Повінь ще не прийшла, а підвали київських будинків уже підтоплені

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Мешканці багатоповерхівок страждають від вологості у підвалах. До міського сall-центру на це поскаржилися понад півсотні киян. Підтоплення будинків стало серйозною проблемою цієї весни. Люди занепокоєні не так вогкістю, як її наслідками — руйнуються стіни, розводяться грибок, комахи, інфекції. Санепідемстанція обіцяє перевірити стан усіх підвалів у столиці. Міська влада планує закласти потрібні кошти в програму "Мій дім, моє подвір'я". А киянам радять не обмежуватися телефонним дзвінком у ЖЕК, а звертатися до міських служб, аж поки проблему буде розв'язано.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
У Києві підтоплені 50 підвалів? Ха-ха-ха! 80 відсотків!!! Там сморід, гризуни бездомні люди й коти! Позор ! Поки не впаде багатоповерхівка хоч одна, царі не ворухнуться!!!
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Ворухнуться коли на когось з них упаде.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Согласна на все 100% с Галиной!!! Наши подвалы довели до такого состояния, что зайти в парадное надо закрывшись шарфом. О том какие звери бегают в нем мы уже даже не озвучиваем. Зато плату за комунальные платежи мы повышаем регулярно, тллько не понятно за что !!!!! Зайдите в любой дом на Русановке и вы почувствуете с первой минуты вонь из подвалов за которую мы платим ежемесячно. И как обычно нет крайних!!!!! Страна беззакония, которая начинается с самых элементарных проблем.!
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf

Обсуждение новостей 

 • ЖК "Фаворит"

  33 500 грн./м2

  Жилой комплекс бизнес-класса "Фаворит" в Харькове

 • ЖК Радуга

  11 000 грн./м2

  П'ятиповерховий будинок на три секції.

 • ЖК Сахарова

  12 000 грн./м2

  Жилой комплекс "Сахарова" в Суворовском районе Одессы

 • Фамільний Двір

  8 500 грн./м2

  Житловий комплекс у м. Хмельницький

 • ЖК Соборный

  12 500 грн./м2

  Новый жилой комплекс в г. Ирпень.