Подать объявление

Покупка квартиры

18 июнь 2011 10:59

Добрый день

Хочу приобрести квартиру. Выбираю между КГС и Аркадой. Не совсем компетентен в анализе плюсов и минусов в различных предложениях этих компаний по различным объектам. Поэтому, прошу у уважаемых форумчан помощи: напишите, пожалуйста, по каким параметрам в выборе жилья я должен пройтись. Мой бюджет около 60$.
Присмотрел у КГС:
//www.kyivmiskbud.ua/appartments.php?pos _id=189
//www.kyivmiskbud.ua/appartments.php?pos _id=202
У Аркады
//www.arkada.ua/det_flat/Molodizhny50752 46.html

Квартиры, конечно однокомнатные, но по каким параметрам анализировать – очень слабо понимаю.
Что для меня не имеет особого значения – расположение дома, ремонт в нем.
А вот что имеет – надежный застройщик, качество постройки – ну чтобы дом был качественный, а уже с ремонтом я разберусь, для меня главное хороший скелет)
Вот не пойму, какая разница между монолитно-каркасным домом и улучшенной панелью?
В общем, немножко я описал ситуацию, и указал волнующие меня вопросы, а вот какие вопросы меня еще должны волновать? Что я еще упустил? Подскажите плз.

18 июнь 2011 11:44
Я купляв квартиру Київміськубуду через ФФС Аркади. Іншими словами, мав справу з обома уродами :) ...

Скажу зразу, інвестування в новобудову - головняк, після якого декому доведеться лікувати нерви... Значно спокійніше купити готову квартирку після будівельників з документами... Трохи переплатиш..., але щось і заробиш на депозитах за час будівництва...

Хоч КМБ та Аркада - флагмани житлового будівництва в 2005-2009 роках (зараз вони серйозно посрались) - сервіс у обох шкандибає на дві ноги.

Ось конкретика:
1) документи на мою квартиру в новобудові видають через рік (!) після запланованої дати. Відповідно, мій крутий фінансовий план :) летить в п..ду.

2) Всі квартири в нашому будинку побудували з надлишком площі 2-3% від проектної... Вимагали доплату за ці ліві метри, шантажуючи невидачею свідоцтва про право власності. Отже, доплатив на рівному місці майже 20 тисяч грн. Після отримання свідоцтва буду вимагати через суд гроші назад, як такі, що були оплачені під тиском та шантажем... :-B

Коротше, КМБ та Аркада вже далеко не так надійні, які вони були раніше. Інші ще ненадійніші. Тому, рекомендую в новобудову не лізти, купляти нове житло з документами. :)
19 июнь 2011 14:26
Спасибо за ответ.
Подскажите, пожалуйста, а за какое время до сдачи дома Вы вносили 50% оплыты? Сейчас у КГС и Аркады, новостройки, которые я приводил, сдаются уже через год. Есть ли тут большой риск, что их будут затягивать с постройкой? Я в том плане, что, возможно, есть гипотетическая черта невозврата, когда дом гарантированно будет построен хоть и с определенной задержкой?
И еще, необходимо ли нанимать дополнительно своего реелтора и юриста или можно всецелом довериться тем, которых предложит застройщик?
19 июнь 2011 15:39
Цитата "gooogle":
Подскажите, пожалуйста, а за какое время до сдачи дома Вы вносили 50% оплыты? Сейчас у КГС и Аркады, новостройки, которые я приводил, сдаются уже через год. Есть ли тут большой риск, что их будут затягивать с постройкой? Я в том плане, что, возможно, есть гипотетическая черта невозврата, когда дом гарантированно будет построен хоть и с определенной задержкой?
И еще, необходимо ли нанимать дополнительно своего реелтора и юриста или можно всецелом довериться тем, которых предложит застройщик?


Я вносив зразу 30%, а різницю помісячно до теоретичної дати закінчення будівництва - така тоді була система...

Новобудови, які Ви наводили, здаються через рік тільки теоретично. Практично Ви отримаєте документи на руки через 2 :) Ризик затягування є... Їм вигідно затягувати, тому вони це будуть робити стільки, скільки інвестори це дозволятимуть... А інвестори в масі інертні - на акції протесту їх не піднімеш :)
Черти невозврата, мабуть, немає - всі будинки рано чи пізно добудовують (деякі, правда, через 5 років :) )

Свій ріелтор та юрист не допоможуть. Вам дадуть пачку документів - або підписуй або йди геть... :)
19 июнь 2011 15:50
Дякую!
"Свій ріелтор та юрист не допоможуть. Вам дадуть пачку документів - або підписуй або йди геть..." - краще пiтi геть, але з грошима))))))))))
19 июнь 2011 16:04
Цитата:
всі будинки рано чи пізно добудовують (деякі, правда, через 5 років :) )

Або рокiв через 15, як пiсля розпаду союзу.
Або недобудованi будуть зносити, як "Днiпровськi Вежi" планують...
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее