Подать объявление

ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 20 586 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
109из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
20/14%
7/5%
28/20%
33/24%
50/36%
1. . .6062. . .203
05 фев 2017 20:44
Цитата "Хочу знать больше":



Если после заявленных фраз я должна испугаться, то тут вы ошиблись. Лично мне все равно что написано на бумажках и в законах этой страны, если вы будете срать под подъездом, за благоустрой которого буду платить и я в том числе, то боюсь мне все равно на бумажки на которые вы так опираетесь. У вас будет другая причина подать на меня в суд

И все равно не понимаю к чему вы тут пишите, вы инвестор жк? Или проживаете в селе Гатное? Если вы так умны и так хорошо владеет законом, то на нас не распыляйтесь, идите судитесь с застройщиком или с кем вам там еще угодно. Лично мое мнение вы не измените писаниной в этом форуме

Всем добра :)


Українці, перестаньте гризтись, полиште цю звичку. Насправді всі ми в одній лодці - ми повинні вимагати від забудовника виконувати свої зобов’язання і повинні стояти одним фронтом щоб забудовник це відчував. Чому це пишу - є по Гатному реальні приклади де недобросовісні забудовники штучно розбивають єдність громади і потім на цьому грунті крутять свої темні справи.
Насправді той шлагбаум то дрібниця не варта виїденого яйця. Не буде його по закінченю будівництва, я більше ніж переконаний! А от на стадії будівництва - вважаю його дуже навіть оправданим, при цьому нічиїх свобод він не обмежує. Чи може Сергій заперечить?

Я вже писав, але повторюсь - ще не факт хто від кого буде старждати - багатоповерхова забудова навкруги приватного сектору чи навпаки. Бійтесь щоб приватники не почали ставити шлагбауми на вулицях (виїздах) де самі облаштували покриття дороги, що звісно теж незаконно і прикро.
Але я б не хотів зараз шукати роз’єднуючих факторів, а об’єднуючі. Наприклад - з багатоповерховою забудовою в село трохи прийде цивілізація, якої зараз не вистачає. Інвесторам - не вважайте себе за вищу касту, опустіться на землю і не намагайтесь сховатись за шлагбаумами.

Сегію, заспокойтесь, той шлагбаум зараз нікому не заважає, там нікуди їхати далі ніж до відділу продажу. Будьте конструктивними, наприклад вимагайте від забудовника пояснення яке його призначення і скільки він проіснує і поінформуйте громаду (з обох боків) про результати звої громадськох роботи, за що вам подякуюють. Інакше все це може бути схожим на темну справу сумнівними цілями
.
п.с. пишу як і мешканець і інвестор, тобто не заангажований.
05 фев 2017 21:28
Цитата "grub":


Українці, перестаньте гризтись, полиште цю звичку. Насправді всі ми в одній лодці - ми повинні вимагати від забудовника виконувати свої зобов’язання і повинні стояти одним фронтом щоб забудовник це відчував. Чому це пишу - є по Гатному реальні приклади де недобросовісні забудовники штучно розбивають єдність громади і потім на цьому грунті крутять свої темні справи.
Насправді той шлагбаум то дрібниця не варта виїденого яйця. Не буде його по закінченю будівництва, я більше ніж переконаний! А от на стадії будівництва - вважаю його дуже навіть оправданим, при цьому нічиїх свобод він не обмежує. Чи може Сергій заперечить?

Я вже писав, але повторюсь - ще не факт хто від кого буде старждати - багатоповерхова забудова навкруги приватного сектору чи навпаки. Бійтесь щоб приватники не почали ставити шлагбауми на вулицях (виїздах) де самі облаштували покриття дороги, що звісно теж незаконно і прикро.
Але я б не хотів зараз шукати роз’єднуючих факторів, а об’єднуючі. Наприклад - з багатоповерховою забудовою в село трохи прийде цивілізація, якої зараз не вистачає. Інвесторам - не вважайте себе за вищу касту, опустіться на землю і не намагайтесь сховатись за шлагбаумами.

Сегію, заспокойтесь, той шлагбаум зараз нікому не заважає, там нікуди їхати далі ніж до відділу продажу. Будьте конструктивними, наприклад вимагайте від забудовника пояснення яке його призначення і скільки він проіснує і поінформуйте громаду (з обох боків) про результати звої громадськох роботи, за що вам подякуюють. Інакше все це може бути схожим на темну справу сумнівними цілями
.
п.с. пишу як і мешканець і інвестор, тобто не заангажований.


По-перше, "Озерний гай" сказав, що івестори будуть вирішувати, чи повинен бути там шлагбаум чи ні після здачі першої будівлі в експлуатацію. А івсестори звісно вирішать, що йому там бути. І цьому навіть не може бути заперечень.
По-друге, звісно зараз шлашбаум не заважає нікому. Адже зараз зима і всі сидять в дома. А як настане літо, то всі туди захочуть йти. Але вже йти їм не дозволять!!! А якщо хтось буде казати, що раніше поки там нічого не було-ніхто туди не ходив, то ви дуже помиляєтесь, так як взагалі не можете знати, що там було до будівництва. Це я інвесторам.
Крім шлагмаума, забудовник ще має купу проблем. Наприклад, каналізація. Він на пляжі вже вирив невелику траншею і літом через неї протікає невідома речовина і впадає в ставок. І вгадайте, яким кольором ця речовина? Так, білим і з піною.
05 фев 2017 22:39
Цитата "SergeyChag":


По-перше, "Озерний гай" сказав, що івестори будуть вирішувати, чи повинен бути там шлагбаум чи ні після здачі першої будівлі в експлуатацію. А івсестори звісно вирішать, що йому там бути. І цьому навіть не може бути заперечень.
По-друге, звісно зараз шлашбаум не заважає нікому. Адже зараз зима і всі сидять в дома. А як настане літо, то всі туди захочуть йти. Але вже йти їм не дозволять!!! А якщо хтось буде казати, що раніше поки там нічого не було-ніхто туди не ходив, то ви дуже помиляєтесь, так як взагалі не можете знати, що там було до будівництва. Це я інвесторам.
Крім шлагмаума, забудовник ще має купу проблем. Наприклад, каналізація. Він на пляжі вже вирив невелику траншею і літом через неї протікає невідома речовина і впадає в ставок. І вгадайте, яким кольором ця речовина? Так, білим і з піною.


1. Дякую за конструктив.
2. О, як в воду дивився - забудовник вже переводить стрілки на інвесторів. Зіштовхування людей лобами - от це прикро бачити.
Так, в інвесторів може срацювати "зоряна хвороба" (симптоми тут трохи проглядались вже) і на ранніх стадіях хотітимуть відгородитись. Я особисто буду протистояти цьому.
Просто уявляючи який там буде потік автомобілів, навіть від одного першого будинку, треба бути хворим водієм щоб хотіти морочитись зі шлагбаумом. А управління пультами/брелоками ... це кошмар ... взагалі маразм щоб там стояв шлагбаум в майбутньому. Та і вмре він механічно досить швидко, якщо йому не допоможуть правильні люди.

А якщо, не дай боже, в нинішній час на шлагбаумі посміють не пропускати пішоходів всередину, то дійсно забудовника треба кошмарити за таке.

Траншея, про яку ви говорите, куди вона впадає? В озеро з лебедями?
05 фев 2017 23:20
Ні, в велике озеро.
06 фев 2017 05:23
Сергей, я вам сочувствую, вы же каждый день в этом озере купались.... как Вы дальше собираетесь с этим жить! Каналалицию то в озеро спускают..... :smoke:
06 фев 2017 09:06
Я согласна на все 100%. Шлагбаум такая мелочь, если честно, прям-таки все село и весь коттеджный городок разогнались и побежали к нашему озеру...люди живут в частных домах и им, слава богу, есть где свежим воздухом дышать, имхо. И вообще, жалко что-ли..? Меня больше, например, интересует вопрос садика и школы в перспективе, хех, хотелось бы, чтобы это планы были не только на бумаге...И да, давайте жить дружно)))

ПыСы: говорю, как инвестор и, как житель с. Гатное

Українці, перестаньте гризтись, полиште цю звичку. Насправді всі ми в одній лодці - ми повинні вимагати від забудовника виконувати свої зобов’язання і повинні стояти одним фронтом щоб забудовник це відчував. Чому це пишу - є по Гатному реальні приклади де недобросовісні забудовники штучно розбивають єдність громади і потім на цьому грунті крутять свої темні справи.
Насправді той шлагбаум то дрібниця не варта виїденого яйця. Не буде його по закінченю будівництва, я більше ніж переконаний! А от на стадії будівництва - вважаю його дуже навіть оправданим, при цьому нічиїх свобод він не обмежує. Чи може Сергій заперечить?

Я вже писав, але повторюсь - ще не факт хто від кого буде старждати - багатоповерхова забудова навкруги приватного сектору чи навпаки. Бійтесь щоб приватники не почали ставити шлагбауми на вулицях (виїздах) де самі облаштували покриття дороги, що звісно теж незаконно і прикро.
Але я б не хотів зараз шукати роз’єднуючих факторів, а об’єднуючі. Наприклад - з багатоповерховою забудовою в село трохи прийде цивілізація, якої зараз не вистачає. Інвесторам - не вважайте себе за вищу касту, опустіться на землю і не намагайтесь сховатись за шлагбаумами.

Сегію, заспокойтесь, той шлагбаум зараз нікому не заважає, там нікуди їхати далі ніж до відділу продажу. Будьте конструктивними, наприклад вимагайте від забудовника пояснення яке його призначення і скільки він проіснує і поінформуйте громаду (з обох боків) про результати звої громадськох роботи, за що вам подякуюють. Інакше все це може бути схожим на темну справу сумнівними цілями
.
п.с. пишу як і мешканець і інвестор, тобто не заангажований.[/quote]

По-перше, "Озерний гай" сказав, що івестори будуть вирішувати, чи повинен бути там шлагбаум чи ні після здачі першої будівлі в експлуатацію. А івсестори звісно вирішать, що йому там бути. І цьому навіть не може бути заперечень.
По-друге, звісно зараз шлашбаум не заважає нікому. Адже зараз зима і всі сидять в дома. А як настане літо, то всі туди захочуть йти. Але вже йти їм не дозволять!!! А якщо хтось буде казати, що раніше поки там нічого не було-ніхто туди не ходив, то ви дуже помиляєтесь, так як взагалі не можете знати, що там було до будівництва. Це я інвесторам.
Крім шлагмаума, забудовник ще має купу проблем. Наприклад, каналізація. Він на пляжі вже вирив невелику траншею і літом через неї протікає невідома речовина і впадає в ставок. І вгадайте, яким кольором ця речовина? Так, білим і з піною.[/quote]
06 фев 2017 12:35
А что местные жители на машинах собираются на озеро приезжать? Насколько я понимаю озеро было не в лучшем состоянии и на месте ЖК была загаженная территория. Теперь там будет ЖК с инфраструктурой, местным только в радость. Перспектива спорт клуба, новой школы и садика появилась.
Ищите хорошее, а не плохое.
06 фев 2017 12:40
Или нет, все побегут на "понтон для свадебных церемоний"! Ажиотаж будет страшный)))
06 фев 2017 14:45
Компания «Интергал-Буд» сообщает, что продажи первых четырех домов демонстрируют высокий спрос на однокомнатные квартиры, поэтому при проектировании дома №5 было принято решение об увеличении количества таких квартир. Стоит отметить, что покупателям предоставляется возможность приобрести и двухкомнатные квартиры, которые расположены в секции №2. Также в доме представлены и двухуровневые квартиры площадью от 68 до 88 кв. м.
Что касается входа со стороны домов №№ 2, 3, 4, то, поскольку с противоположной стороны дома будет расположена пешеходная аллея, по которой будут прогуливаться жители всего комплекса, было принято решение обустроить вход со двора – со стороны озера
06 фев 2017 22:48
Согласна со всеми вами) так или иначе мы в одной лодке и должны сделать все, чтоб соседство было максимально приятным

По поводу озера конечно ситуация не ок, искренне верю что примут меры
07 фев 2017 09:42
Цитата "Компания "Интергал-Буд"":
Компания «Интергал-Буд» сообщает, что продажи первых четырех домов демонстрируют высокий спрос на однокомнатные квартиры, поэтому при проектировании дома №5 было принято решение об увеличении количества таких квартир. Стоит отметить, что покупателям предоставляется возможность приобрести и двухкомнатные квартиры, которые расположены в секции №2. Также в доме представлены и двухуровневые квартиры площадью от 68 до 88 кв. м.

Добрый день, не знаю читаете ли вы сообщения на форуме, или только пишете, но на всякий случай напишу свое имхо. Посмотрел планировки 5-го дома, и слегка удивлен планировкам, они вприницпе стандартные, но однушки 45 метров можно было спланировать намного интереснее. Я как настоящий и надеюсь еще и будущий инвестор с удовольствем брал бы однушку с большой кухней. Раз уж спрос на однушки, а однушки в основном +-40 метров, то почему бы уже не спланировать вот такие однушки? Такие однушки я думаю народ бы очень активно брал бы, их можно позициониоровать как полудвушки.
07 фев 2017 15:05

7. У разі прийняття об’єкта в експлуатацію в I або IV кварталі строки виконання окремих видів робіт з оздоблення фасадів та благоустрою території можуть бути перенесені, але тільки у зв’язку з несприятливими погодними умовами, що не дають змоги виконати роботи з оздоблення фасадів та благоустрою території до закінчення несприятливих погодних умов.
...
11. Датою прийняття в експлуатацію об’єкта є дата реєстрації декларації або видачі сертифіката.

12. Експлуатація об’єктів, не прийнятих (якщо таке прийняття передбачене законодавством) в експлуатацію, забороняється.

13. Зареєстрована декларація або сертифікат є підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об’єкт необхідних для його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії, включення даних про такий об’єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього.
Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів ПОСТАНОВА КМУ №461 від 13.04.2011р. https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

08 фев 2017 05:53
Уже традиционно визуальные изменения с вебки за месяц
февраль 2017
январь 2017
09 фев 2017 14:08
Спасибо за фоточки. По первому дому у кого-то есть свежие новости?
09 фев 2017 21:34
10 фев 2017 10:51
И что можно увидеть на этих фото? Фотографу лень пройтись?
Хотелось бы посмотреть фото внутренней отделки.
10 фев 2017 13:21
Да, действительно. Внешнюю сторону дома и всего остального у всех стоит перед глазами( в течении 1-2 месяцев особо глобально ни чего не меняется) выложите фото внутренней отделки квартир, подьездов, балконов и т.д. это будет в разы полезней...
10 фев 2017 21:42
Вид с вебки на первый дом сегодня очень порадовал. Рабочие сделали конструкции в 4-й секции для обустройства фасада. Фактически осталась нетронутой 3-я секция с видимой стороны. Остальные или уже сделаны, или на стадии завершения. Готовность фасада 70%. А так как там нету изгибов и много стекла, то есть легкий оптимизм. Да и погода вроде способствует - сильных морозов не прогнозируют. Дело к весне. И, надеюсь, к завершению стройки)
11 фев 2017 15:23
А кто-то покупал кладовые? Какая цена?
14 фев 2017 15:05
Цитата "ju1":
А кто-то покупал кладовые? Какая цена?

Планируем покупать.
До 3 квадратов площади 500 дол. за квадрат, 3+ - 450 дол за квадрат. На сегодня такие цены.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .6062. . .203
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее