Подать объявление

ЖК Місто Квітів | Обрій, МЖК Оболонь | ул. Тираспольская, 43

ЗастройщикМЖК Оболонь, ИСК ОБРИЙ
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 34 100 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
2/40%
0/0%
2/40%
0/0%
1/20%
1. . .653655. . .794
03 апр 2019 15:15
Цитата "an-droid":
Электричество есть,лампочка светит,розетка работает.С водой сложнее,трубы в щитке нужно подключать с помощью специальных инструментов которые есть не у каждого.

Какая труба (на ней написано) ?
03 апр 2019 17:16
Там труба с которой нужен переходник на счетчик , ставится по натяжной технологии или обжимной , цена одного переходника около 200 гривен гривен , а их нужно 4 штуки , два в общем корридоре и два в сан узле.
03 апр 2019 19:06
Цитата "valeri1970":
Там труба с которой нужен переходник на счетчик , ставится по натяжной технологии или обжимной , цена одного переходника около 200 гривен гривен , а их нужно 4 штуки , два в общем корридоре и два в сан узле.

Универсального инструмента нет, он и детали индивидуальны для каждой трубы- КАН, Упонор, Рехау ТИСИ и т.д. Поэтому надо знать маркировку, нанесенную на поверхность трубы (марка, диаметр, толщина стенки)
03 апр 2019 19:50
По маркуванню труб - KAN therm,судячи по виміряним розмірам - 25*3,5 мм (4 буд 3 с)
Я так розумію для розводки в квартирі такий ж тип використовувати, але меншим діаметром труб.
03 апр 2019 23:46
Что делать, когда подписан акт приема-передачи

Інформація на сайті ЖК
04 апр 2019 10:11
Цитата "Lifehacker22":
По маркуванню труб - KAN therm,судячи по виміряним розмірам - 25*3,5 мм (4 буд 3 с)
Я так розумію для розводки в квартирі такий ж тип використовувати, але меншим діаметром труб.
[attachment=0]Screenshot_2019-04-03-22-43-41.png[/attachment]


Это дюймовую поставили!? Багато. Интересно можно ли пекс обжимать valtec пресс фитингами, а то у меня завалялся инструмент
04 апр 2019 10:32
Кстати нифига не ясно со счетчиками тепла. Когда заключал договор инвестирования, сказали что не прописана установка, т-к закон могут изменить. Когда принимал хату, сказали - так ведь не прописано. И что теперь?... Идем дружно в суд!? :protest:
04 апр 2019 11:55
Говорил с ЖЕКом, счетчик тепла будет на дом. Закон соблюден. Хотите индивидальный - ставте сами :thanks:
04 апр 2019 12:07
А ви цікавились про будинок Оболоні чи Обрія? Наскільки мені відомо, у відділв прожажу говорили, що у 2 черзі Обрій закупляв персональні лічильники тепла, на відміну від Оболоні
04 апр 2019 12:29
Цитата "Lifehacker22":
По маркуванню труб - KAN therm,судячи по виміряним розмірам - 25*3,5 мм (4 буд 3 с)
Я так розумію для розводки в квартирі такий ж тип використовувати, але меншим діаметром труб.
[attachment=0]Screenshot_2019-04-03-22-43-41.png[/attachment]

Ви все вірно зрозуміли. Той, хто буде робити, інструмент має. Якщо хочете самостійно, можна взяти в оренду інструмент там, де будете купувати деталі. Невже по квартирі труби не прокладені ? Таке бачу вперше.Перевірте, адже на фото, де витратоміри, видно труби гарячої і холодної води, вони мають буди приєднані через різьбовий адаптер 25х3,5 х 1/2 з зовнішньою різьбою до зворотнього клапану.
04 апр 2019 12:59
Цитата "Karinkaa":
А ви цікавились про будинок Оболоні чи Обрія? Наскільки мені відомо, у відділв прожажу говорили, що у 2 черзі Обрій закупляв персональні лічильники тепла, на відміну від Оболоні

Я саме з Оболоньського дому :faceoff:
04 апр 2019 15:15
а вчому проблема самостійно поставити лічильник на тепло ?
04 апр 2019 15:20
В тому, що він включений у суму при купівлі квартири. А зараз випливає, що його не буде
04 апр 2019 15:29
В договорі явно прописано що лічильнк на тепло не встановлюється
04 апр 2019 17:30
Цитата "VlPr":
Кстати нифига не ясно со счетчиками тепла. Когда заключал договор инвестирования, сказали что не прописана установка, т-к закон могут изменить. Когда принимал хату, сказали - так ведь не прописано. И что теперь?... Идем дружно в суд!? :protest:

А у нас Обрий установил. Хороший подарок к той цене, по которой покупалась квартира. В МЖК Оболонь цена была гораздо выше, ещё и 1,5% за что-то пытались навязать.
04 апр 2019 17:32
Цитата "VlPr":

Я саме з Оболоньського дому :faceoff:

У МЖК Оболонь ещё и дизайн МОПов совковый.
04 апр 2019 18:19
Цитата "Yakybovich":

А у нас Обрий установил. Хороший подарок к той цене, по которой покупалась квартира. В МЖК Оболонь цена была гораздо выше, ещё и 1,5% за что-то пытались навязать.

Вроде за то что Оболонь оформляет право собственности за инвестора...
04 апр 2019 19:06
Цитата "СОСЕД через дорогу":

Ви все вірно зрозуміли. Той, хто буде робити, інструмент має. Якщо хочете самостійно, можна взяти в оренду інструмент там, де будете купувати деталі. Невже по квартирі труби не прокладені ? Таке бачу вперше.Перевірте, адже на фото, де витратоміри, видно труби гарячої і холодної води, вони мають буди приєднані через різьбовий адаптер 25х3,5 х 1/2 з зовнішньою різьбою до зворотнього клапану.


Труби хол/гар води заведені в санвузол таким чином:

От ламаю голову як краще з підлоги підняти труби в місце встановлення розподільчих колекторів...
А в шафі з лічильниками труби не під'єднані, на рахунок адаптерів сумніваюся що вони там є (як зроблю копію ключа від шафи буду знати напевне).
04 апр 2019 20:12
Розподільчі колектори не потрібні - не та ситуація. Я би пускав основні траси вздовж стіни (або по стіні) з послідовною запиткою "гаджетів" за допомогою трійників. А щоб поставити вхідні крани - треба скористатись KANовськими кутниками і кусками труб,щоб добратись до облюбованої стіни. А там тієюж технологією вивести труби наверх.І так дальше...
04 апр 2019 21:04
Цитата "bogdan_88":
В договорі явно прописано що лічильнк на тепло не встановлюється


У нас Обрій прописав, що має бути. Цікаво, що буде в реальності.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .653655. . .794
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее