Подать объявление

ЖК в Гранд Виллас | Ворзель, с. Михайловка-Рубежовка

ЗастройщикОК ЖСК " МАРИН-БИЛДЕР-КИЕВ"
Сдача ЖК2015 - 2024 г.
Планировки
от 11 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
148из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 140.
5/4%
5/4%
25/18%
65/46%
40/29%
1. . .274276277
07 авг 2023 05:43

Я сьогодні їду на буд.майдан і до офіса прокатаюсь

07 авг 2023 15:56

инвестор 9 оч.

Я сьогодні їду на буд.майдан і до офіса прокатаюсь

Напишіть, будь ласка, що вияснили. І обов'язково потрібно якось скооперуватися. В мене є знайомий адвокат

08 авг 2023 09:25
Добридень! Офіс працює у приміщенні відділу продажу біля центрального входу до Гранд Віллас із понеділка по п'ятницю. Ви можете приїхати і проконсультуватися з питань, що вас цікавлять. Як писалося вище, забудовник планує добудовувати будинки поетапно-спочатку Чубинського 15, за яким було проведено збори з інвесторами, наступні Чубинського 17,19 та 21. На жаль, військовий стан плюс здорожчання матеріалів та робіт у рази, роблять більш швидкий темп будівництва неможливим. З повагою, адміністрація ОК ЖБК МБК.


10 авг 2023 08:03

Отдел Продаж ГВ

Добридень! Офіс працює у приміщенні відділу продажу біля центрального входу до Гранд Віллас із понеділка по п'ятницю. Ви можете приїхати і проконсультуватися з питань, що вас цікавлять. Як писалося вище, забудовник планує добудовувати будинки поетапно-спочатку Чубинського 15, за яким було проведено збори з інвесторами, наступні Чубинського 17,19 та 21. На жаль, військовий стан плюс здорожчання матеріалів та робіт у рази, роблять більш швидкий темп будівництва неможливим. З повагою, адміністрація ОК ЖБК МБК.


а про 13 дом вообще уже забыли? даже не пишите что будите его строить 

11 авг 2023 15:37

Отдел Продаж ГВ

Добридень! Офіс працює у приміщенні відділу продажу біля центрального входу до Гранд Віллас із понеділка по п'ятницю. Ви можете приїхати і проконсультуватися з питань, що вас цікавлять. Як писалося вище, забудовник планує добудовувати будинки поетапно-спочатку Чубинського 15, за яким було проведено збори з інвесторами, наступні Чубинського 17,19 та 21. На жаль, військовий стан плюс здорожчання матеріалів та робіт у рази, роблять більш швидкий темп будівництва неможливим. З повагою, адміністрація ОК ЖБК МБК.


Доброго дня, насправді можна було б робити трішки більше для того щоб все ж таки якомога швидше завершити будівництво, збори потрібно проводити не тільки з 15 будинком, а і з 17 і іншими і знаходити шляхи вирішення проблем які виникли. Та нажаль неозброєним оком видно що ніяких активних дій для цього не робиться, а через якийсь час ви нам скажете що вже потрібно доплачувати більшу суму бо є руйнації із -за тривалого простою? Мене за весь час після війни не набрав менеджер, не запросили на збори, не зробили нічого щоб якось наблизити здачу будинку, ось це дуже засмучує. Зробіть вже якусь адекватну суму доплати та будуйте далі. Зараз є різні ситуації і мій нинішній будинок на 17 поверхів був на скільки пошкоджений(3 категорія аварійності)після деокупації що взагалі не знали чи зможуть тут колись мешканці жити, але спільними зусиллями сусідів на червень місяць будинок було повністю відновлено. Тут же все не так страшно, добудувати декілька будинків на 4-5 поверхів, але самі вони себе не добудують, потрібні якісь активні дії і рішення, які ми від вас чекаємо 

11 авг 2023 15:37

fa_rm

Напишіть, будь ласка, що вияснили. І обов'язково потрібно якось скооперуватися. В мене є знайомий адвокат

Вияснила що поки що нічого взагалі не ясно(( 

24 авг 2023 09:47

Майбутні сусіди, прямо зараз почалась якась будівнича двіжуха буля 15 будинку. Сподіваюся, що льод тронулся.

24 авг 2023 16:45

Привезли утеплювач. 

24 авг 2023 16:46

megadeth

Майбутні сусіди, прямо зараз почалася якась будівнича двіжуха буля 15 будинку. Сподіваюся, що льод тронулся.

Це прекрасні новини)

26 авг 2023 10:38

Пішла робота з утеплення 15 будинку. 

05 сен 2023 15:10

По 15 будинку йде утеплення та почалося тинькування. Жильці 11 та 23 чекають на асфальт з ливньовками, бо сильно підтоплює дощами дорогу між 15 та 11, 8 й 11. Сподіваюся, що забудовник зверне на це увагу й зробить відвод води. 

05 окт 2023 11:05

Доброго дня. Який зараз статус по будівництву?  Чи є якийсь рух на майданчиках будинків 15, 17, 19, 21? 

11 окт 2023 06:07

fa_rm

Доброго дня. Який зараз статус по будівництву? Чи є якийсь рух на майданчиках будинків 15, 17, 19, 21? 

добрий день) активно будується 15й

12 окт 2023 13:16

alex8alex

добрий день) активно будується 15й

Це добре) Я правда з 21-го, але радий що рух є, бо це свідчить про наміри все ж таки добудовувати проекти)

20 окт 2023 09:58

fa_rm

Це добре) Я правда з 21-го, але радий що рух є, бо це свідчить про наміри все ж таки добудовувати проекти)

Нажаль таких намірів по іншим будинкам поки що немає, я та ще декілька інвесторів збиралися 4 вересня біля комплексу ГВ та спілкувалися з Ольгою - юристом забудовника, в цьому році планують тільки 15 добудувати, нам було обіцяно що по іншим будинкам будуть хоча б збори але на організацію потрібно десь місяць часу, вже пройшло півтора але повна тиша🤷

19 ноя 2023 15:24

Забудовник мабуть забув, що за договором йому начисляється пеня за затримку, а про форсмажорні обставини має повідомляти інвесторів телефоном.

29 дек 2023 14:07

Шановний забудовник, після нашої останньої розмови, пройшло півтора року, півтора року назад ви казали що передзвони і організуєте збори. Я все чекаю, на мої дзвінки ніхто не відповідає. Перший внесок я приніс у валюті, розстрочку виплатив достроково, на момент виплати ви побудували лише цоколь. Вже тоді було зрозуміло, що ви не встигають та й не планували встигати, тільки гарно розказували. У вас совість взагалі є?

29 дек 2023 17:39

ypo

Шановний забудовник, після нашої останньої розмови, пройшло півтора року, півтора року назад ви казали що передзвони і організуєте збори. Я все чекаю, на мої дзвінки ніхто не відповідає. Перший внесок я приніс у валюті, розстрочку виплатив достроково, на момент виплати ви побудували лише цоколь. Вже тоді було зрозуміло, що ви не встигають та й не планували встигати, тільки гарно розказували. У вас совість взагалі є?

Якщо вірити фейсбуку, то совість є. Але зайнята продажем котеджів в Приірпінні від 145к. Там наразі вигідніше. Нажаль.

05 янв 2024 09:20

ypo

Шановний забудовник, після нашої останньої розмови, пройшло півтора року, півтора року назад ви казали що передзвони і організуєте збори. Я все чекаю, на мої дзвінки ніхто не відповідає. Перший внесок я приніс у валюті, розстрочку виплатив достроково, на момент виплати ви побудували лише цоколь. Вже тоді було зрозуміло, що ви не встигають та й не планували встигати, тільки гарно розказували. У вас совість взагалі є?

тут писать это бессмысленно, никто не читает, а если и читает то просто игнорирует 

11 фев 2024 07:27

Чт вдалося комусь продати свою частку вкладу в цей кооператив? Хотілося б зробити те саме, потрібний адвокат чи хтось інший? Розкажіть про процедуру будь ласка 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .274276277
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее