Подать объявление

Львів, вул. Героїв УПА, 29 - "Львівцентробуд"

01 ноя 2012 15:17


Львів, вул. Героїв УПА, 29
Забудовник: "Львівцентробуд"
Проектна організація ПП" ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА"ІВЕР"
Замовник: ПП"Аркада сервіс"
Ген.підрядник: ТзОВ "Корпорація КРТ"

Термін здачі в експлуатацію: 2 квартал 2015 року

Конструктивні особливості та характеристика будинку:

Металопластикові шумозахисні вікна;
вхідні броньовані протипожежні двері;
висота поверху в чистоті- 3,00 м;
гідравлічні ліфти;
цілодобове водопостачання;
лічильникі на: газо-,водо-, електропостачання;
підведення телекомунікацій;
індивідуальне опалення,сучасні радіатори;
штукатурка стін;
цементна стяжка під чистову підлогу.

Техніко-економічні показники:

цоколь - паркомісця для авто. ( 16 - 20кв.)
1-й поверх - офіс.приміщення ( від 39- до65,20кв.м.)
2-8й поверхи - 1-но кмн кв. (від 39кв.м.- 50 кв.м.)
2-8й поверхи - 2-х кмн.кв.( від 59,10кв.м- 77,20 кв.м)
2-8й поверхи - 3-х кмн.кв. ( від 84,4 - 88,20 кв.м.)
07 окт 2013 22:22
Вiтаю! Збираюсь купувати квартиру в цьому будинку, хто що порадить? Якi вiдгуки про забудовника? Буду щиро вдячний за поради. Iван.
03 июнь 2015 22:21
купил кто?
сайт у них какойто не очень информативный
контора прокладка какаято
28 ноя 2015 18:40
Доброго дня!
Хтось поділиться інформацією, що є в наявності, які ціни, яка якість будівництва? Чи варто дивитись на залишки?
25 фев 2016 15:49
Не зустрічав в інернеті жодної інформації про Львівцентробуд безпосередньо від людей, які купили в них квартиру, тому, мабуть, буду першим. Хочу зберегти чиїсь нерви та здоров’я та не рекомендую купувати там нерухомість. Наведу кілька вагомих аргументів:
- Недотримання умов договору по термінах виготовлення документів, а відповідно сильно затягують терміни введення будинків в експлуатацію. Будинок на Героїв Упа 29, в якому я купив квартиру, ще досі незданий і відповідно протермінований вже майже як напівроку з кінця вересня 2015р. Така сама ситуація з житловим комплексом на Зеленій та була з будинком по вул. Любінській.
- Не дають на руки копії дозвільних документів на будівництво та його фінансування. Дуже важко було дійсно розібратися у наявності всіх дозвільних документів, тому був змушений приходити з юристами та розбиратись на місці. Але це ж насправді нічого не гарантує, бо всі документи залишаються у них, а ви отримуєте тільки попередній договір купівлі, неіснуючої ще, квартири, яку, якщо збудують, то мали б на вас оформити основний договір.
- Постійні обіцянки та непроінформованість. В офісі компанії працюють дві пані, які добре вміють обіцяти та заспокоювати. Договір, який б мав їх до чогось зобов’язувати, насправді не виконується. Натомість я отримую постійно усні обіцянки та жодних письмових відповідей. На рекомендований лист скаргу до інвестора Наталії Дубневич, з якою в мене заключений договір, я відповіді не отримав.
- На робочих та матеріалах сильно економлять. На будові працювало і працює 5-10 будівельників і це при тому, що будинок затягнули, а поспілкувавшись з кількома і дізнавшись за скільки вони працюють, стає їх шкода. Будинок збудований в основному з керамзитоблоків, але багато стін заклали з обпаленої та потрісканої цегли з ковбасного заводу, який був на його місці. Стіни криві та штукатурені цементно-піщаною штукатуркою де багато піску, тому легко осипається. Дах протікав та вода капала через технічний отвір в перекритті, на мої зауваження прораб відповідав, що це збирається конденсат )))
Є звичайно і плюси, наприклад, можна було безкоштовно перепланувати квартиру під час будівництва та постійно спостерігати за ним, а також почати робити ремонт в квартирі та користуватись електрикою з будови. От, але краще б вони просто зробили все вчасно і виконали умови договру, тому буду звертатись до суду!
25 фев 2016 16:14
Скажіть, а яки договори ви з ними заключали? З якими компаніями?
25 фев 2016 18:08
Попередній договір купівлі-продажу з інвестором Наталією Дубневич.
25 фев 2016 18:19
Ясно. Я цікавився, так там хтось викупив багато квартир чи проінвестував "дешево", а вам продав дорого. Може тому вони так довго будують? Я там був в грудні, дивився на залишки квартир. Но 950 у.е. за метр під дахом, якось забагато мені здалось, тому я вирішив інвестувати на Лукаша. Там договор ФФБ.
24 март 2016 08:22
Цитата "Rostyslav3ds":
Попередній договір купівлі-продажу з інвестором Наталією Дубневич.

:pray: красава...что ж вы теперь хотите от них? цеж Дубневичи,наши львовские патриотичные олигархи
и просто гарнюни :yes:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее