Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .221223. . .515
05 дек 2017 10:25
в мене питання - а чому в таблиці інвесторів поетажний план 3 і 4 секції однаковий?в мене кватрира 651, 2хкімнатна і вона на 12му поверсі, а не на 11, як вказано в таблиці
:notsure: :notsure: :notsure:
05 дек 2017 11:09
Цитата "Ramms_eta0":

я трохи не в темі - що таке картковий вхід? Це замість магнітного ключа картка?


знаєте, я довго думав кого би мені ще запитати яким інтернетом я хочу користуватись.


цирк, що за расистські вивіски? 6-) "Пропала чорна собака" переписали на "афроукраїнська"?
Догляд за майданчиками це гуд, тут нема питань.

1.Вхід по брелкам (встановлення нових дверей на вході) - до цього - прохідний двір
2.Була монополія на Білінк, мешканці (ініціативна група) пройшли через пекло, щоб додати Ланет та ще одного. Так, що вам вже не прийдеться "довго думати"
3.Були таблички на дит. майданчику, забороняючі вхід дітям не мешканців, провокації на майданчику для вигулу.Сподіваюсь, ви вже "цирку" не застанете та зможете вигулювати свого "афроукраїнця" на території без апартеїду.
05 дек 2017 11:20
Цитата "zhekon1990":
в мене питання - а чому в таблиці інвесторів поетажний план 3 і 4 секції однаковий?

Потрібно запитати у Dinya :) . Він розробив таблицю мабуть на підставі наявних даних...
Роботи по муруванню стін дійсно прискорилися.
05 дек 2017 11:30
Цитата "hmelyuk28":

2.Була монополія на Білінк, мешканці (ініціативна група) пройшли через пекло, щоб додати Ланет та ще одного. Так, що вам вже не прийдеться "довго думати"

десь була розмова, що авіатор наче хотів протягнути не Білінк а свою кишенькову Павутинку. І боролись саме з цим. Поправте якщо не правий.

Цитата "hmelyuk28":
3.Були таблички на дит. майданчику, забороняючі вхід дітям не мешканців, провокації на майданчику для вигулу.Сподіваюсь, ви вже "цирку" не застанете та зможете вигулювати свого "афроукраїнця" на території без апартеїду.

в мене маленька сіра киця :girl: і вона не любить гуляти з дітьми, вона взагалі нікого не любить коли не голодна :)
05 дек 2017 11:35
Так, я помилилась, саме Путина :yes:
05 дек 2017 11:37
просто там планування точно інше.
05 дек 2017 13:02
В опросники писали ответы а тут как.просто свой ник?
05 дек 2017 13:14
Цитата "Ramms_eta0":

в мене маленька сіра киця :girl: і вона не любить гуляти з дітьми, вона взагалі нікого не любить коли не голодна :)


Моё серое чудовище тоже любит за еду))))
05 дек 2017 13:42
На фото хоть кто то заметил одного рабочего???? Работа кипит.... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
05 дек 2017 13:46
Цитата "Сосед 113 кв":
На фото хоть кто то заметил одного рабочего???? Работа кипит.... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Обідня перерва :drink:
05 дек 2017 14:08
Измерил высоту потолка: получилось от стяжки - около 274см.
05 дек 2017 14:27
Заховалась в шкафу (в засаді)
05 дек 2017 15:16
Форум жилого комплекса "пр. Отрадный, 2" расширен.
Теперь это раздел: //forum.domik.ua/otradniy2-f758.html

Вы можете создавать новые темы и голосования в разделе, если таковые понадобятся (ремонт, куплю-продам, бытовые проблемы, и иные в неограниченном количестве).

Эта тема уже находится в новом разделе и в ней остаётся общее обсуждение комплекса.
Приятного общения.
05 дек 2017 15:38
Соседи, а есть инфо касаемо окон? Их планируют ставить до снега, или всем квартиры завалит((
05 дек 2017 17:28
Цитата "HelgaM":
Соседи, а есть инфо касаемо окон? Их планируют ставить до снега, или всем квартиры завалит((
Нам уже поставили.
05 дек 2017 17:29
Цитата "Domik - Inform":
Форум жилого комплекса "пр. Отрадный, 2" расширен.
Теперь это раздел: //forum.domik.ua/otradniy2-f758.html

Вы можете создавать новые темы и голосования в разделе, если таковые понадобятся (ремонт, куплю-продам, бытовые проблемы, и иные в неограниченном количестве).

Эта тема уже находится в новом разделе и в ней остаётся общее обсуждение комплекса.
Приятного общения.
Спасибо
06 дек 2017 07:17

Цитата и з статьи:
https://www.broadband.org.ua/ot-redaktsii/2397-provajder-isportil-interer-pod-ezda-pri-ustanovke-oborudovaniya-vsegda-li-vinovat-operator-kak-dobitsya-spravedlivosti
"Многоквартирные дома для украинских провайдеров – лакомый кусочек, ведь чем больше домохозяйств удается подключить, тем дешевле обходится прокладка линий связи и другого оборудования. Вот почему идет активная и порой жестокая борьба между операторами за возможность «зайти» в конкретный дом. Но поскольку провайдерское оборудование и так дорого стоит, а отбить инвестиции сразу надежды практически нет, то многие провайдеры пытаются как можно меньше потратить на монтажные работы. В итоге страдают жильцы дома, которым приходится терпеть «сопли» проводов, свисающие с крыш, извивающиеся в подъездах, заполонившие чердаки и подвалы, а также распределительные шкафы самых разных размеров, отнимающие площадь у и без того маленьких лестничных площадок."

06 дек 2017 09:39
Думаю у питанні провайдерів наш будинок повторить історію сусідів :)
Першим запустять Павутину.
А питання якості монтажу обладнання я так думаю повинен контролювати ЖЕК (за відсутності ОСББ). Але навряд ЖЕК перейматиметься цим питанням. Скоріше надіятиметься на порядність провайдера
06 дек 2017 10:34
Цитата "Flaff":

Деревянные двери на общем балконе? Что-же с ними будет через пару лет? :notsure:
На донца 2а уже как пару лет и нормуль, хотя конечно приятнее было бы как на Шулявской 32 металические
06 дек 2017 10:38
Цитата "Jamen":

еще целый месяц, поживем увидим, с такими темпами как сейчас должны успеть;)
Может успеют закончить монолит по 2-3 секции до нового года и Ёлочки на крыше.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .221223. . .515
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее