Подать объявление

ЖК на пр. Отрадный, 2 | Житлоінвестбуд-УКБ

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ, ТОЛОКА
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
46из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
12/9%
12/9%
35/25%
55/40%
24/17%
1. . .124126. . .515
28 фев 2017 21:00
Цитата "hmelyuk28":
Підтримую двома руками "ЗА". 28.02.2017 19-10 - робота на будівництві кипить - три прожектори сліплять очі, літаки можна збивати, якщо направити в небо.Мені здається, що все гаразд, не варто звертати увагу на вкиди - проаналізуйте профіль, яка може бути мета подібних вкидів - "шатун"?

Дійсно вночі працюють?Вдень якась млява робота спостерігається(нажаль) ,дивлюсь інші будівництва,і бачу суттєву різницю в темпах:(Хоча прогрес всеж таки є....:)
28 фев 2017 21:17
2 секция 6 этаж


01 март 2017 06:37

Давно у 2-й секції не було поповнення:super:

Зяблік, у Вас з'явився сусід). А будівельники вночі не працюють. За всю історію спостерігання за будівництвом здається найбільший рекорд їхньої роботи був до 20:30. Але це дуууже рідко).


01 март 2017 06:57
сьогодні помітив в квартирі 3А першої секції почали ставити вікна з трьома створками і без фрамуг. По-моєму це оптимальний варіант в даному випадку.
01 март 2017 08:03
Цитата "sirko":

Щось за останні дні мало хто поповнив наш реєстр. Така пора була "жарка" у Толоки, угоди пачками підписували і тиша

Все вийшло! Будь-ласка, додайте наші дані в реєстр - в мене кв. 128, 1с, в Alls кв. 127, 1с. Дякую і вітаємо сусідів!
01 март 2017 08:24
Цитата "hmelyuk28":
Нам было бы очень приятно, если бы кто-то, кто предполагает жить, захватил аналогичную комбинацию этажом выше.Если все сложится, Вы и мы выигрываем и в отоплении, и варианте присоединения лоджий ( тоже утепление). Очень хороший вариант, жду соседей сверху - "Эй, Вы там, наверху!"

Мы теперь ваши соседи сверху. Будем вам топать ногами сверху.:winky: Квартиры будем объединять. Очень рада так заранее познакомиться, хоть и виртуально, с соседями.


01 март 2017 08:32
Orion :super:
Пані hmelyuk28 дочекалась сусідів зверху 8-)
01 март 2017 08:36
Цитата "Ramms_eta0":

раніше ви писали, що АВ 614873 недійсна (хоча за даними Нацкомфінпослуг дійсна до січня 2018), за цим посиланням сказано що АВ 548133 недійсна, причому тут неясно що це за ліцензія і кому видана. То що насправді недійсне? )


АВ 548133 - це номер ліцензії згідно даних нац.комісії, який можна побачити тут: //www.kis.nfp.gov.ua/Home/SrchViewLic/20 000029855 де зазначено, що вона недійсна.

А в договорах про участь у фонді будівництва Толока пише вигаданий номер АВ 614873 , якого немає взагалі у реєстрах. У Вашому договорі на першій сторінці який номер і серія ліцензії?
Якщо Ви перевірили наявність ліцензії ТОЛОКИ на провадження діяльності із залучення коштів установників, то викладіть будь-ласка фото, або підтвердіть свої слова документально.

Чи Ви просто представник ТОЛОКИ і пишете коментарі у їх користь?
01 март 2017 08:44
Цитата "Jamen":


Просто что бы, никто больше не сомневался в том что лицензия есть:
https://nfp.gov.ua/files/docs/Перелік%20фінансових%20компаній.doc

И закрыли тему ... )))


Ваше посилання підтверджує лише те, що ТОЛОКА включена до переліку фінансових компаній, а це ніхто не заперечує. А тема повідомлення була відсутність у ТОЛОКИ ліцензії "на провадження діяльності із залучення коштів установників управління майном для фінансування обєктів будівництва". Це різні речі.

Цивільний кодекс: Стаття 227. Правові наслідки укладення юридичною особою правочину, якого вона не мала права вчиняти.
1. Правочин юридичної особи, вчинений нею без відповідного дозволу (ліцензії), може бути визнаний судом недійсним.
01 март 2017 10:29
Цитата "2610":
АВ 548133 - це номер ліцензії згідно даних нац.комісії

ви не можете пояснити що це за ліцензія.
Так чи інакше, ви тут ітак уже нікому не цікаві 6-)
01 март 2017 10:54
Ліцензія Серія АВ № 614873, НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ, діяльність із залучення коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю. Рішення про видачу ліцензії від 25.12.2012 року № 2890, термін дії до 08.01.2018 року.
01 март 2017 10:58
Цитата "2610":


Ваше посилання підтверджує лише те, що ТОЛОКА включена до переліку фінансових компаній, а це ніхто не заперечує. А тема повідомлення була відсутність у ТОЛОКИ ліцензії "на провадження діяльності із залучення коштів установників управління майном для фінансування обєктів будівництва". Це різні речі.

Цивільний кодекс: Стаття 227. Правові наслідки укладення юридичною особою правочину, якого вона не мала права вчиняти.
1. Правочин юридичної особи, вчинений нею без відповідного дозволу (ліцензії), може бути визнаний судом недійсним.


Не вижу смысла продолжать беседу... )))
01 март 2017 11:01
https://nfp.gov.ua/content/inshi-reestri-ta-pereliki.html

6 пункт , перечень ФК которым выдано лицензию на осуществление деятельности по привлечению средств. 19я в списке ТОЛОКА!
По состоянию на 31.12.2016
01 март 2017 11:39
Цитата "sirko":
Ліцензія Серія АВ № 614873, НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ, діяльність із залучення коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю. Рішення про видачу ліцензії від 25.12.2012 року № 2890, термін дії до 08.01.2018 року.


Підтвердіть поширену Вами інформацію документально, або даними електронного реєстру. (наприклад викладіть сюди фото ліцензії "ТОЛОКИ", рішення про видачу ліцензії від 25.12.2012 року № 2890, про яке Ви згадуєте, чи іншим зручним для Вас способом).
Я сам бажав би помилятися, але хочу переконатися у достовірності.
01 март 2017 11:55
Фото ліцензії не маю, але у відкритому доступі є аудиторській звіт діяльності ТОВ "ФК "Толока", є судові рішення у певних справах, які також містять посилання на зазначену ліцензію.

Ось щойно знайшов розпорядження від 25.12.2012 р. N 2890.
2 хвилини пошуку у системі ЛІГА:ЗАКОН.


Що ще бажаєте? :kos:
01 март 2017 12:01
Цитата "2610":

Підтвердіть поширену Вами інформацію документально, або даними електронного реєстру. (наприклад викладіть сюди фото ліцензії "ТОЛОКИ", рішення про видачу ліцензії від 25.12.2012 року № 2890, про яке Ви згадуєте, чи іншим зручним для Вас способом).
Я сам бажав би помилятися, але хочу переконатися у достовірності.


Да кому надо что-то вам подтверждать? Я предоставил официальную информацию с гос. ресурса( Не для вас для более вменяемых людей что бы ворсов таких не возникло), в котором указана конкретная интересующая нас лицензия и для интересующей нас ФК(вы даже не удосужились открыть документ посмотреть о чем он, а опять началась голословная ересь)) ). Этого вполне достаточно на этапе принятия решение пройтись в отдел продаж, ну, а там уже все станет на свои места, буду и сканы все остальное.
Если этого мало, можно сделать платный запрос, и получить туже самую инфу. Но я уверен на 99.9% что конкретно вы не будете этого делать потому что цель даных постов другая.
01 март 2017 12:06
Цитата "sirko":
Фото ліцензії не маю, але у відкритому доступі є аудиторській звіт діяльності ТОВ "ФК "Толока", є судові рішення у певних справах, які також містять посилання на зазначену ліцензію.


Дайте будь-ласка якнайшвидше посилання на аудиторський звіт і судові рішення, про які Ви пишете. Мені це терміново необхідно, оскільки сам хочу укласти з ними договір. Адже пропозиція ТОЛОКИ у цьому будинку (за критеріями ціна, якість, розташування) дійсно дуже приваблива.
01 март 2017 12:12
Цитата "2610":


Дайте будь-ласка якнайшвидше посилання на аудиторський звіт і судові рішення, про які Ви пишете. Мені це терміново необхідно, оскільки сам хочу укласти з ними договір. Адже пропозиція ТОЛОКИ у цьому будинку (за критеріями ціна, якість, розташування) дійсно дуже приваблива.



Вы по-моему немного опоздали. С 1.03.2017 цена выросла, потому спешить уже некуда.Идите в Толоку и берите все интересующие вас документы ;)
01 март 2017 12:14
Крысобой, :) хоче людина ознайомитися? Будь ласка! Мені не важко витратити пару хвилин на пошук, благо під рукою є доступ до таких документів.
Просто якщо зараз знову щось буде не так, тоді я вже не знаю))) Рішення без печаток і підписів, але з офіційної бази. Зараз ще скажуть, що я швиденько "підшаманив" рішення на комп'ютері і є також агентом кремля))
01 март 2017 12:16
Цитата "Jamen":


Да кому надо что-то вам подтверждать? Я предоставил официальную информацию с гос. ресурса( Не для вас для более вменяемых людей что бы ворсов таких не возникло), в котором указана конкретная интересующая нас лицензия и для интересующей нас ФК(вы даже не удосужились открыть документ посмотреть о чем он, а опять началась голословная ересь)) ). Этого вполне достаточно на этапе принятия решение пройтись в отдел продаж, ну, а там уже все станет на свои места, буду и сканы все остальное.
Если этого мало, можно сделать платный запрос, и получить туже самую инфу. Но я уверен на 99.9% что конкретно вы не будете этого делать потому что цель даных постов другая.


Мета посту, як раз у тому щоб швидко переконатись, що чи є ліцензія, у осіб, які вже уклали договір, та вже мають всі документи. Якщо Ви настільки інтроверт що Вам шкода поділитися наявною інформацією, то я не наполягаю. Я обіцяю Вам, що зроблю платний запит (просто доведеться почекати близко 5 днів), і опублікую його тут на форумі. :chillout:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .124126. . .515
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее