Подать объявление

ЖК "Форест Хілл", Львів, вул. На Нивах

26 июнь 2015 11:42


Житловий комплекс "Форест Хілл"
Львів, вул. На Нивах
Здача: 2 кв. 2016


Дванадцятиповерховий будинок являє собою всього 1 під’їзд із зручним розташуванням 8-ми квартир на кожному поверсі та наявністю відповідної кількості кладових приміщень. Під’їзд оснащений швидкісним, безшумним вантажопасажирським ліфтом.

Будинок побудований за технологією монолітно-каркасного будівництва із цегляними зовнішніми та міжкімнатними стінами. Утеплення будинку здійснено пінопластом, який характеризується високими тепло- і звукоізоляційними характеристиками.

Архітектура житлового комплексу «Форест-Хілл» – буде здійснена із виконанням зовнішнього оздоблення у вигляді мокрого фасаду. У кожній квартирі наявні панорамні вікна – це одне з найсучасніших дизайнерських рішень, яке не лише візуально збільшує площу кімнати але й забезпечить потрапляння у Вашу оселю максимальної кількості тепла та світла. Площі та планування квартир досить просторі, що дозволить Вам почуватися максимально комфортно та затишно.
26 июнь 2015 11:43
12 ноя 2015 20:03
20 янв 2016 22:04
Гарний проект,хороше місце,я думаю все буде досить пристойно-"комплектація", термін здачі,і т.д. Чекаю! :drink: :hi:
18 март 2016 13:03
До грудня звели сім поверхів, а до середини березня вісім... Враховуючи що будову треба закінчити, утеплити, засклити, провести і підключити всі комунцікації щось не дуже віриться що термін здачі в експлуатацію через три місяці правдивий. Більше схоже на довготривале (може навіть заморожене) будівництво.
Тим більше що наразі перекопана дорога для підвозу будматеріалів по вул. малоголосківській, так як місцеві мешканці і керівництво міста вважають що у будівельної компанії непорядок з дозволами...
18 март 2016 19:58
14.03.16р. завершували 10- й поверх,міжкімнатні перегородки 5-7 поверхи,пройшовся від На нивах -до Підголоско-без проблем! То де заморозка будови ? :notsure:
09 июль 2016 13:32
Цитата "orko68":
14.03.16р. завершували 10- й поверх,міжкімнатні перегородки 5-7 поверхи,пройшовся від На нивах -до Підголоско-без проблем! То де заморозка будови ? :notsure:

і де той "вумник" шо в березні казав - все ідьот по плану...?
на сьогодні маємо нездачу об*єкту, і коли здасться не відомо...
Якщо до Нового Року то буде дуже добре, але питання до якого саме Нового Року...
14 июль 2016 19:58
Песиміст,чого переймаєшся тим,що тобі не належить,а будувати самому-то на роки,а не 1-1.5р. :ded: :protest:
15 июль 2016 08:08
Оптиміст - там де рік-два там й десять, тому чекати тобі свого фореста аж поки дерева що на ньому виростуть посохнуть від старості. І можеш хоч сто разів по їхніх офісах ходити - накормлять казочками про завтра-післязавтра, а результат буде один...

P.І. Маємо те що не маємо...Удачі
17 июль 2016 14:56
А коли здадуть тоді і буде,я на вокзалі не живу,мені не горить... :hi:
19 июль 2016 06:56
Дивний чоловік, ще на щось надіється... Ніякої здачі НЕ БУДЕ. ВЖЕ можна до судів подавати, але то все одно марнотратство, тому що ніхто вкладені гроші вже НЕ ПОВЕРНЕ, так само як і не буде добудовано житло.
Всі покупці просто повелись на дешеву ціну, навіть не включивши елементарної логіки - не може бути втричі дешевше ніж у інших без причини.
А причина дешевизни одна і вона очевидна...

P.S. Безкоштовний сир лише в мишоловці...
06 сен 2016 07:39
Розшукую особу, що заключила договір на квартиру у цьому комплексі на 8 поверсі (орієнтовно 15 серпня) пл. 63 м/кв і комірку. Мій телефон 0675315630 зателефонуйте. Ви, як і я - не єдиний претендент на то житло.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее