Як отримати квартиру від Комфортбуду? (ситуація далі)

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Звертається до Вас один з інвесторів стосовно діяльності Комфортбуду.
В 2005 уклав договір на інвестування в нерухомість Івано-Франківська (Пасічна, 38а). Ведення в експлуатацію 4кв 2006. Де факто обєкт ще має недопрацювання. Зокрема на офіційнму сайті компанія заявляє про введення обєкту в експлуатацію в травні 2007 (тобто 2кв2007)
http://www.comfortbud.ua/work_ua.php?i=60&s=b
Скажіть яким чином можна здати в травні обєкт без водовідведення, без лічильників, без благоустрою, якщо компанія Комфортбуд1 переклала свої trubl на Комфортбуд2 , але станом на 17.07.07 будинок до міської елетромережі не підключено.
Як мотивацію відтермінування введення в експлуатацію на 90 діб надіслали розяснення, що будівництво компанія почала на спірній земельній ділянці. Тому в звязку з судовими процесами змушена перенести кінцеву дату введення в експлуатацію. Але саму інформацію передали письмово заднім числом 05/04/07 , коли термін 90 діб фактично сплив.
Договором передбачено можливість перепланування. Переговори тривали з 13.12.2005 до 26.09.2006. Забудовник обмежився відписками. Результат нульовий. Зустрів ще двох інвесторів, яким фактично заговорили зуби про МОЖЛИВІСТЬ перепланування.
Мені 12.07.07 видали правоустановчі документи, але ключів від квартири так і не отримано. Письмові звернення та розмови по телефону ніякого впливу не мають. В прокуратуру звертатись чи як?
Із 96 квартир 15 станом на 17.07.07 так і не продали.
Ріелторська агенція "Захід-Контракт" - яка знаходиться під патронатом Комфортбуду - з 04.07.07 зникла зі свого місцеперебування. За новою адресою їх ще не бачили.

А що Ви скажите з цього приводу?
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Добрый день!

Вы можете обратиться в правоохранительные органы либо в суд с заявлением обязать ответчика выполнить те или иные действия.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Юридическая консультацияdsf

Обсуждение новостей