Подать объявление

ЖК Республика | KAN Development | Кольцевая дорога, 1

ЗастройщикKAN Development
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 50 450 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
182из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
3/2%
32/26%
38/31%
42/34%
1. . .101103. . .122
23 апр 2020 06:19
Ринок оренди показує, що реальна ціна сьогодні при 100% оплати в Республіці 900$-950$. Якщо так все буде валитись як валиться вже пару тижнів, то і 700-800$ побачите, або проект просто призупиниться.
Реальна же собівартість значно нижча все рівно.
Як би локація проекту була в межах 6 км від центру, то ціни би тут не так падали, а це околиця міста, за кільцевої, наступні черги це вже взагалі фактично село Гатне.
23 апр 2020 08:59
Думаю долларов на 100 подешеветь может в среднем кв. м., не больше. Если все уж так плохо будет, могут приостановить или почти приостановить строительство на условный год, а дальше начнет все потихоньку восстанавливаться, опять можно будет продолжать. А насчет того что это уже почти Гатное....нуу так не работает все это. Если исходить из такого мнения то никто бы не покупал в принципе квартиры в условной Республике если можно там же в районе 1-2 км купить такую же квартиру по площади только уже в Гатном и в 2 раза дешевле, или там же но в Абрикосовом, тоже Киев, там же находится по сути а в 2 раза экономия по сравнению республикой :).
23 апр 2020 09:30
Цитата "Havand":
Ринок оренди показує, що реальна ціна сьогодні при 100% оплати в Республіці 900$-950$. Якщо так все буде валитись як валиться вже пару тижнів, то і 700-800$ побачите, або проект просто призупиниться.
Реальна же собівартість значно нижча все рівно.
Як би локація проекту була в межах 6 км від центру, то ціни би тут не так падали, а це околиця міста, за кільцевої, наступні черги це вже взагалі фактично село Гатне.

с каких пор застройщик ориентируется на стоимость аренды или на цены на вторичном рынке?) не нужно свои влажные мечты выдавать за действительность)
23 апр 2020 11:58
На рынке недвижимости полно предложений. Разных. Каждый выбирает то, что нравится и по кошельку. Есть места, дома, где хочется жить, несмотря на может быть и завышенную стоимость. Есть спрос - есть цена.
23 апр 2020 17:45
Ринок оренди показує, що реальна ціна сьогодні при 100% оплати в Республіці 900$-950$. Якщо так все буде валитись як валиться вже пару тижнів, то і 700-800$ побачите, або проект просто призупиниться.
Реальна же собівартість значно нижча все рівно.
Як би локація проекту була в межах 6 км від центру, то ціни би тут не так падали, а це околиця міста, за кільцевої, наступні черги це вже взагалі фактично село Гатне.


Проседание арендных ставок носит краткосрочный характер и обусловлено карантином (краткосрочный фактор). Рынок купли-продажи инертен и в целом игнорирует влияние краткосрочных факторов.
Все ж помним недавний поход курса на 28 USD/UAH на панический настроениях?
А уже 2 недели НБУ не дает опуститься ниже 27. Иначе бы уже ловили курс на уровне 26,4
23 апр 2020 17:54

Сегодня НБУ опустил ставку с 10% до 8%
МАкропрогноз - восстановление роста ВВП в 21 году
//finbalance.com.ua/news/nbu-prohnozu-pa dinnya-vvp-na-5-u-2020-rotsi-ta-inflyats iyu-6-na-kinets-hrudnya?utm_medium=refer ral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign= you_can_get_more

23 апр 2020 18:01
При таких прогнозах строители, у которых есть запас прочности, существенно цены не снизят. Доказательством снижения рыночных цен, вероятно, будут акционные предложения, если они будут иметь постоянный, а не эпизодический, характер.
24 апр 2020 10:56
Секция 0706 - уже начали красить фасады.
В 8-й очереди также продолжается покраска.
Активность работ, судя по онлайн-трансляциям, достаточно высокая.
24 апр 2020 11:43
Кто ждет понижение цен республике, я ждал в комфортауне в 14 году, его не было.
Кан предложил рассрочникам выгодный курс, много кто погасил полностью или закинул максимум, знаю не понаслышке. Денег у КАНа хватает достроить то что начали, это не Аркада или УКРБУД с Киевгорстроем.
Квартир не так уж много и таких комплексов нету, карантин все показал как фигово жить в свечках без придомовой, я с центра ездить начал с детьми в Республику на прогулки
25 апр 2020 08:22
Відповідаючи на питання.
1/ Як стосується оренда до вартості квартир!
Безпосередньо. Мінімум 25% таких ЖК купуються під оренду як бізнес, зараз це стало не вигідно. І як зверху писали, всього на місяць, на жаль ні, криза вже стає системною, і вже сотні тисяч людей втратили роботу, а це потенційні покупці і орендатори, у найближчий місяць без роботи вже будуть мільйони.
Із усіх знайомих хто мав купувати квартиру, усі відклали покупку. Хтось мав 100% коштів, хтось 70%, але усі поки у найближчих пів року мінімум купувати нічого не будуть.
Приблизна вартість нерухомості оцінюється як вартість 10 років оренди, або навпаки. Розходження при такій формулі +-20% не більше. Звичайно показник має бути за якийсь період, а не місяць.
2/ У 2014 році і у 2017 ціна на нерухомість значно впала, у 2017 хороші варіанти новобудов були 800$, у 2014 аналогічне було по 1000-1100$.
3/ У КАНа вистачить грошей, звичайно. Але на завершення всього, що зараз є. Умовно проект може зупинитись на 15% реалізації, і стояти всього декілька будинків (в теорії). Це як і + так і мінус.
4/ Ціна буде падати і значно, маржа у нерухомості і будівництві достатньо висока, а КАН задирає ціни також доволі високо, тому є куди опускати.
5/ Курс долара. Ви рахуєте, що 28 то була паніка, а зараз 27.4 курс і це не паніка? :-) Курс скакнув з 24.5 до 27.4, за пару місяців. В період коли він історично завжди падав, коли не має великих платежів.
6/ Вам будь який толковий аналітик скаже, що в кризу краще сидіти на кеші, ви зможете купувати речі/бізнеси з великим дисконтом (будь які).
Я надіюсь і дуже вірю, що криза буде дуже коротка.
Але квартира зі здачею через 2 роки і вартістю 34м2 у 42000$ (без ремонту) + ремонт і меблі 9000$, яку можна здати за 9000 грн. і на падаючому ринку нерухомості...
Будуть купувати тільки ті кому дійсно потрібно для житла.
7/ Карантин показав, що потрібно ще мати прибудинкову. Так, звичайно. Це не карантин показав, а всі розумні люди кажуть це вже як 10 років. Але повірте, територія власного ЖК недоїдає приблизно так за пів року -рік, яка б вона не була класна. Тому все ж таки локація це дуже і дуже важливо.
25 апр 2020 08:45
Цитата:
Кто ждет понижение цен республике, я ждал в комфортауне в 14 году, его не было.
Кан предложил рассрочникам выгодный курс, много кто погасил полностью или закинул максимум, знаю не понаслышке. Денег у КАНа хватает достроить то что начали, это не Аркада или УКРБУД с Киевгорстроем.
Квартир не так уж много и таких комплексов нету, карантин все показал как фигово жить в свечках без придомовой, я с центра ездить начал с детьми в Республику на прогулки


Извините, что за бред??? Вы либо не знаете о чем пишете, либо представляете ОП. Теперь моя история - инвестировал 2к квартиру в КТ в 2012, при 100% , 86к с ценой за кв.м. ~1,5к. Теперь кульминация - я мог взять квартиру в рассрочку в 2012, заплатив 50%, неспеша выплачивал бы свои кв метры, и после 2014, когда цена за метр в ОП была зафиксирована в грн на одном з этапов девальвации, поменял бакс по выгодному курсу и заплатил бы остаток. Моя квартира обошлась бы 80к! Если бы я подождал 2014 года и начал покупку после кризиса, я бы мог выхватить свою 2к за цену примерно 60к, по ценниках ОП! + после 2014 появились в продаже дома 16 корпуса или змейки, где локация больше привлекательная. Моя рекомендация для тех кто инвестировал в Республику и Фана Таун - не спешите выплачивать рассрочку в 100%, платите по возможности мин. регулярный платеж. КАН может опустить цену за кв. м. в связи с уменшьением спроса. Те кто хотят купить квартиру, подождите, КАН будет выбрасывать цену НИЖЕ ЧЕМ СЕЙЧАС в связи с уменьшением спроса. Не слушайте мудаков, которые говорят противоположное!
25 апр 2020 09:43
Мировые аналитики не берутся делать долгосрочные прогнозы, а наши локальные футурологи знают все ответы.
Не раскачивайте лодку, КАН работает, инвестора платят, все будет ок, если каждый выполняет свою часть дела.
Добра всем
Доброжелателям - мира в душе
25 апр 2020 09:49
Цитата "ligaom":


Извините, что за бред??? Вы либо не знаете о чем пишете, либо представляете ОП. Теперь моя история - инвестировал 2к квартиру в КТ в 2012, при 100% , 86к с ценой за кв.м. ~1,5к. Теперь кульминация - я мог взять квартиру в рассрочку в 2012, заплатив 50%, неспеша выплачивал бы свои кв метры, и после 2014, когда цена за метр в ОП была зафиксирована в грн на одном з этапов девальвации, поменял бакс по выгодному курсу и заплатил бы остаток. Моя квартира обошлась бы 80к! Если бы я подождал 2014 года и начал покупку после кризиса, я бы мог выхватить свою 2к за цену примерно 60к, по ценниках ОП! + после 2014 появились в продаже дома 16 корпуса или змейки, где локация больше привлекательная. Моя рекомендация для тех кто инвестировал в Республику и Фана Таун - не спешите выплачивать рассрочку в 100%, платите по возможности мин. регулярный платеж. КАН может опустить цену за кв. м. в связи с уменшьением спроса. Те кто хотят купить квартиру, подождите, КАН будет выбрасывать цену НИЖЕ ЧЕМ СЕЙЧАС в связи с уменьшением спроса. Не слушайте мудаков, которые говорят противоположное!

кто мудак, а кто нет - покажет время) лично я говорил не то, что цена НЕ будет падать, а то, что она НЕ БУДЕТ ПАДАТЬ В 2 РАЗА) как пару постов выше писали, мечтая о цене в 800 дол. кв.м. вместо нынешних 1400-1500.
25 апр 2020 12:14
Очень полезная информация от Havand и Ligaom - Спасибо.
25 апр 2020 12:38
Цитата:
кто мудак, а кто нет


Прошу прощения, если кого-то задело, просто, когда прочитал, что КАН цены не понижал в КТ, просто не смог сдержать себя. Именно из-за действий КАНа по снижению стоимости кв.м инвестиция превратилась в минус.
26 апр 2020 12:15
Відповідаючи на питання.
1/ Як стосується оренда до вартості квартир!
Безпосередньо. Мінімум 25% таких ЖК купуються під оренду як бізнес, зараз це стало не вигідно. І як зверху писали, всього на місяць, на жаль ні, криза вже стає системною, і вже сотні тисяч людей втратили роботу, а це потенційні покупці і орендатори, у найближчий місяць без роботи вже будуть мільйони.
Із усіх знайомих хто мав купувати квартиру, усі відклали покупку. Хтось мав 100% коштів, хтось 70%, але усі поки у найближчих пів року мінімум купувати нічого не будуть.
Приблизна вартість нерухомості оцінюється як вартість 10 років оренди, або навпаки. Розходження при такій формулі +-20% не більше. Звичайно показник має бути за якийсь період, а не місяць.
4/ Ціна буде падати і значно, маржа у нерухомості і будівництві достатньо висока, а КАН задирає ціни також доволі високо, тому є куди опускати.
5/ Курс долара. Ви рахуєте, що 28 то була паніка, а зараз 27.4 курс і це не паніка? :-) Курс скакнув з 24.5 до 27.4, за пару місяців. В період коли він історично завжди падав, коли не має великих платежів.


Прокоментую по Вашим пунктам, які я згадував в своїх дописах:

“1/ Як стосується оренда до вартості квартир!
Безпосередньо.....
Звичайно показник має бути за якийсь період, а не місяць.”

Тобто Ви самі ж і погоджуєтесь, що короткостроковий горизонт, обумовлений введенням карантину, не релевантний.

“4/ Ціна буде падати і значно, маржа у нерухомості і будівництві достатньо висока, а КАН задирає ціни також доволі високо, тому є куди опускати.”

На мій погляд імовірне зниження ринкової ціни в ДОЛ США, але навряд чи в гривневому еквіваленті.
І погоджуюсь з Вами, що у КАНа є як запас міцності так і можливість опустити ціни. ПРоте навідміну від багатьох галасливих забудовників КАН один з нечисленних, який вчасно виконує зобов’язання перед інвесторами. І це, безумовно, один з ключових факторів для разумних інвесторів. (Співчуваю всіх інвесторам ВОйцеховского, Аркади, УКрбуду та інших, які “повелись” на солодкі ціни в пірамідках). І переплата за КАНівські метри іноді перетворюється в гіпотетичну (тобто краше купит дорожче у надійного забудовника, чим на 5-10 років застрягти в дешевому бетоні Укрбуду та Ко, чи навіть довірити Київміськбуду проягом 2-3 роки висказувати нові обіцянки про прострочені строки здачі будинків).

“5/ Курс долара. Ви рахуєте, що 28 то була паніка, а зараз 27.4 курс і це не паніка? :-) Курс скакнув з 24.5 до 27.4, за пару місяців. В період коли він історично завжди падав, коли не має великих платежів.”

Переглянте 5-ти і 10-ти річні графіки USD/UAH (Нажаль не можу завантажити графік для наочності) https://tradingeconomics.com/ukraine/currency
Вже кілька років курс біля 27 абсолютне звичне явище.

Просіданя курсу цієї зимим до рівня 24 обумовлено вкладнням нерезедентів в ОВГЗ, а майже всі фахівці вказували НБУ на понадмірне укріплення гривні. Наразі курс на рівні попередніх років.
Після панічного березня, за останні 4 тижні НБУ вже ВИКУПИВ $630 млн в резерви.
Прийняття “антиколомойського” закону, мабуть остання умова МВФ для нового траншу і Україна отримає необхідну суму для закриття планових зовнішніх виплат та покриття дефіциту бюджету. Зауважу, що по рахунку поточних операцій очікується позитивна динаміка. А от якщо не отримаємо нових кредитних ліній від МВФ, буде набагато сумніше.

Звичайно, майбутнє невідомо нікому. Але ця істина стосується усіх.
Всім вдалих інвестиційних рішень.
26 апр 2020 13:48
Якщо вірити тому, що вище писали, то ціна на 1к знизилась на 16% у дол. всього за місяць карантину і ціну зафіксували в грн. Але ж найгірше ще попереду. Є велика ймовірність того, що влада запустить друкацький станок. В КТ в минулу кризу ціни були зафіксовані в грн. На початку будівництва ціна в Республіці 1к була від 830$. З огляду на серйозність кризи, ціни можуть впасти приблизно до цього рівня.
28 апр 2020 08:43
Цитата "Do_mi_no":
Якщо вірити тому, що вище писали, то ціна на 1к знизилась на 16% у дол. всього за місяць карантину і ціну зафіксували в грн. Але ж найгірше ще попереду. Є велика ймовірність того, що влада запустить друкацький станок. В КТ в минулу кризу ціни були зафіксовані в грн. На початку будівництва ціна в Республіці 1к була від 830$. З огляду на серйозність кризи, ціни можуть впасти приблизно до цього рівня.

это из каких расчетов цена 1к квартиры упала на 16%?
01 май 2020 06:23
Какая же цена сформируется на квартиры с документами по переуступке, интересует однушки?
01 май 2020 20:11
Якщо вірити тому, що вище писали, то ціна на 1к знизилась на 16% у дол. всього за місяць карантину і ціну зафіксували в грн. Але ж найгірше ще попереду. Є велика ймовірність того, що влада запустить друкацький станок. В КТ в минулу кризу ціни були зафіксовані в грн. На початку будівництва ціна в Республіці 1к була від 830$. З огляду на серйозність кризи, ціни можуть впасти приблизно до цього рівня.


"ціна на 1к знизилась на 16% у дол. всього за місяць" - можете розрахунки навести?

"Але ж найгірше ще попереду." - послаблення обмежень і пожвавлення діяльності вже за декаду. Ті ж іноземці готові організовувати трансфери для наших громадян.

"влада запустить друкарський станок" - НБУ проти запуску станку. Частину кредиту МВФ планується направити на фінансування дефіциту бюджету. А стимулювання інфраструктурних проектів через викуп ОВГЗ банками/рефінансування не зашкодить.

"ціна в Республіці 1к була від 830$. З огляду на серйозність кризи, ціни можуть впасти приблизно до цього рівня" - А можуть і не впасти. Скільки ж будуть коштувати квадрати в інших забудовниках і чи будуть вони взагалі будувати?
На початковому етапі будівництва в ЖК РЕспубліка в районі сусідньої станції метро Іподром Аркада запускала по 2 нових котлована в місяць з цінником біля 500 дол/квадрат. Плюс інші будівництва (Ліко на завершальному етапі, ДБК-4, починав Метрополіс...). ЖК Республіка ще не був розкрученим. Яким чином КАН в такій ситуації і зважаючи на початковий етап міг малювати високі цінники?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .101103. . .122
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее