Подать объявление

ЖК "Mün HauseN", Ирпень, ул. Киевская, 53 - "Domira Development"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 80.
16/20%
4/5%
6/8%
23/29%
31/39%
1. . .3234. . .83
28 сен 2016 15:02
Всем добрый день. Кто-то из купивших уже проверял документы с юристом? Может есть комментарии к достаточно нетипичному для Ирпеня договору?
Спасибо
28 сен 2016 17:18
Підскажіть, будь ласка, де можна побачити генеральний план забудови, щоб було видно розміщення будинків на ділянці. На сайті знайшов тільки план будинку. Дякую.
28 сен 2016 18:15
Цитата "Alex1902":
Всем добрый день. Кто-то из купивших уже проверял документы с юристом? Может есть комментарии к достаточно нетипичному для Ирпеня договору?
Спасибо

Вы это серьезно? Спрашивают все перед покупкой у юристов а не после.
28 сен 2016 18:30
Звертайтесь до відділу продажу, Вам там все пояснять, і дадуть відповідь на всі Ваші питання.
29 сен 2016 07:13
Цитата "Xlam":

Вы это серьезно? Спрашивают все перед покупкой у юристов а не после.

Вы читали вообще вопрос? Или очень хотелось ответить?
29 сен 2016 13:52
Кто то кстати слышал будет ли строится "Новус" или нет, инфраструктура в городе вроде как создается(особенно в центре радуют что делают капитальный ремонт центральной площади и возле вокзала!) а вот по Новусу вопрос подвис в воздухе!
29 сен 2016 14:27
Цитата "BVF":
Підскажіть, будь ласка, де можна побачити генеральний план забудови, щоб було видно розміщення будинків на ділянці. На сайті знайшов тільки план будинку. Дякую.

В отделе продаж Вам точно предоставят.
30 сен 2016 14:38
Цитата "Pavel.Dmitriev":
Кто то кстати слышал будет ли строится "Новус" или нет, инфраструктура в городе вроде как создается(особенно в центре радуют что делают капитальный ремонт центральной площади и возле вокзала!) а вот по Новусу вопрос подвис в воздухе!

Я слышала, что будут строить, но когда именно, точно не знаю.
30 сен 2016 17:23
Добрый день! Юрист перед совершением сделки смотрел договор, были замечания, но не значительные. Застройщик пошел на встречу. Теперь ждем и держим кулачки до завершения строительства
01 окт 2016 09:16
Добрый день.
Свежие фото со строительства.
01 окт 2016 14:34
а где же котлован под новые секции?
01 окт 2016 20:17
Только что поняла,как давно была на форуме..
Последнее сообщения было на шестой странице, а уже 33.
Зато с большим интересом всё прочла)
01 окт 2016 20:22
Меня и мою семью тоже уже можно поздравить с покупкой квартиры именно в этом ЖК!
Дождались второй очереди.
Выбирали в конечном итоге из двух комплексов, но этот всё таки вышел на первое место по многим причинам!
01 окт 2016 20:25
Как инвестор, теперь буду активно всем интересоваться, читать и писать на форуме
Всё таки это очень удобно и можно многое узнать,знакомится и общаться с соседями и людьми которые рассматривают этот комплекс как своё будущее место жительства )
01 окт 2016 20:28
Цитата "MunHauseN":
Добрый день.
Свежие фото со строительства.

Очень хорошие результаты за такое время!
Молодцы
01 окт 2016 20:31
Цитата "IranaPro":

Я слышала, что будут строить, но когда именно, точно не знаю.

И я слышала, думаю чуть позже всё станет известно, где и когда он будет.
Люблю этот супермаркет
02 окт 2016 13:03
Хто цікавиться цим будинком,раджу не читати цей "білий шум" на гілці Мюнхаузена,а заглянути на форуми обох Талісманів,куди відділ продажів робить дописи рідше.
Там одразу видно,як забудовник дотримується своїх обіцянок.На будівництві 1-2 робітники.А де обіцяна дорога?
Лічильники на електрику не поставлені.Газовий котел у нас в квартирі висить неправильно.Начальник будівництва-чи як його там, вони міняються-спілкується так,ніби я внього вдома щось від нього хочу.
Коли інвестувала в свою квартиру,читала форум,і тепер бачу,що він був ідентичний форуму Мюнхаузена-нечасті пости справжніх людей із незручними питаннями одразу опутувались флудом.В першому талісмані газ запустили на мінімум півроку пізніше.Ріелтор мені на це відповів,що це інвестори винні-не всі вчасно повісили котли.А що ж тоді в Талісмані 2-в червні вже були всі котли(по твердженню ріелтора).Втім,їх наявність на стіні ні про що не говорить,тому що наш повішений неправильно.
Коротше кажучи,забудовник вкрай непорядний,з інвесторами зустрічатись відмовляється,виправляти недоробки не поспішає.
Гарно подумайте,перш ніж давати йому гроші.
02 окт 2016 15:20
Цитата "Alex1902":
Всем добрый день. Кто-то из купивших уже проверял документы с юристом? Может есть комментарии к достаточно нетипичному для Ирпеня договору?
Спасибо

Договір типовий. А от структура договору нетипова. Важка для вичитування. Умови повернення коштів логічно було б в окремий розділ винести, а вони розкидані по інших розділах. Можливо над складанням договору окрім юриста ще й психолог постарался. Тут не одному юрису варто показувати договір, а як мінімум двом. І доречно вище написали, що дім буде здаватися повністю після закінчення будівництва другої черги. Про що ще варто знати? Ще послухаю і подумаю.
02 окт 2016 15:32
Цитата "Whim7":

Договір типовий. А от структура договору нетипова. Важка для вичитування. Умови повернення коштів логічно було б в окремий розділ винести, а вони розкидані по інших розділах. Можливо над складанням договору окрім юриста ще й психолог постарался. Тут не одному юрису варто показувати договір, а як мінімум двом. І доречно вище написали, що дім буде здаватися повністю після закінчення будівництва другої черги. Про що ще варто знати? Ще послухаю і подумаю.

З приводу "здачі повністю з 2-ю" чергою у мене в договорі нічого немає...Обіцяли 1-шу чергу у 2-му кварталі 2017 р. Щодо другої черги, то пізніше мають здати...У договорі є пеня для забудовника у випадку затримки здачі будинку....
02 окт 2016 16:52
обещали сначала сдать 1-ю и 2-ю.а не весь комплекс.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3234. . .83
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее