Подать объявление

ЖК Панорамне містечко | Демеевский квартал | Панорамный Городок | ул. Ракетная, 24

ЗастройщикТехэнерго
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-211из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 135.
80/59%
13/10%
15/11%
6/4%
21/16%
1. . .9193. . .101
09 март 2016 07:50
Цитата "celentano":



Если карту посмотреть, то улица Ракетная почти окраина. Дальше только Китаево и Корчеватое. Но, как по мне то лучше жить где то на Борщаговке или Троещине чем на такой не окраине. Забирал в том районе когда то посылку. Промзона и гаражи. Место стремное. И это, я, еще не заходил в частный сектор и не знал, что там реактор по соседству.


Не смешите меня ))) Вишневое или Корчеватое или Ирпень или Бортничи не сравнятся с проспектом Науки, Голоссеевским лесом, да и при желании (если как в марте позапрошлого года снегом все заметет) от метро пешком дойти можно....
Не буду повторяться, я ничего не советую и не "рекламирую"- проверяйте сами, решайте стоят ваши риски того или нет. Для меня Вишневое и пригород (ЛЮБОЙ) реально проигрывают проспекту Науки и Голосеевскому лесу
09 март 2016 07:51
Цитата "Buildog55":


В постах Еvы написано что она хотела в черте города и не на окраине.И также написано честно присмотреться прежде чем брать там.И то что она выбрала там ее право.В нашей стране все меняется.Может что то изменится.А нет так будет пока без доков. Жить или сдавать ее можно будет.Желающих снять сейчас много.А пока Еvу и всех остальных женщин поздравляю с 8 марта и желаю скорого захода на ремонт.И еще раз прошу не причислять меня к ботам или сотрудникам ОП.не являюсь.И УКО. стройки или само строи не поддерживаю.Всем добра и еще раз женскую половину с 8 марта.


Спасибо за поздравления :girl:
09 март 2016 09:50
Цитата "eva28":


Не смешите меня ))) Вишневое или Корчеватое или Ирпень или Бортничи не сравнятся с проспектом Науки, Голоссеевским лесом, да и при желании (если как в марте позапрошлого года снегом все заметет) от метро пешком дойти можно....
Не буду повторяться, я ничего не советую и не "рекламирую"- проверяйте сами, решайте стоят ваши риски того или нет. Для меня Вишневое и пригород (ЛЮБОЙ) реально проигрывают проспекту Науки и Голосеевскому лесу



У каждого свое мнение про красоту районов. Вам нравится и это хорошо. Претензий у меня нет и злорадствовать я тоже не буду. Просто есть знакомые с другого комплекса войцеховского. Влезли туда потому что им посоветовали знакомые из первой секции(у них 3). Но в том что нет документов и нормальных коммуникаций виноват Кличко и его команда. Ни Войцеховский ни те кто посоветовал им купить там квартиру(они знали что там полная попа...) не виноваты. А решение проблемы они видят в том чтобы комплекс достраивали за счет бюджета, потому что нужно защищать бедных инвесторов. Я, против этого. И против того чтобы делать поблажки и принимать дома на баланс
09 март 2016 10:10
Цитата "celentano":



У каждого свое мнение про красоту районов. Вам нравится и это хорошо. Претензий у меня нет и злорадствовать я тоже не буду. Просто есть знакомые с другого комплекса войцеховского. Влезли туда потому что им посоветовали знакомые из первой секции(у них 3). Но в том что нет документов и нормальных коммуникаций виноват Кличко и его команда. Ни Войцеховский ни те кто посоветовал им купить там квартиру(они знали что там полная попа...) не виноваты. А решение проблемы они видят в том чтобы комплекс достраивали за счет бюджета, потому что нужно защищать бедных инвесторов. Я, против этого. И против того чтобы делать поблажки и принимать дома на баланс


Сейчас вроде власти "взялись" за строительный бизнес....посмотрим как все будет решаться у нас в стране....опять взятками или по-честному...Ну так я слабо верю в "слуг народа" и в их честность.... Но надеюсь что новые действительно незаконные объекты не будут давать строить, а не те объекты, где им (слугам народа) денег мало дали за их подписи.....Вот на кого реальная обида, так это на государство, на всех!!! просто разваливают страну....набивая себе карманы...
10 март 2016 10:01
Цитата "eva28":


Сейчас вроде власти "взялись" за строительный бизнес....посмотрим как все будет решаться у нас в стране....опять взятками или по-честному...Ну так я слабо верю в "слуг народа" и в их честность.... Но надеюсь что новые действительно незаконные объекты не будут давать строить, а не те объекты, где им (слугам народа) денег мало дали за их подписи.....Вот на кого реальная обида, так это на государство, на всех!!! просто разваливают страну....набивая себе карманы...


Дістало! Не розумію, про що думають люди.. :oh: 6-) ? В її голові обєкт - законний... Вам тільки і надіятись на те, що його за допомогою взятки - оформлять. Якщо діяти по закону, то всіх жителів першої черги мусять відселити і дім підірвати, бо будівництво 100% - незаконне, про що Ви начебто самі знали, але вирішили ризикнути купивши там квартиру.
Зато: "Вот на кого реальная обида, так это на государство, на всех!!! просто разваливают страну....набивая себе карманы..."
А Ви хто, хіба не частина держави? Хіба не Ви вирішили набити собі кармани переступивши закон, бо в цьому будинку можна трохи вигідніше купити квартиру?
Трохи раніше Ви писали, що молодим парам, це чи не єдиний шанс завести дітей у власній квартирі і не боятись, що тебе відселять. При цьому відкинули варіант з коцюбинським, через власний комфорт. Тобто Ви не боїтесь, що Вас можуть відселити вже разом з дитиною, з незаконного будівництва? Чи знову буде "государство віновато"?
З таким мисленням Вам варто було придбати нерухомість в ОРДО чи ОРЛО.. :trud:
10 март 2016 12:45
Цитата "nik_invest":


Дістало! Не розумію, про що думають люди.. :oh: 6-) ? В її голові обєкт - законний... Вам тільки і надіятись на те, що його за допомогою взятки - оформлять. Якщо діяти по закону, то всіх жителів першої черги мусять відселити і дім підірвати, бо будівництво 100% - незаконне, про що Ви начебто самі знали, але вирішили ризикнути купивши там квартиру.
Зато: "Вот на кого реальная обида, так это на государство, на всех!!! просто разваливают страну....набивая себе карманы..."
А Ви хто, хіба не частина держави? Хіба не Ви вирішили набити собі кармани переступивши закон, бо в цьому будинку можна трохи вигідніше купити квартиру?
Трохи раніше Ви писали, що молодим парам, це чи не єдиний шанс завести дітей у власній квартирі і не боятись, що тебе відселять. При цьому відкинули варіант з коцюбинським, через власний комфорт. Тобто Ви не боїтесь, що Вас можуть відселити вже разом з дитиною, з незаконного будівництва? Чи знову буде "государство віновато"?
З таким мисленням Вам варто було придбати нерухомість в ОРДО чи ОРЛО.. :trud:


А чого це ви так рознервувалися ? )))))
Да, я считаю что этот объект может стать законным, а любой другой объект который на данный момент законный, завтра может стать- НЕЗАКОННЫМ!!! пОТОМУ ЧТО МЫ В ТАКОЙ СТРАНЕ ЖИВЕМ. И оскорблять меня тут не нужно. Кто вы? Очередной свежезарегистрировавшийся бот???? Даже не хочу дальше вести с вами диалог. Я сказала свое мнение по поводу законности и незаконности в нашей чудо-стране!
10 март 2016 13:03
Цитата "eva28":
Кто вы? Очередной свежезарегистрировавшийся бот????

Тут Ви не праві:
Цитата:
nik_invest
користувач форуму
Ответов: 12
Профиль
Зарегистрирован: 07.09.2014
Репутация: 0
10 март 2016 13:10
Цитата "DiHLoS":

Тут Ви не праві:


Тогда прошу прощения.
Но таких активистов не понимаю- чего врываться на форум, на чужой форум и с пеною у рта кричать что все незаконно, все сносить, все дураки, все лохи, всех в тюрьму итд.... Ну уж очень это вызывает подозрение.
10 март 2016 13:35
Цитата "eva28":

пОТОМУ ЧТО МЫ В ТАКОЙ СТРАНЕ ЖИВЕМ. И оскорблять меня тут не нужно. Кто вы? Очередной свежезарегистрировавшийся бот???? Даже не хочу дальше вести с вами диалог. Я сказала свое мнение по поводу законности и незаконности в нашей чудо-стране!

Це прямо маніфест якийсь :protest:. Спонсурує забудовників які порушують купу законів України, але у "фсоьму віновата страна" і всі навколо боти і рєдіски. Зато напевно щиро обурюється незаконним будівництвом в центрі Києва на місці якогось скверу, бо там нема її м2.
Ніхто з Вами вести діалог не збирається, бо я розумію, що це безперспективно. Просто хотів вказати на образ Вашого мислення який притаманний птиці зображеній на російскому гербі, бо в неї дві голови і кожна дивиться в протилежний бік. Але в неї є виправдання - дві голови, а у Вас...? Найменше за все, я б хотів Вас образити, я б хотів щоб Ви перечитали свої дописи і подумали над тим, що Вам сказали. :thanks:
10 март 2016 13:55
Ми з сестрою інвестори другої секції. 1.Відповідальність забудовника: на 3- дуже багато обіцяють, навіть коли їх за язик не тягнуть, якби казали все як є, це було б їм у позитив, торгаші короче. 2.Хід будівництва: будівництво неспішно рухається, але рухається, ще не всі комунікації готові. Також невідомо як будинок підключений до зовнішніх мереж, запевняють що все гут. 3.Введення в експлуатацію: це саме загадкове питання. 4. Якість будинку: те що зовні все добре, те що всередині економ-економ, але прийнятно, конструктив будинку наче в нормі. 5.Розташування, доступність: Транспортна доступність хороша, повітря хороше. Магазини, аптеки і вся інфраструктура нерозвинена. Заявлена маршрутка 412к непомічена. По реактору, проблема не в тому що будинок близько до нього, а проблема що реактор в межах міста.
Поради інвесторам:знаю що ще є квартири в 2-й секції Панорамного та Олімпійського, за 3-тю поки нічого радити не можу
Прохання до сусідів: будьте активнішими тут на форумі, таке враження, що у вас нема інтернету.
Поради відділу продажу: будьте більш відвертими з інвесторами, частіше проводьте збори, бо таке враження що ви про нас з 26 грудня забули
10 март 2016 14:02
Цитата "Bagr":
Ми з сестрою інвестори другої секції. 1.Відповідальність забудовника: на 3- дуже багато обіцяють, навіть коли їх за язик не тягнуть, якби казали все як є, це було б їм у позитив, торгаші короче. 2.Хід будівництва: будівництво неспішно рухається, але рухається, ще не всі комунікації готові. Також невідомо як будинок підключений до зовнішніх мереж, запевняють що все гут. 3.Введення в експлуатацію: це саме загадкове питання. 4. Якість будинку: те що зовні все добре, те що всередині економ-економ, але прийнятно, конструктив будинку наче в нормі. 5.Розташування, доступність: Транспортна доступність хороша, повітря хороше. Магазини, аптеки і вся інфраструктура нерозвинена. Заявлена маршрутка 412к непомічена. По реактору, проблема не в тому що будинок близько до нього, а проблема що реактор в межах міста.
Поради інвесторам:знаю що ще є квартири в 2-й секції Панорамного та Олімпійського, за 3-тю поки нічого радити не можу
Прохання до сусідів: будьте активнішими тут на форумі, таке враження, що у вас нема інтернету.
Поради відділу продажу: будьте більш відвертими з інвесторами, частіше проводьте збори, бо таке враження що ви про нас з 26 грудня забули

так на собраниях УКО инвесторов просят что бы не писали на форумах :yes:
10 март 2016 14:38
ну Уко чи не Уко, я не знаю до кого насправді ведуть ниточки і як діляться доходи). На зборах Панорамного не говорили щоб не писали на форумах, але переймались гнівними відгуками, це нормальна реакція, ІМХО
10 март 2016 16:00
Цитата "Bagr":
ну Уко чи не Уко, я не знаю до кого насправді ведуть ниточки і як діляться доходи). На зборах Панорамного не говорили щоб не писали на форумах, але переймались гнівними відгуками, це нормальна реакція, ІМХО


Так а Вы попроситесь у админа на форум инвесторов, он закрытый и таких как ник_инвест (уверенна что это не просто "доброжелатель, а нанятый сотрудник) туда не пускают. Вам нужно сфотографировать договор (верхушку- без ФИО) и выслать на почту админа и он даст вам доступ к форуму настоящих инвесторов, а то тут все чаще боты....
10 март 2016 16:02
Цитата "Falkor":

так на собраниях УКО инвесторов просят что бы не писали на форумах :yes:


На нашем собрании о форумах речь не заходила....у меня вообще сложилось мнение что им абсолютно все-равно что на форумах пишут
10 март 2016 21:46
Цитата "eva28":


Тогда прошу прощения.
Но таких активистов не понимаю- чего врываться на форум, на чужой форум и с пеною у рта кричать что все незаконно, все сносить, все дураки, все лохи, всех в тюрьму итд.... Ну уж очень это вызывает подозрение.



Знаете сколько людей такие активисты уберегли от ошибки(вложить деньги в стройки уко)? Очень много. Честь и хвала им, что они этим занимаются. А вы запрятались на закрытых форумах и только власти вините. И ни слово плохого про застройщика. Войцеховский просто Дон Кихот который борется с властью и помогает бедным людям обрести долгожданную квартиру. Особенно инвесторы первых секций. На многих из них лежит вина за то что другие люди попадают в сети уко. Их спрашивают, а они часто врут, что все хорошо, документы на руках, коммуникации в порядке.
13 март 2016 12:12
Цитата "celentano":

Знаете сколько людей такие активисты уберегли от ошибки(вложить деньги в стройки уко)? Очень много. Честь и хвала им, что они этим занимаются.

Приєднуюсь, сам один з них. За, що велика подяка GeorgeM :thanks: :super: .
Перший обьект який я дивився був на вул. ракетна 24 "панорамне містечко". Приїхавши туди, я був в захваті від виду з вікна, дешевої ціни, непоганого місцерозташування.. Тоді був побудованний тільки 10 поверх першої черги, ми дивились двохкімнатну квартиру. Питаю в менеджера на 7 поверсі вільна - так, на 8 - так і на 9, 10, 11.. Кажу ну все завтра берем. Але по дорозі додому я замислився чому при такіх бенефітах стільки вільних квартир? Вирішив погуглити і потрапив на цей форум, де GeorgeM скинув лінк, що кілька днів тому в забудовника забрали дозвіл на будівництво, ну і крім цього кучу пруфів про відсутність документів, санітарну зону реактору і т.д.. Бажання купівлі як рукою зняло.. В результаті я витратив місяць на пошук нормального варіанту, з документами і під мій бюджет.
Через те, що це мій перший перегляд - інколи заходжу на цю гілку поцікавитись як справи з будівництвом. Я б міг попросити eva28 процитувати де я закликав когось не купувати тут квартиру, але розумію, що в її випадку це безглуздо, кожен хто хоче в цьому переконатись, може перечитати мої, аж два, пости. По великому рахунку мені байдуже куди люди несуть свої гроші, я б хотів щоб вони не звинувачували, потім в цьому державу, фортуну, чорну кішку і т.д.
19 март 2016 20:35
Ядерный Реактор ВВР Института Ядерных Исследований - РАБОТАЕТ, Изотопы Аргона-40 каждый день находятся в Панорамном и Олимпийском :faceoff:
20 март 2016 08:00
Самое интересное те адепты войцеха которые тут на ветке хвалят друг друга и хвалят ЖК - ни словом не перекидываюся про стройку про как устраняют недостатки не освещют потенциальным покупателям как работают в доме коммуникации как с теплом и т.д. - но плакаты как там замечательно жить носят с собой постоянно - это настораживает...
24 март 2016 09:47
Цитата:
Факт облаштування на спірній частині земельної ділянки позивача парку відпочинку, дитячого майданчика та автостоянки відповідачами у справі не спростовується, що підтверджено їх доводами, викладеними у відзивах на позовну заяву.

Суд
в и р і ш и в :



1. Позов задовольнити у повному обсязі.

2. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "СБ ЛТД" (м. Київ, проспект Науки, буд. 50, код 38918953) та Товариство з обмеженою відповідальністю "Техенерго" (м. Київ, вул. Петра Сагайдачного, буд. 29, літера А, код 30979830) звільнити частину самовільно зайнятої земельної ділянки, належної Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України ( м. Київ, вул. Боженко, буд. 11, код 05416923) за кадастровим номером 8 000 000 000:82:412:0040, що знаходиться за адресою вул. Ракетна, 24, у Голосіївському районі міста Києва, загальною площею 0,38 га, та привести її у попередній стан, придатний для використання за цільовим призначенням, за власний кошт шляхом повного демонтажу всіх об'єктів благоустрою та очищення самовільно зайнятої території.


//reyestr.court.gov.ua/Review/56254924
25 март 2016 12:36
Цитата "khk":

//reyestr.court.gov.ua/Review/56254924


Надо было раньше сейчас там люди живут на улицу выбрасывать думаю не станут.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .9193. . .101
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее