Подать объявление

м. Львів, новобудова, вул. Скрипника, 4 ( Червоної Калини, 72а )

1. . .578
29 янв 2015 07:33
мене запрошували 10 підїзд
29 янв 2015 08:20
Цікаво мене поки ні!
29 янв 2015 12:38
Цитата "Dsy":
Цікаво мене поки ні!

Когось ще з 10 підїзду кликали?
29 янв 2015 13:13
то що я сам там буду???
29 янв 2015 13:50
9 підїзд викликали в два заміси
29 янв 2015 15:41
Цитата "nik114":
то що я сам там буду???

Мене тоже вже покликали на огляд а на четвер - пятницю в офіс компанії
29 янв 2015 15:42
Цитата "lukareli":
9 підїзд викликали в два заміси

Тобото заміси?
30 янв 2015 11:03
Хто підскаже на рахунок котла арістон стоє його залишати чи краще поки новий продати? І може хтось бачив яку модель там ставлять
30 янв 2015 13:26
на скільки я цікавився - барахло якщо не помиляюсь модель Ariston BS 24 ff
Відгуків позитивних майже нема. Знайомий сказав, що рік пропрацює точно а дальше ...
24 фев 2015 14:34
З 15-20 березня можна писати заяву на ремонт крайній термін 1 квітня . Хто шо вже скуповуав до хати? При такому курсі то ремонт буде просто казка!
25 фев 2015 14:24
Цитата "Dsy":
З 15-20 березня можна писати заяву на ремонт крайній термін 1 квітня . Хто шо вже скуповуав до хати? При такому курсі то ремонт буде просто казка!


Що це означає? Де писати заяву, про то якось мають поінформувати? І звідки дати, особливо, що означає "крайній термін 1 квітня"?
26 фев 2015 06:55
То і означає шо мають дати ключі дозволити ремонт робити вже з 15 березня а 1 квітня то вже гарантовано ! Повідомляти чи будуть? думаю ні! Заяву самі пишете і берете ключі і робите собі ремонт а потім видадуть право власності!
26 фев 2015 06:58
Доречі двері вхідні вже на домофоні певно прийдеться їхати в їх жек і брати брелок як і говорили десь раніше тут нагло вішають свій жек!
07 март 2015 12:24
Всіх кликали на підключення газу? Цікаво скільки часу то займе?
07 март 2015 15:13
Мене також кликали. Навіть сказали що можна буде і заяву написати на початок ремонту і ключі взяти. А як буде - ХЗ
07 март 2015 15:36
Також кликали, але тільки на підписання акту прийому передачі , написання заяви на ремонт. Ключі треба в ЖЕКу получати (напевне після заключення договору на обслуговування). Про подключення комунікацій мова неішла, сказали що будуть підключати "по ходу" (газ напевне буде в квітні)), а світло і воду моо...оже швидше).
Якщо в когось є інша інформація - діліться.
Ніхто не чув чи планується ОСББ, чи всеж підписувати договір з ЖЕКом (нехотілобись:))


1-2 чегра , з ЖЕКом які стосунки ???
07 март 2015 16:05
я теж прихильник ОСББ. Але є декілька нюансів ( на мою думку )
1 - потрібно більша половина мешканців, але зараз зібрати їх усіх - думаю малоімовірно. Хоча якщо вдасться - дайте знати я тіки за :hi:
2 - потрібно грамотну людину (бажано з юридичною освітою) яка б цим зайнялася.

На рахунок ключів то дійсно треба в жек їхати писати заяву, а ключі забирати в домі. Але думаю зараз підписувати договір на обслуговування я не буду. Якщо це єдина вимога щоб дали мені ключі - то хай собі ще трішки потримають. Як зазаначалося комунікації ще не підключені, тому нема за що платити ні за прибирання прибудинкової території ні за її освітлення ні за прибирання підвалів. А за все решта і так іде по лічильнику.
09 март 2015 17:35
Я договір не підписуватиму з жеком нехай попробують не дати ключі..
10 март 2015 18:37
Хто вже був в жеку Рідне місто ? Заставляють підписувати договір? Яким чином пояснить еко дім примусову здачу будинку в жек і чому всі мають тепер кланятись їм і їздити по жеках ключі мали віддати еко домівці!
11 март 2015 07:07
Їздив я, та бачив що багато вже людей попідписувало. Так договір дають підписувати. 1 на утриання будинку. 2 - на електрику. Газ підписували при пуску газу в самій квартирі.
Я не особий спеціаліст в юридичних питаннях, але на скільки я знаю будинок мусить передаватися на чийсь баланс. На скільки я знаю комунальні жеки львова не беруть зараз на баланс нові споруди. А ОСББ нашими мешканцями поки що не створено. Тому логічно що поки що взяв на баланс їх жек. Але ще раз кажу це все моя особиста думка.
Далі що на рахунок жеку (договору)
- договір укладається строком на один рік, далі можна розірвати або переглядати. Також можна достроково розірвати (за декількома причинами, навіть у разі:"зникнення потреби в отриманні Послуги, або відмови Споживача від користування Послугами Виконавця")
- хоча в договорі вказано що він вступає в силу після підписання але є декілька але: 1-дати підписання не ставив, 2-в жеку сказали, що платити поки що за це все не будемо, поки мешканці не рішать що їм потрібна прибиральниця і інші блага. Так для уточнення в тариф включили прибирання підїзду і прибудинкової території, обслуговування димохідних каналів, труб води поточний ремонт внутрішнього і зовнішнього благоустрою, освітлення і все. Поки що не поставили тариф на Обслуговування аварійних служб (напевно новий будинок самі ремонтувати будуть), дератизацію (ще не розвели мешей в достатній кількості), підготовка житл. буд. до зимового періоду (думаю тому що нема центрального опалення) та обслуговування ліфтів (бо він відключений в найближчий рік буде)
- в договорі вказано тариф на воду і її відвід
- договір на 5 сторінок (якщо дуже цікаво можу відсканувати).
- після підписання даних двох договорів та заяви на початок ремнтних робіт, де Ви пообіцяєте не зносити несучі конструкції - Вам дадуть 1 ключ від домофону (який поки що не включений і не працює), 2 ключі від поштової скриньки, та підїхавши на будову 5 ключів від Вашого помешкання
На рахунок ключів думаю вони віддадуть Вам їх без проблем, але після отриманя права власності на квартиру. Але всеодно буде потрібно підписати договора з газом електрикою і водою інакше будете без цих благ.

PS: Я за ОСББ. Є грамотна людина яка цим займеться. Маємо Рік часу, щоб організуватися, або можна і швидше.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .578
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее