Подать объявление

ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая

ЗастройщикIB Alliance, PROFINVEST
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 24 003 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
186из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 21.
13/62%
2/10%
2/10%
2/10%
2/10%
1. . .929394
04 дек 2023 13:18

Отримав право власності, без договору з керуючою компанією не підписують, забаганки керуючої компані завищенні, але змінити умови договору неможливо.

20 дек 2023 06:04

Хтось в курсі про новини з судовими справами Пуща-Водиця агро? (Справа №910/7975/21)
Бо з того, що я зміг нагуглити, то зрушень немає. Загроза залишитися без права власності реальна, як вважаєте?

Бачу з повідомлення вище, що Neo1 все отримав, тобто проблема з судами вже нівельована?

21 дек 2023 08:33

h0meless

Хтось в курсі про новини з судовими справами Пуща-Водиця агро? (Справа №910/7975/21)
Бо з того, що я зміг нагуглити, то зрушень немає. Загроза залишитися без права власності реальна, як вважаєте?

Бачу з повідомлення вище, що Neo1 все отримав, тобто проблема з судами вже нівельована?

Ви самі водповіли на питання ) 

22 дек 2023 16:08

Special Agent

Ви самі водповіли на питання ) 

Та хотілося б якихось більш явних доказів, наприклад результат судового рішення і тд :)  Бо може, людині пощастило і саме на його ділянці проблем с судом немає 

22 дек 2023 17:44

h0meless

Та хотілося б якихось більш явних доказів, наприклад результат судового рішення і тд :)  Бо може, людині пощастило і саме на його ділянці проблем с судом немає 

Так ділянка під Дібровою одна на всі будинки 

І так, право власності на квартири активно реєструють їх нотаріуси. Тепер ще й нежитлові приміщення запустили на видачу прав власності (комерцію)

22 дек 2023 19:39

h0meless

Та хотілося б якихось більш явних доказів, наприклад результат судового рішення і тд :)  Бо може, людині пощастило і саме на його ділянці проблем с судом немає 

право собственности по всем домам реально получить и получают.

17 янв 2024 09:32

Вітаю всіх експертів! Я новачок, планую купляти свою першу квартиру, намагаюсь оцінити ризики Діброви. 


На суди я так розумію пофіг, право власності все одно видають? Питання вирішене? 


Забудовник не дає розтермінування, а лише оплата 100%. А при оплаті 100% знижка 10%. Тобто знижка для інвестора буде у будь якому випадку, варіантів немає. Це дивно, виглядає як якась стрьомна замануха)). Чи є якесь раціональне пояснення? 




18 янв 2024 14:11

yaback

Вітаю всіх експертів! Я новачок, планую купляти свою першу квартиру, намагаюсь оцінити ризики Діброви. 


На суди я так розумію пофіг, право власності все одно видають? Питання вирішене? 


Забудовник не дає розтермінування, а лише оплата 100%. А при оплаті 100% знижка 10%. Тобто знижка для інвестора буде у будь якому випадку, варіантів немає. Це дивно, виглядає як якась стрьомна замануха)). Чи є якесь раціональне пояснення? 




Ціна на готове з документами майже така сама як на пропозиції від ОП на те що ще будеється. Покупйте готове 

25 янв 2024 08:17

yaback

Вітаю всіх експертів! Я новачок, планую купляти свою першу квартиру, намагаюсь оцінити ризики Діброви. 


На суди я так розумію пофіг, право власності все одно видають? Питання вирішене? 


Забудовник не дає розтермінування, а лише оплата 100%. А при оплаті 100% знижка 10%. Тобто знижка для інвестора буде у будь якому випадку, варіантів немає. Це дивно, виглядає як якась стрьомна замануха)). Чи є якесь раціональне пояснення? 




Обычный маркетинг. ЖК нормальный, просто время сейчас такое, что в ОП, что на вторичке цены не сильно отличаются

18 март 2024 11:54

Добрий ранок!Може хто знає коли будуть приймати в експлуатацію дома 5 і 6. За графіком перший квартал 2024.А насправді коли планують? 

29 март 2024 11:31

Всім, хто планує купувати квартири в цій місцевості, раджу закладати в щорічні  витрати ремонт ходової щонайменше 2 рази на рік . (1000$ - 1500$) За 15 років Білецька та  Північо-Сирецька знищена вщент. Ніяких капремонтів в найближчому майбутньому не планується, так як Водоканал не переклав мережі і не перекладе, лише латають ремонтами кожен місяць. 

15 апр 2024 12:49

Відділ продажів планує взагалі давати право власності на 4 дім через ЦНАП?

Вже дістало чути, що вони ще не підготували документи

16 апр 2024 05:48

5000 гривен нотариусу отдела продаж и вопрос очень быстро решается. 


16 апр 2024 13:23

Почему такая тяга именно к ЦНАП? Практически у всех застройщиков есть «свои» нотариусы, которые по отлаженной схеме быстро оформляют права собственности. Какая, в сущности, разница — кто именно внесёт квартиру в реестр прав собственности? 

16 апр 2024 22:56

В ЦНАП это стоит гараздо дешевле. Вопрос только в этом. Отдел продаж затягивает передачу документов в ЦНАП, чтобы максимально заработать на оформлении прав собственности. Я не знаю есть ли по закону какие-либо сроки, в которые застройщик обязан передать данные для оформления в ЦНАП. Если нет, то никто ничего передавать не будет. Все хотят максимально заработать.

17 апр 2024 07:40

Ничего они на этой чепухе не зарабатывают. Просто с государственным ЦНАПом им все мозги выклюют, придираясь к каждой бумажке (потому что ЦНАП в этом всём мало разбирается, это не их основная функция, в отличии от нотариуса в сфере недвижимости), а «свой» нотариус эти права собственности вносит по отработанной схеме, вот и всё. Идут по пути наименьшего сопротивления. 

17 апр 2024 12:33

Правильно. И на этом зарабатывает 5000 гривен. В доме примерно 350 квартир. 1750000 гривен с каждого дома. Хорошая чепуха. Денежная

17 апр 2024 21:13

maxxroyal

Правильно. И на этом зарабатывает 5000 гривен. В доме примерно 350 квартир. 1750000 гривен с каждого дома. Хорошая чепуха. Денежная

"З кожного будинку" тут не виходить. Схема покупки така, щоб через ЦНАП оформити право власності була тільки у 4-го будинку

18 апр 2024 20:26

dmvgura

Почему такая тяга именно к ЦНАП? Практически у всех застройщиков есть «свои» нотариусы, которые по отлаженной схеме быстро оформляют права собственности. Какая, в сущности, разница — кто именно внесёт квартиру в реестр прав собственности? 

Они не дают документы даже если через своего нотариуса хочешь оформить, только их. 

Либо ждите)

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .929394
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее