку в експлатацію? Мої намагання хоть щось дізнатися даремні, у відділу продажу дають номер не дійсний. Представник Яна взагалі відключила телефон. З фото не видно ніяких ні змін ні рухів будівельників. Божилися на травень дати ключі, а тепер взагалі мовчать. Я вже мовчу про неустойку.
07 май 2019 12:50
Доречі, якщо хтось думає про позив до суду, підтримаю обов'язково!
07 май 2019 13:35
Цитата "Лея":
Шановні інвестори 2ї черги чи має хтось хоч якусь інформацію з приводу здачі будинку в експлатацію? Мої намагання хоть щось дізнатися даремні, у відділу продажу дають номер не дійсний. Представник Яна взагалі відключила телефон. З фото не видно ніяких ні змін ні рухів будівельників. Божилися на травень дати ключі, а тепер взагалі мовчать. Я вже мовчу про неустойку.

Кінець вересня
07 май 2019 14:31
Знаете, данный форум очень занимательный, сначала инвесторы здесь делились информацией про данный район, про инфраструктуру и т.д. а тех немногих людей которые в действительности писали о том кто такой этот застройщик, - называли представителями конкурентов. Теперь половина данных инвесторов разочарованы и просто молчат, а другая половина с начала 2018 года грозилась подать на застройщика в суд, но в итоге никто ни разу в суд не подавал.
Это что, так людей в отделе продаж Новбуда зомбируют, или реклами на дей так действует? Капец.
07 май 2019 17:04
Коли купувала житло ніяких поганих відгуків не було. Вибір зробила опираючись на близкість до міста, ціна та наявність документів законних. І спочатку все було добре, а потім по тихеньку стало як є. Хотілося б щоб застройщик мав повагу до інвесторів! А з приводу суду, то «один в полі не воїн». Якщо щось добиватись, то лише групою
08 май 2019 09:05
Цитата "Свято":


Ось уже діють, почались суди по стягненню неустойки //reyestr.court.gov.ua/Review/79788214


Другу чергу знову відстрочили, цього разу до вересня. Це вже рік просрочки. І не відомо, що буде далі. Я також планую позиватися, оскільки це єдиний спосіб якось вплинути на ситуацію.

Другу чергу вже можна було здати в березні... тільки так... але застройщик не напрягається, бо думає, що всі будуть як мишки чекати. Треба з цим щось робити.
09 май 2019 08:51
Дуже шкода, але дійсно такої неповаги до інвесторів я ще не бачила. При такій ситуації забудовник навіть не удосужився обзвонити або у письмовому вигляді оповістити інвесторів що така є затримка у здачі дому. Люди повинні на щось розраховувати! Тому іншого рішення як суд теж не бачу. Якби всі разом то швидко зашивилилися б!
09 май 2019 13:43
12 май 2019 14:50
И мне по 2-й очереди озвучили сроки 3-й квартал 2019 г.
В апреле ездили на стройку, в квартире, с осени(последний раз были в ноябре), никаких изменений. Подтверждаю, что строителей в наших домах не наблюдалось. :no:

Кроме того при покупке квартиры заключили ещё и договор на отделку квартиры (штукатурка, стяжка, электрика, разводка по сантехнике) :faceoff:
Застройщик стал абсолютно непредсказуемым, в сроках на осень я абсолютно не уверенна, а вот наклепать штукатурку в осенне-зимнее время без отопления, это они легко!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .126128. . .149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее