Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .3638. . .40
25 март 2024 21:35

The Psyche Zenobia

Доброго дня Всім! Досі з розумінням ставилася до процесу будівництва нашого ЖК.  Вважаю що будинок готовий меньше ніж на 80%. Щороку очікування весни -є надією на здачу будинку як обіцяють, але закінчується все розчаруванням. Ще до повномасштабного вторгнення не могли вирішити питання з  кількістю поверхів у будинках,  що викликало затримки . Потім почалася війна але не  дивлячись на затримку будівництва, ціни на квартири зростали, у тому числі на розстрочку. Багато наших інвесторів купили квартири за повну вартість, мабуть це також не стимулює забудовників скоріше здавати дім, але це все лиже моя власна оцінка ситуації. Щодо виконаних обсягів робіт - мені взагалі не зрозуміло що, та на скільки відсотків вже виконано, в жодному звіті не розписано скільки поверхів та квартир за кількістю зроблено по всьому переліку необхідних робіт, як це підраховують більш відповідальні забудовники. Тільки і читаю кожного разу про звіт по одному й тому самому виду робіт. З липня 2023 року почали робити стяжку, скільки вже зроблено та скільки ще її будуть укладати- невідомо. В 2023 році з нашого будинку забрали працівників щоб прискорити будівництво 5 будинку ЖК "Одеський Бульвар". Весь цей час ми отримували однакові дописи по про виконані роботи, з такими темпами та звітністю, можна затягнути будівництво ще на декілька років. Взагалі здається що у нашому будинку одна людина кладе плитку, одна монтує двері, одна кладе стяжку. Зрозуміло що не вистачає людей.  Але ж ми виконали свої обов'язки при купівлі квартири, но забудовник здається не вважає за необхідне дотримуватись хоч якихось особистих обіцянок щодо здачі, та деякі моменти чесно кажучі є навіть відкрито образливими для інвесторів. Стосовно води в підвалі, - у телеграмі від забудовника нам написали, що не потрібно хвилюватись, але ми можемо лише  здогадуватись скільки років та мінусових температур та вода у підвалі простояла, та чому не був підведений навіть насос для її передчасної ліквідації звідти. Можу писати багато, але я теж не бачу що цього року нам дадуть ключі(((.  Я вже пожалкувала, що довірилась та купила квартиру в цьому ЖК. Бажаю всім мирного неба!!!

Могли б купить в Київміськбуді, вони взагалі не будують

26 март 2024 14:00

Santa Claus

Могли б купить в Київміськбуді, вони взагалі не будують

Доброго дня! Дякую за пораду якої я не питала). Лише висловила свою думку на тему яка є актуальною для більшості інвесторів. Квартиру можна купити у десятків інших забудовників які дотримуються термінів здачі та інформують інвесторів. Я свої вимоги щодо договору виконала. За час скільки я вже орендую квартиру та за вартість кватири у Атланті, можна було б вже купити дві квартири у інфраструктурно-розвинутому районі Києва. Тому просто сидіти та радіти четвертий рік що просто будують, так, ви праві -можна так само як і з Київкміськбудом. Зараз важкі часи не лише для забудовника, але так само для сотень його інвесторів Нашого ЖК.

26 март 2024 18:22

The Psyche Zenobia

Доброго дня! Дякую за пораду якої я не питала). Лише висловила свою думку на тему яка є актуальною для більшості інвесторів. Квартиру можна купити у десятків інших забудовників які дотримуються термінів здачі та інформують інвесторів. Я свої вимоги щодо договору виконала. За час скільки я вже орендую квартиру та за вартість кватири у Атланті, можна було б вже купити дві квартири у інфраструктурно-розвинутому районі Києва. Тому просто сидіти та радіти четвертий рік що просто будують, так, ви праві -можна так само як і з Київкміськбудом. Зараз важкі часи не лише для забудовника, але так само для сотень його інвесторів Нашого ЖК.

Можете перерахувати десятки тих хто дотримується строків здачі? Ну хочаб одного назвіть

27 март 2024 10:09

The Psyche Zenobia

Доброго дня! Дякую за пораду якої я не питала). Лише висловила свою думку на тему яка є актуальною для більшості інвесторів. Квартиру можна купити у десятків інших забудовників які дотримуються термінів здачі та інформують інвесторів. Я свої вимоги щодо договору виконала. За час скільки я вже орендую квартиру та за вартість кватири у Атланті, можна було б вже купити дві квартири у інфраструктурно-розвинутому районі Києва. Тому просто сидіти та радіти четвертий рік що просто будують, так, ви праві -можна так само як і з Київкміськбудом. Зараз важкі часи не лише для забудовника, але так само для сотень його інвесторів Нашого ЖК.

Так в аренде всегда так: покупаете вы, а в праве собственности указан ваш арендодатель.

28 март 2024 12:02

Build Expert

Можете перерахувати десятки тих хто дотримується строків здачі? Ну хочаб одного назвіть 

Будь ласка скористайтесь мережею Інтернет, яка дасть вам відповідь на всі питання. Доводити що земля є кулею а не пласкою я не збираюсь. Я людина яка висловлює свою думку а не займається провокаціями, та як інвестор, не можу закривати очі на чергове перенесення строків задачи будинку який будується вже 4 рік.

28 март 2024 16:14

The Psyche Zenobia

Реально цікаво дізнатись хоча б пару забудовників, які в період з 22 року здають без затримок, бо я маю приклади гірші за Атлант, нажаль(( То ж якщо ви мониторили ринок, поділіться)

А стосовно перенесення сроків, так хочеться швидше та все ж таки будують і є надія, що залишилось не довго вже чекати)

29 март 2024 08:03

The Psyche Zenobia

Так це Ваша думка, чи це факт, шо там хтось тихенько здає? Так це і є провокація, про якісь десятки забудовників Ви сказали, а посилаєтесь на мережу інтернет. Так от в мережі інтернет написано, що ніхто не будує і нічого не здає.

29 март 2024 08:03

Ахахаха. Люди, будь ласка. Зайдіть на лун та пошукайте забудови по нашому району -за 5 хвилин знайшов ЖК який у 2022 вчасно здавав будинки, щоб не робити рекламу  пошукайте за координатами 50.349039, 30.476301. Та ще раз... будь ласка, зайдіть на лун та побачите купу забудовників які під час повномасштабної війни не виходять за межі просрочки строків здачі у 5 місяців, поки у нас, якщо ви не загубились у часі - 19 місяць просрочки здачі та вже четвертий рік будівництва!!!!!!!!!!!!!!! Поки ви виправдовуєте таке відношення забудовника до інвесторів, до нас так і будуть ставитись, а ключів від квартир нам цього року точно не побачити. Вітаю шановні, нас взули. Якщо хтось цікавиться історією фінансів корпорацій та поведінковою економікою, то побачите збіг фактів які дещо наводять на думку по фінансових проблемах у забудовника. Нажаль повної фінансової звітності Атланта ми не маємо, але історія пам'ятає багато скандальних випадків коли навіть бухгалтерська комісія не могла одразу знайти прогалини у фінансових звітностях компаній. Почитайте історію компанії  Enron. Щоб трошки розвити критичне  мислення та побачити деякі фундаментальні історичні збіги кризових часів та їх впливу на компанії - ознайомтесь будь ласка також з історіями компаній: Washington Mutual, Evergrande Group. Поведінка забудовника, його риторика, всі ці фактори вказують якщо не на фактичне фінансове банкротство, то на дуже великі проблеми- що призводять до цього. Нам дуже пощастить, якщо ми дійсно отримаємо квартиру наступного року... Найбільший ворог ховається там, де ви найменше його шукатимете. Фраза яку приписують Гаю Юлію Цезарю, який був заколотий у спину - своїми радниками та сенаторами .

29 март 2024 11:31

Ilya12345#_!

Ахахаха. Люди, будь ласка. Зайдіть на лун та пошукайте забудови по нашому району -за 5 хвилин знайшов ЖК який у 2022 вчасно здавав будинки, щоб не робити рекламу  пошукайте за координатами 50.349039, 30.476301. Та ще раз... будь ласка, зайдіть на лун та побачите купу забудовників які під час повномасштабної війни не виходять за межі просрочки строків здачі у 5 місяців, поки у нас, якщо ви не загубились у часі - 19 місяць просрочки здачі та вже четвертий рік будівництва!!!!!!!!!!!!!!! Поки ви виправдовуєте таке відношення забудовника до інвесторів, до нас так і будуть ставитись, а ключів від квартир нам цього року точно не побачити. Вітаю шановні, нас взули. Якщо хтось цікавиться історією фінансів корпорацій та поведінковою економікою, то побачите збіг фактів які дещо наводять на думку по фінансових проблемах у забудовника. Нажаль повної фінансової звітності Атланта ми не маємо, але історія пам'ятає багато скандальних випадків коли навіть бухгалтерська комісія не могла одразу знайти прогалини у фінансових звітностях компаній. Почитайте історію компанії  Enron. Щоб трошки розвити критичне  мислення та побачити деякі фундаментальні історичні збіги кризових часів та їх впливу на компанії - ознайомтесь будь ласка також з історіями компаній: Washington Mutual, Evergrande Group. Поведінка забудовника, його риторика, всі ці фактори вказують якщо не на фактичне фінансове банкротство, то на дуже великі проблеми- що призводять до цього. Нам дуже пощастить, якщо ми дійсно отримаємо квартиру наступного року... Найбільший ворог ховається там, де ви найменше його шукатимете. Фраза яку приписують Гаю Юлію Цезарю, який був заколотий у спину - своїми радниками та сенаторами .

Боже яке кон..е.....вибачаюсь, до чого тут цей шлак інформаційний. Якісь корпорації, теорії....а про війну знайшли щось??? 

01 апр 2024 11:24

Інвестор На Озерній

Чому б нам не написати свої пропозиції у відгуках Гугла? При запиті

"Новосілки озерна 20 жк" пишемо в відгуках які ми щасливі бути власниками цього будинку і мати справу з БК Атлант. Такі компліменти не завадять, щоб не розслаблялись.

Добрий день. Атлант як і личить подібній організації, відкритий для правди та комунікації (жарт, звичайно ні, про що і говорять відгуки на об'єкт у гугл картах 8 відгуків і останній був опублікований 8 місяців тому 2 відгука від людини з однаковим ім'ям та прізвищем це відкрита накрутка коментарів. Лист керівнику компанії так само залишився без відповіді.) Може ви намагалися залишити свій відгук, але мій відгук не пройшов. Особливо смішно читати відверто дурні виправдання деяких коментаторів (привіт Відділу продажів, мало акаунтів використовуєте, потрібно більше, а то атмосфера не жива). А взагалі я вже навіть не відчуваю емоцій, зважаючи на все, будівництво так і протікатиме тими ж темпами ще кілька років, а терміни постійно зміщуватимуть, зроблять ще один перерахунок за курсом долара, вкотре піднімуть вартість нових квартир, а в телеграмі так і будуть писати те саме.

01 апр 2024 11:24

Ilya12345#_!

Ахахаха. Люди, будь ласка. Зайдіть на лун та пошукайте забудови по нашому району -за 5 хвилин знайшов ЖК який у 2022 вчасно здавав будинки, щоб не робити рекламу  пошукайте за координатами 50.349039, 30.476301. Та ще раз... будь ласка, зайдіть на лун та побачите купу забудовників які під час повномасштабної війни не виходять за межі просрочки строків здачі у 5 місяців, поки у нас, якщо ви не загубились у часі - 19 місяць просрочки здачі та вже четвертий рік будівництва!!!!!!!!!!!!!!! Поки ви виправдовуєте таке відношення забудовника до інвесторів, до нас так і будуть ставитись, а ключів від квартир нам цього року точно не побачити. Вітаю шановні, нас взули. Якщо хтось цікавиться історією фінансів корпорацій та поведінковою економікою, то побачите збіг фактів які дещо наводять на думку по фінансових проблемах у забудовника. Нажаль повної фінансової звітності Атланта ми не маємо, але історія пам'ятає багато скандальних випадків коли навіть бухгалтерська комісія не могла одразу знайти прогалини у фінансових звітностях компаній. Почитайте історію компанії  Enron. Щоб трошки розвити критичне  мислення та побачити деякі фундаментальні історичні збіги кризових часів та їх впливу на компанії - ознайомтесь будь ласка також з історіями компаній: Washington Mutual, Evergrande Group. Поведінка забудовника, його риторика, всі ці фактори вказують якщо не на фактичне фінансове банкротство, то на дуже великі проблеми- що призводять до цього. Нам дуже пощастить, якщо ми дійсно отримаємо квартиру наступного року... Найбільший ворог ховається там, де ви найменше його шукатимете. Фраза яку приписують Гаю Юлію Цезарю, який був заколотий у спину - своїми радниками та сенаторами .

Доброго дня. Дякую що знайшли забудовників які будують своєчасно. Ще можу порекомендувати сайт Bild.ua де чітко вказано термін затримки, оцінку надійності и багато іншого. До речі оцінка надійності у Аланта зараз , середня по ЖК на Озерній і дуже низька по ЖК Одеський бульвар. Щодо ваших прикладів по корпораціям, то є над чим замислитись! У нас я би дала як приклад "Київміськбуд", теж колись надійний забудовник, який збанкрутів. Нажаль деякі люди не розуміють закономірності. В даний час війна це криза, в такі кризові часи і трапляються такі випадки. Ще в 2023 тому році була переписка в нашому чаті, щодо того що всі кошти та сили будуть кинуті на 5 будинок ЖК " Одеський бульвар". То звісно що є фінансові труднощі,  і треба розуміти що це знов затримки. Але поки я чекаю, на мої гроші будують інші будинки, а я витрачаю на оренду житла, бо мені пропонують ще трохи почекати.

03 апр 2024 14:20

The Psyche Zenobia

Доброго дня. Дякую що знайшли забудовників які будують своєчасно. Ще можу порекомендувати сайт Bild.ua де чітко вказано термін затримки, оцінку надійності и багато іншого. До речі оцінка надійності у Аланта зараз , середня по ЖК на Озерній і дуже низька по ЖК Одеський бульвар. Щодо ваших прикладів по корпораціям, то є над чим замислитись! У нас я би дала як приклад "Київміськбуд", теж колись надійний забудовник, який збанкрутів. Нажаль деякі люди не розуміють закономірності. В даний час війна це криза, в такі кризові часи і трапляються такі випадки. Ще в 2023 тому році була переписка в нашому чаті, щодо того що всі кошти та сили будуть кинуті на 5 будинок ЖК " Одеський бульвар". То звісно що є фінансові труднощі,  і треба розуміти що це знов затримки. Але поки я чекаю, на мої гроші будують інші будинки, а я витрачаю на оренду житла, бо мені пропонують ще трохи почекати.

Так в чому справа, чого чекати або кого?! Є "переуступка", вперед та чекайте і не дуріть тут нам голову. Я наприклад вклався в жк Вудлайн. Так його засклили меньш ніж за 2 місяці, завезли ліфти. 

04 апр 2024 08:56

8Rus88

Так в чому справа, чого чекати або кого?! Є "переуступка", вперед та чекайте і не дуріть тут нам голову. Я наприклад вклався в жк Вудлайн. Так його засклили меньш ніж за 2 місяці, завезли ліфти. 

Доброго дня. Ви помилились чатом. Вудлайн на іншій сторінці. По переуступці не хочуть купувати, бо є такий термін як втрата довіри до забудовника. Будинок не зданий в експлуатацію!!! Щодо Вудлайну то радійте що засклили вікна. По Вудлайну затримка 23 місяці.

04 апр 2024 11:36

Funny Man

Добрий день. Атлант як і личить подібній організації, відкритий для правди та комунікації (жарт, звичайно ні, про що і говорять відгуки на об'єкт у гугл картах 8 відгуків і останній був опублікований 8 місяців тому 2 відгука від людини з однаковим ім'ям та прізвищем це відкрита накрутка коментарів. Лист керівнику компанії так само залишився без відповіді.) Може ви намагалися залишити свій відгук, але мій відгук не пройшов. Особливо смішно читати відверто дурні виправдання деяких коментаторів (привіт Відділу продажів, мало акаунтів використовуєте, потрібно більше, а то атмосфера не жива). А взагалі я вже навіть не відчуваю емоцій, зважаючи на все, будівництво так і протікатиме тими ж темпами ще кілька років, а терміни постійно зміщуватимуть, зроблять ще один перерахунок за курсом долара, вкотре піднімуть вартість нових квартир, а в телеграмі так і будуть писати те саме.

2 відгуки від людини з однаковим імʼям і прізвищем ще не свідчить про накрутку.

04 апр 2024 11:36

The Psyche Zenobia

Доброго дня. Ви помилились чатом. Вудлайн на іншій сторінці. По переуступці не хочуть купувати, бо є такий термін як втрата довіри до забудовника. Будинок не зданий в експлуатацію!!! Щодо Вудлайну то радійте що засклили вікна. По Вудлайну затримка 23 місяці.

Скоріше ви забагато просите

04 апр 2024 22:09
Доброго дня! Для тих хто намагається дати мені чергову пораду пояснюю, я її не потребую!!!  В будинку достатньо не проданих квартир, як що були б бажаючі, то їх би вже розкупили. Але хто буде вкладати гроші в ДОВГОБУД.  Є факти з якими не посперечаєшся:
1. Четвертий рік будівництва.
2. Затримка строків здачі вже 19 місяць.
3. Зупинка будівництва ще в 2021 році, та найнижчі темпи         
     будівництва після його відновлення.
4. Постійне перенесення термінів здачі будинку.
5. Падіння інденсу надійності та довіри до забудовника.
6. Відсутність діалогу та комунікації забудовника з інвесторами.


05 апр 2024 15:14

The Psyche Zenobia

Доброго дня! Для тих хто намагається дати мені чергову пораду пояснюю, я її не потребую!!!  В будинку достатньо не проданих квартир, як що були б бажаючі, то їх би вже розкупили. Але хто буде вкладати гроші в ДОВГОБУД.  Є факти з якими не посперечаєшся:
1. Четвертий рік будівництва.
2. Затримка строків здачі вже 19 місяць.
3. Зупинка будівництва ще в 2021 році, та найнижчі темпи         
     будівництва після його відновлення.
4. Постійне перенесення термінів здачі будинку.
5. Падіння інденсу надійності та довіри до забудовника.
6. Відсутність діалогу та комунікації забудовника з інвесторами.


Я готовил викупити Вашу квартиру. Яка ціна?

06 апр 2024 10:29

Покупецъ

Я готовил викупити Вашу квартиру. Яка ціна?

Невдала  спроба познайомитись))).   Не марнуйте  свій час!!! Читайте правду, хоч вона Вам і не до вподоби.

08 апр 2024 06:06

Не звертайте увагу на цю невдалу та чорну приховану рекламу сайтів, де щось рекомендували подивитись.

15 апр 2024 05:43

Шавновні інвестори, може почнемо якось діяти, щоб прискорити терміни здачі будинку? 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3638. . .40
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее