Подать объявление

ЖК "Белый Шоколад Центр", Белогородка, ул. Михаила Величко

ЗастройщикБелый Шоколад
Сдача ЖК2014 - 2023 г.
Планировки
от 15 100 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
52из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
15/9%
8/5%
22/13%
52/30%
79/45%
1. . .206208. . .289
21 ноя 2016 07:49
Если раньше с одним была проблема, то теперь 4 стояка. Ребята что чистили ссылаются на тех что делают ремонты
21 ноя 2016 09:19
Цитата "delirium77782":
Если раньше с одним была проблема, то теперь 4 стояка. Ребята что чистили ссылаются на тех что делают ремонты

Спасибо за информацию.
А вода когда появиться кто то знает?
21 ноя 2016 11:44
Ув. отдел продаж БШ, завтра ждать фотоотчет?
И когда можно будет физически посмотреть планировку квартир в 4а. Я так понимаю скоро будут заливать перекрытие последнего этажа.

Вопрос к жильцам, через сколько Вам разрешили приступать к ремонтам в квартирах после сдачи дома?)

Спасибо!
21 ноя 2016 12:04
Прошу поділитись інформацією та досвідом підключенням кімнатного термостату до котла Protherm Jaguar 11jtv. А то у мене виходить так, що інструкція користувача пише оде а функції котла позволяють зовсім інше. Прошу розвійте мій негатив до даного котла)) Якщо комусь це вдалось прошу поділитись інформацією, буду дуже вдячний.
21 ноя 2016 12:34
Облэнерго понижало напряжение в результате чего возникли перебои с водой.
Сегодня закупаем стабилизаторы, идёт подготовка к монтажу. В ближайшее время перебои с водой будут устранены.
21 ноя 2016 12:38
Цитата "delirium77782":
Приехала бригада чистить канализацию. Спрашиваю чего так поздно- отвечают нас так вызывают.
думаю так задумано, чтоб меньше видели)


Канализацию регулярно забивают сами жильцы. В последний раз были найдены ёрш, гофра, тряпки, куски пенопласта и стройматериалы. Просьба ко всем, кто делает ремонт, пожалуйста, контролируйте своих рабочих, дабы избежать подобных аварий.
21 ноя 2016 19:02
Шановні сусіди!

27.11.2016 (неділя) о 12.00 відбудуться чергові збори мешканців комплексу.
Мета зборів: ознайомлення із документами, які будуть скеровані до відповідних органів влади, щодо захисту наших прав та інтересів.
Місце збору: біля фонтану.

З повагою,
Актив
21 ноя 2016 19:31
Цитата "Best Sosed":
Цей лист писала тому, що дістало( навіть зараз з самого ранку немає води) а не для того щоб коментували скільки в мене відповідей на форумі і давали бузглузді поради( і я не бот)


Вам что то конкретное сказали в ЖЭКе? когда будет вода ? Мне Артем сказал что какие то скачки напряжения из за холода . А еще подключают водонапорную башню[/quote]
21 ноя 2016 19:32
Цитата "Best Sosed":
Цей лист писала тому, що дістало( навіть зараз з самого ранку немає води) а не для того щоб коментували скільки в мене відповідей на форумі і давали бузглузді поради( і я не бот)


Вам что то конкретное сказали в ЖЭКе? когда будет вода ? Мне Артем сказал что какие то скачки напряжения из за холода . А еще подключают водонапорную башню[/quote]
21 ноя 2016 19:35
Управляюча компанія не вирішує проблем навіть тоді, коли до них приходять мешканці в кабінет , а не те щоб писати в закритий форум( це для замилювання очей?). Світло від обленерго обіцяють підключити вже рік(мешканці вже робили збори неодноразово, приходили з юристом, а РЕЗУЛЬТАТ НУЛЬ) В МЕНЕ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ(і я думаю в багатьох мешканців будинків) не ігноруйте проблеми в комплексі, вирішуйте їх і тоді не потрібно буде створювати закритих форумів. А відгуки будуть хороші
21 ноя 2016 19:55
Добрий вечір, шановні сусіди.Нажаль с кожним днем обурює своєю поведінкою,зухвалістю та безвідповідальністю дій управляюча компані "Білий Шоколад",яка без підставно не дає правдивої відповіді власникам квартир та не підтримує наші з вами інтереси.Кожного дня є проблемні питання безумовно, які стосуються усіх мешканців.Навіть вимагають регеструватися щоб "ЗАКРИТИ НАМ РОТИ" без посередньо виходячи на особу та бачити її регестрацію,на їх привеликий жаль ми не боїмося тому,що не правдивої інформації ніхто не надає,а повідомляємо сусідів про найболючіші питання. На завтра заплановано приїзд санепідемстанції.ПРОСИМО ВАС НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ СПІЛКУВАТИСЯ МІЖ СОБОЮ ТА ІНФОРМУВАТИ ОДИН ОДНОГО ПРО ЗБОРИ ТА ДІЇ МЕШКАНЦІВ ЖК.З повагою сусіди! :umnik: :umnik: :protest: :protest:
21 ноя 2016 21:14
Цитата "EVIM":
На завтра заплановано приїзд санепідемстанції.

Это в связи с чем ? с затоплением фекалиями подвалов ?
21 ноя 2016 22:12
Заявка отправлена по вопросу прорыва и стока канализационных отходов в подвальные помещения где люди сберегают овощи и бытовую технику. предназначение этих помещений разное так как люди приобретали за отдельную плату и платили не меньше чем за метр квадратный квартиры. мы же никто и по этому это проблема жильцов а не жека. жильцы первого этажа должны этим дышать так как стены на уровне метра пропитались этой гадостью и не кто не переживает с работников ук а ведь в доме половина семей с грудными детками...
22 ноя 2016 18:34
Цитата "EVIM":
Заявка отправлена по вопросу прорыва и стока канализационных отходов в подвальные помещения где люди сберегают овощи и бытовую технику. предназначение этих помещений разное так как люди приобретали за отдельную плату и платили не меньше чем за метр квадратный квартиры. мы же никто и по этому это проблема жильцов а не жека. жильцы первого этажа должны этим дышать так как стены на уровне метра пропитались этой гадостью и не кто не переживает с работников ук а ведь в доме половина семей с грудными детками...


Интересно мыслите... канализацию постоянно забивают жильцы первого дома на этих выходных уже в третий раз!!, из-за них всему жк воду отключают, а потом еще жалуются что о их грудничках сотрудники ук не думает :faceoff: Логика на высоте :clap:
22 ноя 2016 20:11
Когда застройщики перестают общаться открыто, значит есть что скрывать.
Когда пытаются заткнуть рты инвесторам, не дают высказываться открыто, предлагают "писать где то там за углом, где никто не видит, на своих карманных чатах, где они могут легко заткнуть всем рот" - это говорит о том, что здесь пытаются сделать замалчивание проблем. Не молчите и высказывайтесь открыто, иначе никакие проблемы не решить вовсе.
23 ноя 2016 07:52
Цитата "Spektr2":


Интересно мыслите... канализацию постоянно забивают жильцы первого дома на этих выходных уже в третий раз!!, из-за них всему жк воду отключают, а потом еще жалуются что о их грудничках сотрудники ук не думает :faceoff: Логика на высоте :clap:



Я ж вірно зрозуміла - жильці або найняті ними будівельники забили каналізацію (важко винести будівельне сміття на спеціально підготовлене місце на території ЖК за досить мінімальну одноразову плату), через це затопило їх підвали, увесь комплекс був без води, і самі ж викликали собі санстанцію?
Ви мене вибачте, але це якийсь абсурд. Може ви спочатку своїх робочих проконтролюйте чи хоча б проведіть з ними роз'яснювальну роботу. Їм все рівно, лише вплив зі сторони замовника може змінити ситуацію. Особливо фінансовий вплив.
Що стосується ЖЕКУ - я тут придбала квартиру більше року тому, живу майже півроку. Жодного разу ЖЕК не проігнорував мої питання, не нахамив і не залишив сам на сам з якоюсь проблемою (слабкий напір води чи вирублена електрика в квартирі).
А якщо вже готовити про європейський сервіс - то може почнемо самостійно сортувати сміття? Від цього користі буде усім набагато більше. Тільки це ж треба усім прикласти зусиль, а не просто написати щось анонімне на форумі.

Гарного дня!
23 ноя 2016 08:53
Цитата "Vinochok":



Я ж вірно зрозуміла - жильці або найняті ними будівельники забили каналізацію (важко винести будівельне сміття на спеціально підготовлене місце на території ЖК за досить мінімальну одноразову плату), через це затопило їх підвали, увесь комплекс був без води, і самі ж викликали собі санстанцію?
Ви мене вибачте, але це якийсь абсурд. Може ви спочатку своїх робочих проконтролюйте чи хоча б проведіть з ними роз'яснювальну роботу. Їм все рівно, лише вплив зі сторони замовника може змінити ситуацію. Особливо фінансовий вплив.
Що стосується ЖЕКУ - я тут придбала квартиру більше року тому, живу майже півроку. Жодного разу ЖЕК не проігнорував мої питання, не нахамив і не залишив сам на сам з якоюсь проблемою (слабкий напір води чи вирублена електрика в квартирі).
А якщо вже готовити про європейський сервіс - то може почнемо самостійно сортувати сміття? Від цього користі буде усім набагато більше. Тільки це ж треба усім прикласти зусиль, а не просто написати щось анонімне на форумі.

Гарного дня!


Поддерживаю! Жители М.Величко,1 харе забивать канализацию!!!! Следите за собой и своими рабочими!
23 ноя 2016 09:59
Хочу добавить по поводу мусора. Кому-то лень выбрасить его в контейнер и оставляют возле него. Вот и все...
23 ноя 2016 12:49
Вот мне интересно только мои звонки в ЖЭК игнорируются ? Люди зачем вам мобильные телефоны ?
23 ноя 2016 20:04
Цитата "Vinochok":



Я ж вірно зрозуміла - жильці або найняті ними будівельники забили каналізацію (важко винести будівельне сміття на спеціально підготовлене місце на території ЖК за досить мінімальну одноразову плату), через це затопило їх підвали, увесь комплекс був без води, і самі ж викликали собі санстанцію?
Ви мене вибачте, але це якийсь абсурд. Може ви спочатку своїх робочих проконтролюйте чи хоча б проведіть з ними роз'яснювальну роботу. Їм все рівно, лише вплив зі сторони замовника може змінити ситуацію. Особливо фінансовий вплив.
Що стосується ЖЕКУ - я тут придбала квартиру більше року тому, живу майже півроку. Жодного разу ЖЕК не проігнорував мої питання, не нахамив і не залишив сам на сам з якоюсь проблемою (слабкий напір води чи вирублена електрика в квартирі).
А якщо вже готовити про європейський сервіс - то може почнемо самостійно сортувати сміття? Від цього користі буде усім набагато більше. Тільки це ж треба усім прикласти зусиль, а не просто написати щось анонімне на форумі.

Гарного дня!

Все хорошо, только есть одно но: найманные рабочие что делают ремонты в Величко 1 это стройбригада застройщика "Домовик" Думаю Жек знает куда обращаться за деньгами на прочистку канализации?))))
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .206208. . .289
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее