Регионы переплюнули столицу по тарифам!

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Вам интересно, в каких регионах Украины платят по самым высоким тарифам за услуги ЖКХ? Как оказалось, вовсе не в украинской столице! Так, по словам вице-премьер-министра Украины Дмитрия Табачника, самые высокие тарифы на жилищно-коммунальные услуги зафиксированы в Черновцах, Ужгороде, Кировограде и Полтаве.

Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
ПАН Табачнык повнністю не табачить по тарифам у ДЕРЖАВІ. Саме дорожче (шаленно) в м. Красний Лиман Донецької області. Тут загартовані за 13 років одновласнного викупленого у конкретних нардепів (їх вотчина)керування братани затвердили не зважаючи на протест прокурора на сесії, ще 20.12.2005р. аж по 5,29грн.на опалення за квадрат гнилої площі у будинках навіть 1938 р. будівництва. Всі писчать, але мовчать бо як і вкраїні Україна їм прийде ПОВНИЙ ГАПЛИК. Надія тільки на УКРАЇНЦІВ НА О!!!. ЛуценкО!!!, ТимошенкО!!!, КатеренчукєнкО!!!, Кіриленко та ще дуже багато з ВР та АП і на містах які чогось тянуть піднятися, обєднятися та захистити країну УКРАЇНА від ПОВНОГО ГАПЛИКА, а її народ ВІД Повної ПУСТОЇ ТОРБИ.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Моє Ім*я ПАВЛО До коментаря без імені доданий як доповненя до коментаря 10:55 Павло 21.02.2007 10:52
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Шановний ПАН Табачник!!!. Пропоную не довіряти, особливо данних від братанів, пошастайте по ДЕРЖАВІ і можливо знайдите значно більше ніж у Красному Лимані. Наше місто не має ні районів ні райадміністрації, керує неіснуючим районом, заробітню платню отримує по самій низчий категорії, а апалюеться, п*є та живе по самій вищщій. Ще те місто донецької Швейцарії про яке балакали у ВР з приводу заводу селікатної щегли. Про цей завод знає і висловлювався ПАН Кучма, що буцімто його розконсірувати як два пальця ...., в той час коли він уже був зрівняний з рівнем місцевого піску.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
ПАН Табачнык повнністю не табачить по тарифам у ДЕРЖАВІ. Саме дорожче (шаленно) в м. Красний Лиман Донецької області. Тут загартовані за 13 років одновласнного, викупленого у конкретних нардепів (це їх вотчина для збагатчення) у власне, під їхнім контролем керування. Так от пацани затвердили, не зважаючи на офіційний протест прокурора на сесії, ще 20.12.2005р. аж по 5,29грн.на опалення за квадрат гнилої площі у будинках навіть 1938 р. відбудови. Всі писчать, але мовчать, бо їм як і вкраїні Україна прийде або зроблять ПОВНИЙ ГАПЛИК. Надія тільки на УКРАЇНЦІВ НА О!!!. ЛуценкО!!!, ТимошенкО!!!, КатеренчукєнкО!!!, КіриленкО!!! та ще дуже багато на О!!! з ВР та АП і є на містах, які чогось тянуть, замість щоб негайно піднятися,згуртуватися, обєднятися та захистити країну УКРАЇНА від ПОВНОГО ГАПЛИКА, а її народ ВІД Повної ПУСТОЇ ТОРБИ.
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf

 • ЖК вул. Богдана Хмельницького

  31 930 грн./м2

  Новий ЖК бізнес класу з вбудованими об’єктами торгівлі у Львові

 • ЖК Фортеця

  13 310 грн./м2

  Новий житловий комплекс у Хмельницькому

 • ЖК Сosmos

  17 000 грн,/м2

  Новый жилой комплекс бизнес-класса в Шевченковском районе

 • ЖК Воздвиженка

  41 250 грн./м2

  Показательный жилой квартал в элитном районе Киева.

 • ЖК Теплый дом

  13 700 грн./м2

  Новый комплекс в Суворовском районе Одессы. Пять комфортных 10-этажных домов.