Подать объявление

ЖК City Park | Сити Парк | Синергия | Ирпень, ул. Чехова, ул. Университетская

ЗастройщикСинергия
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
7/23%
2/6%
4/13%
5/16%
13/42%
1. . .1820. . .70
25 май 2018 10:12
Цитата:
Уважаемый инвестор ЖК "Sity Park". Не вводите никого в заблуждение по поводу строящегося рядом ЖК "Чехов парк квартал". Стройка не останавливалась в принципе, и не остановлена на сегодняшний день. Апелляционный суд вынес положительное решение по строительству.

Шановні форумчани ЖК Чехов, ви свій жк контролюєте чи наш? Нам всерівно, буде він будуватись чи ні, ми переживаємо, щоб наш будувався і перед вікнами ( а отже і у вас) виросте ще один будинок і будемо заглядати один одному у вікна.
25 май 2018 10:58
Мы не в коем случае не контролируем строительство вашего ЖК, но в отличии от вас, хочется чтобы все ЖК были достроены как положено и в срок ( в том числе и ваш). Поэтому желаем вам и вашему комплексу всего хорошего! И наш ЖК порочить непроверенной информацией не стоит!
С уважением ко всем вам!
25 май 2018 11:53
Шановна Тетяна! Ми теж зацікавлені, щоб усі комплекси добудувались і над нашими та вашими головами не висіли крани та наші діти дихали свіжим повітрям, а не пилюкою з будівництва. Успіхів вам.
27 май 2018 04:22
А якщо планується тепла підлога без радіаторів?
Чи можливо буде регулювати температуру теплоносія (в даному випадку води), що подається в квартиру?
29 май 2018 10:33
В ОП сказали, что никакого садика они строить не будут возле комплеса. Что они уже построили возле Синергии.
29 май 2018 10:40
Цитата "barya_s":
В ОП сказали, что никакого садика они строить не будут возле комплеса. Что они уже построили возле Синергии.

Можливо не вони будуть будувати
29 май 2018 11:01
Було б добре, бо в Ірпіні з садочками проблема(
29 май 2018 18:26
Добрый вечер, господа!
Подскажите, куда можно написать письмо, с просьбой сменить точку обзора камеры?!
Ибо наблюдать одну 4ю секцию не очень интересно!Думаю Вы со мной согласны..
30 май 2018 05:45
Цитата "Kentucky":
Добрый вечер, господа!
Подскажите, куда можно написать письмо, с просьбой сменить точку обзора камеры?!
Ибо наблюдать одну 4ю секцию не очень интересно!Думаю Вы со мной согласны..
А я думала,что меня одну это не устраивает☺️Поддерживаю Вас ,нужно добавить камеру,чтоб видимость была и других секций...
30 май 2018 06:43
Да) тоже с вами согласна. Вокруг деревьев много) хотелось бы перевесить камеру.
30 май 2018 11:52
Цитата "Julia Koroleva":
Да) тоже с вами согласна. Вокруг деревьев много) хотелось бы перевесить камеру.

Согласен с вами!Убедительная просьба к руководству - изменить ракурс веб камеры!
30 май 2018 12:30
Ув. инвесторы не обратили ли вы внимание что на данном фото разный вариант зазмещения окна ?
почему тут разный вариант расположения окна?
30 май 2018 12:40
Привіт шановні інвестори і всі, хто хоче придбати квартиру в City Park. Пропонуємо Вам переглянути черговий фотозвіт про хід будівництва та виконані роботи на об'єкті за період з 15 травня по 30 травня 2018 року.

У першій секції виконується заливка парапету 17 поверху, монолітні роботи залізобетонних конструкцій даху.

У другій секції виконується заливка парапету 17 поверху, монолітні роботи залізобетонних конструкцій даху. Ведеться кладка зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок 4, 5 і 6 поверхи.

У третій секції виконується заливка парапету 17 поверху, монолітні роботи залізобетонних конструкцій даху. Ведеться кладка зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок 3 поверху.

У четвертій секції ведуться роботи по влаштуванню монолітних залізобетонних конструкцій вертикальних елементів 15 поверху. Триває кладка зовнішніх стін і міжкімнатних перегородок 4 поверху.
30 май 2018 14:25
Цитата "GRAFF BRO":
Ув. инвесторы не обратили ли вы внимание что на данном фото разный вариант зазмещения окна ?

Уже эту тему на сколько я помню подымали, никто толком и не ответил..Возможно представители компании внесут пояснения на этом форуме?)
30 май 2018 14:41
Цитата "GRAFF BRO":
Ув. инвесторы не обратили ли вы внимание что на данном фото разный вариант зазмещения окна ?

я думаю, що в когось закрутилась голова. Це явно помилка будівників. Тре показати це в ОП.
31 май 2018 05:53
Цитата "Kentucky":

Уже эту тему на сколько я помню подымали, никто толком и не ответил..Возможно представители компании внесут пояснения на этом форуме?)

Тему піднімали стосовно ширини та висоти вікон, а тут вікно зроблено в іншу сторону..
02 июнь 2018 08:45
Хтось в курсі, чому уже третій день камера транслює 27 секунд запису, а не реальний час? :wow:
03 июнь 2018 19:01
Может кто-то имеет фото актуальные на эти выходные. Скиньте если не трудно) спс)
03 июнь 2018 19:23
Цитата "Julia Koroleva":
Может кто-то имеет фото актуальные на эти выходные. Скиньте если не трудно) спс)


Фото зроблено сьогодні о 20-30
04 июнь 2018 07:25
Дякую))
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1820. . .70
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее