Подать объявление

ЖК "Melody Park" (Мелоди Парк), Проліски, ул. Счастливая - "GEOS"

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 18 800 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
7/22%
1/3%
3/9%
11/34%
10/31%
1. . .2729. . .59
03 май 2018 12:22
Паркова 9, це будівля за "Генделиком"?
03 май 2018 14:04
Да. Уже внушают,как это безопасно
04 май 2018 11:05
Доброго дня!
В найближчий час у нас буде багато питань (оформлення документів, колективне замовлення машинної штукатурки і т.д.) і їх потрібно вирішувати ефективно.
10 май 2018 11:48
Доброго дня всім!
Бував хтось в недавні пару днів на будівництві, є якісь новини, можливо фото? )
11 май 2018 05:41
Доброго дня, я була в цю суботу на будівництві, декілька фото є, але вони мало інформативні відносно попередніх, люди працюють як і на другій черзі, так і на нашій. Затримка по здачі тільки в тому, що трансформатори через свята і ще через якісь причини, довго везуть... :notsure:
У відділі продаж сказали, що або на цій неділі, або вже на наступній точно трансформатори привезуть, але монтаж трансформаторів займе не менше двох неділь, якось так, більш нічого корисного не дізналась.
Хотіла потрапити в квартиру, але вже не пускають, через те що ведуться роботи по установках котлів, і я так зрозуміла на перших поверхах двох будинків роблять хол..
11 май 2018 10:48
Цікаво, перила на балконах в 2му будинку вже роблять, чи ще не починали?))
11 май 2018 11:54
Цитата "OlKir":
Цікаво, перила на балконах в 2му будинку вже роблять, чи ще не починали?))

Вже більше половини зробили :yes:
11 май 2018 15:37
[/quote]
Вже більше половини зробили :yes:[/quote]
Це приємно чути) Треба буде заїхати провідати😉
12 май 2018 12:47
Уже все поставили и все покрасили
12 май 2018 14:56
Я так розумію, залишились тільки котли, місця МОП і трансформатори?!...
Що ж будемо сподіватись з ними затягувати довго не будуть)
12 май 2018 15:10
Цитата "OlKir":
Цікаво, перила на балконах в 2му будинку вже роблять, чи ще не починали?))

Сьогодні були на будівництві. Перила поставили на всіх балконах.
З приводу трансформаторів якось дуже туго виходить, бо обіцяли іще місяць тому їх встановити, але їх іще і не завезли. Більше турбує взагалі підключення електромереж, оскільки говорили що будуть проводити лінію від круга (десь там має бути трансформаторна підстанція чи щось таке..,) а кабель як лежав у бухтак так і досі лежить... а роботи з підключенням має бути багатенно!!!
12 май 2018 15:13
:drink:
13 май 2018 14:13
А пам'ятаєте я декілька місяців тому писав що в кращому випадку то липень місяць буде для ремонтів дозволено,але на сьогодні я і на початок осені не виключаю.
15 май 2018 09:30
Похоже мы влипли с этим электричеством. Насколько я понимаю, помимо установки самих трансформаторов, необходимо еще протянуть ЛЭП к ним. Кто-нибудь видел подвижки в данном вопросе, например, установку опор для кабелей?
15 май 2018 09:35
Цитата "Daxter":
Похоже мы влипли с этим электричеством. Насколько я понимаю, помимо установки самих трансформаторов, необходимо еще протянуть ЛЭП к ним. Кто-нибудь видел подвижки в данном вопросе, например, установку опор для кабелей?


Нажаль, але окрім слів нічого і не видно... Кабель для підключення завезли, але він досі в бухтах.
15 май 2018 09:59
Цитата "Daxter":
Похоже мы влипли с этим электричеством. Насколько я понимаю, помимо установки самих трансформаторов, необходимо еще протянуть ЛЭП к ним. Кто-нибудь видел подвижки в данном вопросе, например, установку опор для кабелей?

Никаких опор не было видно, когда я была..
Думаю этим делом скорее всего будут РЭСовцы заниматься, как и доставкой трансформаторов, так и ЛЭП тянуть, может монтаж трансформаторов тоже будут делать они..
Это по крайней мере объясняет всю задержку с трансформаторами и подкл к электросети.
15 май 2018 11:45
Дело в том, что РЭСникам может быть все равно сдадут 1-й и 2-ой дом в этом году в эксплуатацию или не сдадут - без разницы. У них может быть в плане обеспечить весь жк Мелоди парк электричеством после завершения второй очереди. Надеюсь, в Геос это понимают.
15 май 2018 20:52
Зате стартували продажі наступних будинків(( . А ці затримують он як, мінімум на 6 міс виходить( нам обіцяли в січні). І що там до машинної штукатурки? Хтось щось пропонував?-я пропустила...
16 май 2018 03:53
Цитата "Tkalla":
Зате стартували продажі наступних будинків(( . А ці затримують он як, мінімум на 6 міс виходить( нам обіцяли в січні). І що там до машинної штукатурки? Хтось щось пропонував?-я пропустила...

Не знаю по поводу 6 месяцев. В моем договоре срок сдачи-сентябрь 2017. Вот и считайте.
16 май 2018 08:36
Цитата "Taxman":

Не знаю по поводу 6 месяцев. В моем договоре срок сдачи-сентябрь 2017. Вот и считайте.

Очепятка в договоре)
Сентябрь 2018 более реальный срок!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2729. . .59
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее