кто распарижается прибрежными защитными полосами,

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
Подскажите пожалуйста кому подвластны земли, какому ведомству вдоль больших рек и водохранилищ. Эти земли называются :

" Прибережні захисні, смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води шириною:

а) для малих річок, .... - 25 метрів;

б) для середніх річок, водосховищ на них, водойм, а також
ставків площею понад 3 гектари - 50 метрів;

в) для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів. "



но вот какому ведомству они принадлежат я не нашёл. Кому я должен обратиться чтобы оформить участок, приватизировать в этой зоне который я уже 25 лет обрабатываю??
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 2155
Профиль
Репутация:    60
См. Земельный кодекс.
Приватизировать? Ню-ню... ;)
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
может я просмотрел, но я не нашёл в нем кому они принадлежат.

по идеи должны Киев водоканалу, но где это написано и в каком законе.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Землі водного фонду та прибережні захисні смуги, згідно з Земельним кодексом та Водним кодексом, не підлягають передачі у приватну власність. Прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Ця територiя належить органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування.

В Киеве это будет КМДА. В некоторых исключительных случаях эти территории могут сдаваться в аренду. Решение в Киеве об аренде может принять Головне управління земельних ресурсів КМДА.

Даже если эту землю удастся приватизировать через суд, прокуратура может в любой момент опротестовать это решение. Что она обычно и делает, рано или поздно.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
тогда не скромный вопрос как быть со всеми теми домами что построены просто у воды, вдоль Днепра в Киеве, неуж то все те дома стоят под страхом сноса как само захват и само строй (согласно Водного Кодекса подлежат вообще сносу !!??!)
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
Цитата:
Землі водного фонду та прибережні захисні смуги, згідно з Земельним кодексом та Водним кодексом, не підлягають передачі у приватну власність. Прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.




а как понять слова из земельного кодекса Укр.

Стаття 59. Право на землі водного фонду

1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,
комунальній та приватній власності.
[u]
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Цитата:
а как понять слова из земельного кодекса Укр.
Стаття 59. Право на землі водного фонду
1. Землі водного фонду можуть перебувати у державній,
комунальній та приватній власності.
[u]

Передача у приватну власнiсть и вже iснуюча приналежнiсть до приватної власностi це рiзнi речi. Вище я писав саме про: "не підлягають передачі у приватну власність".

Згiдно з тiєї статтi 59 Земельного кодексу України - громадянам та юридичним особам, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування із земель водного фонду можуть передаватися на умовах оренди земельні ділянки прибережних смуг, смуг відведення і берегових смуг водних шляхів, а також озера, водосховища, інші водойми, болота та острови для сінокосіння, рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт тощо.

Ці відносини регулюються окрiм Земельного кодексу України, ще й Водним кодексом України, а також Законом України „Про охорону навколишнього середовища”.

Певна рiч, при бажаннi, можна знайти деякi протирiччя в цих законодавчих актах, але в судовiй i господарський практицi, думка щодо неможливостi передачi таких земель у приватну власнiсть доволi одностайна.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
одже усі будинки на березі дніпра стоять без дозвілу закона. :122:

скажите тогда пожалуйста, существует ли закон, или способ как оформить такой участок???
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Цитата:
одже усі будинки на березі дніпра стоять без дозвілу закона. :122:
скажите тогда пожалуйста, существует ли закон, или способ как оформить такой участок???

Як це незаконно? Будинки то вже споруди. До чого тут земля? Будинки можуть бути у приватнiй власностi, а земля в орендi або у тимчасовому (постiйному) користуваннi. Оформлюйте дозвiл на оренду землi або дозвiл на користування в органах мiсцевого самоврядування або виконавчої влади.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
незаконно так как застройка прибрежных зон рек просто запрещено.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Цитата:
незаконно так как застройка прибрежных зон рек просто запрещено.

Можна отримати дозвiл на забудову - наприклад на спорудження гiдротехнiчної споруди. Або споруди для потреб: рибогосподарських, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт.

А там вже треба доказ, що ваш дом збудовано не для культурно-оздоровчих потреб.

Взагалi мова була про землю, зокрема про передачу її у приватну власнiсть. А ви зненацька перескочили на питання споруд на цих землях, - це вже iнше питання i тут при наявностi дозволу важко буде довести саме незаконнiсть споруди.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
так вибачьте, перейшов до іншої теми.

я користуюсь, орендую ділянку але без договору аренди вже понад 20 років, вона знаходиться у 100 метровій захісній зоні. Чи можу я цю ділянку оформити у власнисть.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 581
Профиль
Репутация:    12
Цитата:
я користуюсь, орендую ділянку але без договору аренди вже понад 20 років, вона знаходиться у 100 метровій захісній зоні. Чи можу я цю ділянку оформити у власнисть.

Говорили-балакали... Нi, не можете. Тiльки взяти в оренду, або отримати дозвiл на тимчасове користування.
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 26
Профиль
Репутация:    0
на сколько лет возможно максимально взять в аренду участок?
существуют ли какие либо нормы и правила на размеры участка для оренды?

обязательно ли,оформлять именно Договор Аренды как кабинет министров предложил "Про затвердження Типового договору оренди землі" или возможен другой более простой?


и ещё как поиск новых направлений решений, возможно ли оформления участка в 100вой зоне - для укрепления берега. скажем я прошу мне выдать этот участок в собственность для укрепления берега и садоводства.

не знаете ли вы, кто занимается укреплениями берегов Днепра от смытия водой. есть ли такая организация в которой можно получить "благодарность за работу" ? Дело в том что берег уже очень хорошо укреплён.
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Юридическая консультация



dsf

Обсуждение новостей