Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2а (секции 6-8) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 297.
18/6%
20/7%
93/31%
111/37%
55/19%
1. . .345347. . .957
21 май 2015 03:47
Привожу к вашему ведому, работы по сооружении РП, ТП 10/0,4, еще не начинались. Как правило сооружение трансформаторной подстанции занимает до двух мес. + бумажная волокита с Киевэнерго. Короче, август-сентябрь, раньше напряжение не дадут. :(
21 май 2015 08:54
Добрий день!
До мене звернувся пан berezen, щоб я відписалась на Вашій гілці) Перепрошую за затримку із відповіддю - щойно побачила листа.
Бачте, часу трохи таки минуло від тих пір, коли ми чекали своїє здачі. Можливо, є зміни в процедурі. Але коротко було так (послідовність виготовлення документації. Кожен наст. документ неможливий без попереднього):
1. Акт готовності будинку - виготовляє замовник буд-ва ЖІ-УКБ.
2. Сертифікат ввідповідності - не пам`ятаю, хто робить.
3. Коли є готові перші 2 документи, районна адміністрація видає поштову адресу. У нас була затримка із цим, тому ми, інвестори, їздили в райраду і вибивали ту адресу.
Адміністрація подає запити в Київзем, Архітектуру і БТІ. Після отримання відповідей бере час на прийняття рішення про присвоєння будинку адреси.
4. Технічні паспорти направляються в БТІ .
5. Коли техпаспорти на квартири готові, ЖІ-УКБ обдзвонює інвесторів для підписання додаткової угоди і остаточного розрахунку (по фактичному метражу квартири).
6. Оплатили, отримуєте довідку про 100% сплату, підписуєте акт прийомки/передачі квартири. Квартира від будівельника переходить до вас. Якщо є недоліки, пишите їх, будівельники повинні усунути.
Щоб пришвидшити цей процес, я обдзвонювала усіх інвесторів будинку самостійно й інформувала їх.
9. Свідоцтво право власності. Коли отримали його на руки, біжите в ЖЕК і оформлюєте всі необхідні договори. Коли назбирається 70% договорів від загальної кількості квартир, ЖЕК дасть тепло, воду, світло.

Щоб була можливість бути в курсі цих подій, я щовівторка була присутня на будівництві. В цей час відбувались наради. Після нарад будівельники, представники ЖІ-УКБ давали інформацію. Я була не одна, зазвичай нас було до десятка інвесторів (склад постійно змінювався, залежно від вільного часу інвесторів). Ми знали в лице усіх прорабів і тд. Не соромились задавати питання і вимагати відповідей. Правда, робили це миролюбиво. За шкірки нікого не хватали) Такою співпрацею були задоволені)
21 май 2015 08:57
Цитата "elektrik.kiev":
Привожу к вашему ведому, работы по сооружении РП, ТП 10/0,4, еще не начинались. Как правило сооружение трансформаторной подстанции занимает до двух мес. + бумажная волокита с Киевэнерго. Короче, август-сентябрь, раньше напряжение не дадут.
Может это все-таки она?
9 мая (с 4 минуты): https://youtu.be/lKCgJ8-IMwE?t=4m5s
16 мая (со 2 минуты): https://youtu.be/oe_yipsCBjA?t=2m13s
21 май 2015 09:01
Листи я писала в ЖІ-УКБ, щоб вони письмово засвідчили остаточну дату. Технагляд дзвонив мені і страшно сварився) Відповідь прийшла, по-моєму, уже після заселення))
Від ЖІ-УКБ найбільше ми контактували з паном Лесиком, заст. директора. Чудова людина, його слова завжди відповідали дійсності.
21 май 2015 09:47
Shapka дякуємо за відповідь. Візьмемо все на замітку.
21 май 2015 09:57
Цитата "Shapka":
Добрий день!
До мене звернувся пан berezen, щоб я відписалась на Вашій гілці) Перепрошую за затримку із відповіддю - щойно побачила листа.
Бачте, часу трохи таки минуло від тих пір, коли ми чекали своїє здачі. Можливо, є зміни в процедурі. Але коротко було так (послідовність виготовлення документації. Кожен наст. документ неможливий без попереднього):
1. Акт готовності будинку - виготовляє замовник буд-ва ЖІ-УКБ.
2. Сертифікат ввідповідності - не пам`ятаю, хто робить.
3. Коли є готові перші 2 документи, районна адміністрація видає поштову адресу. У нас була затримка із цим, тому ми, інвестори, їздили в райраду і вибивали ту адресу.
Адміністрація подає запити в Київзем, Архітектуру і БТІ. Після отримання відповідей бере час на прийняття рішення про присвоєння будинку адреси.
4. Технічні паспорти направляються в БТІ .
5. Коли техпаспорти на квартири готові, ЖІ-УКБ обдзвонює інвесторів для підписання додаткової угоди і остаточного розрахунку (по фактичному метражу квартири).
6. Оплатили, отримуєте довідку про 100% сплату, підписуєте акт прийомки/передачі квартири. Квартира від будівельника переходить до вас. Якщо є недоліки, пишите їх, будівельники повинні усунути.
Щоб пришвидшити цей процес, я обдзвонювала усіх інвесторів будинку самостійно й інформувала їх.
9. Свідоцтво право власності. Коли отримали його на руки, біжите в ЖЕК і оформлюєте всі необхідні договори. Коли назбирається 70% договорів від загальної кількості квартир, ЖЕК дасть тепло, воду, світло.

Щоб була можливість бути в курсі цих подій, я щовівторка була присутня на будівництві. В цей час відбувались наради. Після нарад будівельники, представники ЖІ-УКБ давали інформацію. Я була не одна, зазвичай нас було до десятка інвесторів (склад постійно змінювався, залежно від вільного часу інвесторів). Ми знали в лице усіх прорабів і тд. Не соромились задавати питання і вимагати відповідей. Правда, робили це миролюбиво. За шкірки нікого не хватали) Такою співпрацею були задоволені)
Листи я писала в ЖІ-УКБ, щоб вони письмово засвідчили остаточну дату. Технагляд дзвонив мені і страшно сварився) Відповідь прийшла, по-моєму, уже після заселення))
Від ЖІ-УКБ найбільше ми контактували з паном Лесиком, заст. директора. Чудова людина, його слова завжди відповідали дійсності.

Дякуєм Вам за інформацію!!
21 май 2015 11:11
Shapka, дуже дякуємо!

Цитата "Shapka":
5. Коли техпаспорти на квартири готові, ЖІ-УКБ обдзвонює інвесторів для підписання додаткової угоди і остаточного розрахунку (по фактичному метражу квартири).
6. Оплатили, отримуєте довідку про 100% сплату, підписуєте акт прийомки/передачі квартири. Квартира від будівельника переходить до вас. Якщо є недоліки, пишите їх, будівельники повинні усунути.

Таке питання - чи були у вас випадки, коли фактичні розміри відрізнялись (у меншу сторону) від обмірів БТІ і чи хтось відвоювував реальну площу, щоб не переплачувати? Якщо так, то затягнуло це отримання свідоцтва чи ні?
21 май 2015 11:46
Цитата "virkos":
Shapka, дуже дякуємо!


Таке питання - чи були у вас випадки, коли фактичні розміри відрізнялись (у меншу сторону) від обмірів БТІ і чи хтось відвоювував реальну площу, щоб не переплачувати? Якщо так, то затягнуло це отримання свідоцтва чи ні?

Позволю себе прокомментировать Ваш вопрос. По Милославской таких случаев было не мало -когда обмеры БТИ отличались от реальных не в Вашу пользу, не слышал по форуму что бы кто-то реально добился своей правоты, хотя возможно кто-то таки добился. В любом случае это задержит получении права собственности, это неизбежно если Вы будете делать новые замеры и вызывать повторно БТИ.
P.S. Разбежности не превышали 1 м2 и у многих стоял остро вопрос поскорее вьехать или продать квартиру а не добиваться сомнительной справедливости.
21 май 2015 11:50
В нашому будинку, по-моєму, таких випадків не було. Всі розміри більш-менш співпадали. Звісно, переобміри, повторне виготовлення тех. документації - все це затягнеться.
21 май 2015 13:08
По Ужвий сын доплачивал приблизительно 11 тыс.грн. Я правда потом все перемеряла самостоятельно,вышла на цифру БТИ успокоились заплатили и все.Застекленный балкон будет учтен в общую площадь, а незастекленный с коэффициентом.Не нужно настраивать на то, что вас обманут,все будет нормально, то что ТП еще нет это плохо.По-моему на Ужвий ТП строили параллельно с коробкой, может WIP007 помнит.
21 май 2015 13:17
И еще по поводу ключей и недоделок, в нашей квартире на Ужвий было разбито стекло,мы записали замечание и стеклопакет заменили , а потом мы подписали акт приема передачи квартиры и прораб отдал нам ключи . То есть ключи отдал прораб в руки, не ЖЭК не ключница а прораб.
21 май 2015 13:21
Цитата "kv753":
И еще по поводу ключей и недоделок, в нашей квартире на Ужвий было разбито стекло,мы записали замечание и стеклопакет заменили , а потом мы подписали акт приема передачи квартиры и прораб отдал нам ключи . То есть ключи отдал прораб в руки, не ЖЭК не ключница а прораб.

Значит это бывает на разных обьекатах у ЖИ по разному в зависимости от подрядной организации. НО ЖЭК точно ключи выдавать не должен :ded:
21 май 2015 13:23
Ну так я же и пишу, что не ЖЭК выдал, а строители, еще и стекло нам заменили, мы заявку сделали, но честно не надеялись.
21 май 2015 13:26
Цитата "kv753":
Ну так я же и пишу, что не ЖЭК выдал, а строители, еще и стекло нам заменили, мы заявку сделали, но честно не надеялись.

Из опыта Милославской, недоделки -тоже там устраняли, хоть и не быстро -но все таки делали. Так что надеемся и тут все будет хорошо и скоро мы все начнем делать ремонты:))
21 май 2015 13:35
21 май 2015 15:25
Цитата "kv753":
Застекленный балкон будет учтен в общую площадь, а незастекленный с коэффициентом.


Площадь квартиры и коэфициенты БТИ:

1) "Внутрення часть" - 1
2) Лоджия застеклённая - 1
3) Лоджия не застеклённая - 0,5
4) Балкон застеклён - 0,8
5) Балкон не застеклён - 0,3

У нас лоджий нет, насколько я знаю, только балконы. Застеклённый балкон будет учтён с коэффициентом 0,8.
21 май 2015 19:05
Цитата "VK-5":


Площадь квартиры и коэфициенты БТИ:

1) "Внутрення часть" - 1
2) Лоджия застеклённая - 1
3) Лоджия не застеклённая - 0,5
4) Балкон застеклён - 0,8
5) Балкон не застеклён - 0,3

У нас лоджий нет, насколько я знаю, только балконы. Застеклённый балкон будет учтён с коэффициентом 0,8.


У меня есть лоджия, и все эти коэффициэнты прописаны в плане, квартиры, выданном при бронировании квартиры. вы правы, лоджия 0,5, балкон 0,3, балкон заскл - 0,8
21 май 2015 20:18
21 май 2015 20:23
Цитата "berezen":
Кстати, избит Черняховский
//theformat.com.ua/vozle-prokuratury-kye va-byl-yzbyt-aktyvyst-vytalyj-chernyahov skyj-foto/

Грешно так говорить, но... маловато
Учитывая, что вымогательством и шантажом он занимается очень давно, то этим должно было закончиться. Если это не очередной самопиар и постановка
22 май 2015 05:23
Цитата "Сапожник":

Грешно так говорить, но... маловато :)

можно попросить его испрлнить на бис!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .345347. . .957
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее