Кондиционеры в офисе: вред или польза

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Офис — это, конечно же, не заводское помещение и не строительная площадка: чистенько, комфортно и удобно для сотрудников. Однако… и офис таит в себе массу опасностей.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Проблема не в кондиционере, а отсутствии вентиляции. Это разные вещи и автор просто не компетентен. С влажностью тоже передергивает.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Приміщення потрібно вентилювати з подачею 60м3/год свіжого повітря на 1 людину.Рекомендований перепад температур між зовнішнім і внутрішнім повітрям по гігієнічних нормах 8 градусів.Такий перепад людський організм витримує.Рухомість повітря максим. 0.3м/с, що теж дуже важливо для нормального відчуття комфортності.Сама температура, не визначає комфортності, а співвідношеня температури, вологості, рухомості повітря, наявність іонізованих частинок, чистота повітря.Сукупність всіх факторів і визначає комфорт. Може бути 22 градуси і вологість 85 відсотків і буде дискомфорт.Повинно бути автоматичне регулювання кондиціонера, щоб параметри не виходили за зону комфортності.Якщо брати до уваги спліт-системи, то в більщості випадків вони експлуатуються неправильно, через некомпетентність господарів, і створюють не комфорт, а дискомфорт.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
это Александр не компетентен. Все правильно: нормпльная влажность 60%, а кондиционер хорошо забиает влажность (у нас в квартире кондиц. работает пол дня и влажность 30%).
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf

Обсуждение новостей