Подать объявление

Куплю - продам - услуги. ЖК "Лесной квартал"

Тема закрыта

1. . .3133. . .64
30 окт 2017 19:53
Якщо вже такі ви добрі спеціалісти, то обнародуйте, будь ласка, вартість робіт і матеріалів для одного «квартального» балкону. Щоб всі мали з чим зрівняти. Особисто я потенційний клієнт.
31 окт 2017 14:45
"добрі спеціалісти" и самая низкая цена думаю не совместимые вещи :yes:
Если нужна минимальная цена,то как говорится, всегда найдется кто сделает чуть дешевле и чуть хуже.
По поводу цен: сложно найти 2 одинаковых окна, а тем более балконы.
Лоджии Л3 может стоит 8 000, а может и 16 000. Тут все индивидуально, подоконник 200 грн или 1200 грн.
Нет смысла устанавливать дешевый балкон(а тем более соседям), эйфория от секономленных 500-1000 грн пройдет через месяц/два, а с балконом с которого дует, затирают створки, плачут стеклопакеты... Вам сталкиваться каждый день десятилетиями.
А потом вопросы: Зачем Вы мне такое поставили и не переубедили ?
ps Если нужно Более подробно, звоните. А Выбор за Вами :winky:
31 окт 2017 15:34
Цитата "Romaty":
"добрі спеціалісти" и самая низкая цена думаю не совместимые вещи
Нет смысла устанавливать дешевый балкон(а тем более соседям)

Ви ж раніше говорили:
Цитата "Romaty":

Не высокую стоимость и качество гарантирую

:notsure:

Ну та нічого, благо про вікна-балкони рекламою забиті всі газети і стовби :)
31 окт 2017 16:43
Цитата "cerwer":

Ви ж раніше говорили:

:notsure:

Ну та нічого, благо про вікна-балкони рекламою забиті всі газети і стовби :)

На заборах-то, конечно, пишут, и наверняка найдете достойное предложение - но я бі прислушался к совету - исправлять косяки дороже війдет.
31 окт 2017 17:22
Згоден. Я не переслідую ціль знайти найдешевше.
Я шукаю якість за конкурентно здатною ціною.
31 окт 2017 17:39
Честно не понимаю о чем разговор, если человеку нужно, он взял уточнил конкретно что нужно ему.
А дальше принимает решение.
Установить балкон это не купить хлеб)) тут все Индивидуально :)
И каждый нюанс меняет цену.
01 ноя 2017 06:51
То озвучте вартiсть 5 камерного профiлю века, там чи дека, саламандер та двокамерного пакета солар, чи звичайного. От i все. Пiдвiконня цiну граэ, але незначну.
01 ноя 2017 06:54
Звiсно якщо це фiрма то там закладенi затрати на погрузку, доставку, утримання бухгалтера та решту штату. Якщо часник то кожен знаэ собi цiну. Один зробить замовлення за тисячу, а iнший i 5 тисяч з лiжка не велiзе
01 ноя 2017 06:56
Одиниця метр кв. Потiм розцiнка вiд матерiалу
01 ноя 2017 08:23
От і я про те. Якщо нічого соромитись, і бути таким впевненим в своїй конкурентоспроможності, то сміливо можна викласти цифри на загальний огляд. Якщо тільки не виляти, що ціни різні, а захотіти.
Виставити фото зробленої лоджії, вказати матеріал, з якого це все зроблено, і написати загальну ціну. Все просто.
А викласти телефон, похвалити себе і чекати купу дзвінків... Вибачте. Людина, що кваліфікує себе як «я свій» так поступати не повинна.
Перепрошую модераторів, якщо вважаєте зайвим - видаліть будь ласка.
01 ноя 2017 08:27
Цитата "BMS-BMM":
То озвучте вартiсть 5 камерного профiлю века, там чи дека, саламандер та двокамерного пакета солар, чи звичайного. От i все. Пiдвiконня цiну граэ, але незначну.

Видимо вы ещё не поставили балкон, или с Вами не согласовывали все нюансы.
Пример, Подоконник Openteck 200мм на 3х метровую лоджию стоит 200 грн, аналогичный подоконник Danke 1200 грн, для Вас это маленькая разница ?:)
Стоимость расширителей на эту же лоджию с армировкой 1500-1800 грн
Сколько уже разницы набежало ?
По статистике без расширителей устанавливаем 35-40%.
Список можно продолжать.
Нужна цифра пожалуйста: Лоджия л3/л4 Профиль Veka Softline70 фурнитура Maco, Энерго стеклопакет 42 мм с верхним расширителем, с нащельниками, отливами и установкой 8800 грн. Точно такой же но с профилем 82мм и подоконниками и другими домами уже будет стоить около 14-16 тысяч. Более экономный профиль и за 8000 может быть.
Вам помогли эти цифры ?
Совет, лучше разберитесь что Вам нужно а потом, считайте цену ;)
01 ноя 2017 09:08
Цитата "cerwer":
От і я про те. Якщо нічого соромитись, і бути таким впевненим в своїй конкурентоспроможності, то сміливо можна викласти цифри на загальний огляд. Якщо тільки не виляти, що ціни різні, а захотіти.
Виставити фото зробленої лоджії, вказати матеріал, з якого це все зроблено, і написати загальну ціну. Все просто.
А викласти телефон, похвалити себе і чекати купу дзвінків... Вибачте. Людина, що кваліфікує себе як «я свій» так поступати не повинна.
Перепрошую модераторів, якщо вважаєте зайвим - видаліть будь ласка.

Если Вам в листовке/на столбе(не важно где) напишут цену значительно ниже, Вы сразу в нее поверите и будете заказывать ? Или найдете пару минут для звонка или приезда в офис ?
Я придерживаюсь правила, все уточнить и назвать правильную цену.
Если нужен балкон уточняете что нужно и принимаете решение. Если повыяснять общие цены, а не конкретно Ваши,то Вам балкон пока не нужен.
А идея выложить фото сделанных балконов хорошая :)
01 ноя 2017 10:07
Цитата "cerwer":
От і я про те. Якщо нічого соромитись, і бути таким впевненим в своїй конкурентоспроможності, то сміливо можна викласти цифри на загальний огляд. Якщо тільки не виляти, що ціни різні, а захотіти.
Виставити фото зробленої лоджії, вказати матеріал, з якого це все зроблено, і написати загальну ціну. Все просто.
А викласти телефон, похвалити себе і чекати купу дзвінків... Вибачте. Людина, що кваліфікує себе як «я свій» так поступати не повинна.
Перепрошую модераторів, якщо вважаєте зайвим - видаліть будь ласка.


Доброго дня.
На мою думку, форумчанам не зрозуміла та непотрібна переписка на 2 сторінки вашої розмови...
Людина пропонує свою роботу, не з листівок, а на реальних прикладах. Ціна на послуги із листівки, як правило, носить рекламний характер, а в дійсності ми отримуємо інші результати за іншу ціну, бо все індивідуально.
Фото викладати? Так можна переглянути готову роботу на багатьох поверхах будинку №6 та почути відгуки від сусідів.
Впевнена, що багато сусідів, як і ми задоволені результатом та готові рекомендувати роботу Романа.
Продзванюйте напряму, будь ласка, для того і викладений номер телефона, щоб обговорення та прийняття рішення, де Вам склити балкон-стало конкретно Вашим.
01 ноя 2017 10:52
Цитата "Romaty":

Видимо вы ещё не поставили балкон, или с Вами не согласовывали все нюансы.
Пример, Подоконник Openteck 200мм на 3х метровую лоджию стоит 200 грн, аналогичный подоконник Danke 1200 грн, для Вас это маленькая разница ?:)
Стоимость расширителей на эту же лоджию с армировкой 1500-1800 грн
Сколько уже разницы набежало ?
По статистике без расширителей устанавливаем 35-40%.
Список можно продолжать.
Нужна цифра пожалуйста: Лоджия л3/л4 Профиль Veka Softline70 фурнитура Maco, Энерго стеклопакет 42 мм с верхним расширителем, с нащельниками, отливами и установкой 8800 грн. Точно такой же но с профилем 82мм и подоконниками и другими домами уже будет стоить около 14-16 тысяч. Более экономный профиль и за 8000 может быть.
Вам помогли эти цифры ?
Совет, лучше разберитесь что Вам нужно а потом, считайте цену ;)

Цифры помогли, спасибо!
05 ноя 2017 17:50
Цитата "Romaty":

Если Вам в листовке/на столбе(не важно где) напишут цену значительно ниже, Вы сразу в нее поверите и будете заказывать ? Или найдете пару минут для звонка или приезда в офис ?
Я придерживаюсь правила, все уточнить и назвать правильную цену.
Если нужен балкон уточняете что нужно и принимаете решение. Если повыяснять общие цены, а не конкретно Ваши,то Вам балкон пока не нужен.
А идея выложить фото сделанных балконов хорошая :)

Порядний і чесний підхід. Ще не вирішив остаточно, чи буду склити, але якщо надумаю - номер ваш знаю де шукати. І так, фото були б доречні - хоча на них і не оціниш якість профілю чи кількість камер - на вигляд пластик та й по тому. Чи ні?
06 ноя 2017 09:35
Внешне пластик тяжело оценить, а по качеству разброс очень большой.
Фото мало делается(это разве соседи могут сами выложить, был бы очень благодарен :) )

Но парочка фото все же есть :Лоджии и балкона
08 ноя 2017 14:58
Цитата "Vanish":
У меня освободились мастера. Очень крутые и шустрые - https://www.youtube.com/watch?v=azyNxonwPtk&feature=youtu.be

А тел дадите?lanna008@ukr.net
09 ноя 2017 21:30
Продам унитаз для строителей б/у с бачком и гофрой, за 400 грн. (так и брали) 067-775-ноль289
16 ноя 2017 22:07
Цитата "Khan":
Переуступлю 2 ком. квартиру в 4-м доме, окна в сторону города/Киева, площадь - 76/37/13, 13й этаж.

Телефон (о67) 45о-пять-три-86, почта: tor(подчеркивание)us(собака)ukr.net

состояние? От строителей или ремонт? у меня как раз спрашивали. Еще актуально?
20 ноя 2017 19:57
Цитата "Lkvar":

Продано

швидко ви спорались( Не встиг я подумати, що можуть знадобиться. А якщо не секрет - чому вирішили поміняти? Наче непогані, я думав тільки замки поміняти.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3133. . .64
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее