Подать объявление

Катерина Ющенко - самая большая аферистка Украины?

27 янв 2009 01:06

2007 год. В Украине развернулась самая большая благотворительная кампания за всю историю.



Читать дальше >>

27 янв 2009 01:06
Муж и жена - одна сатана!
Конечно, Катя не бедна, но ... немного - или много - денег не помешают. НИКТО НЕ ПОВЕРИТ, что они не знали о заповедном статусе земли, или что не могли получить другой участок - тут одного звонка по мобильному от Вити -презика, то есть мужа, хватило бы... Просто это бесчестные политиканы, избранные - увы нами самими. И хоть я не выбирал этих негодяев, то что не помешал - это и моя вина!
27 янв 2009 01:24
Да черт с ним с заповедником, если дети умирают без квалифицированной медицинской помощи. На кой черт стране такой пРезидент - профессионал, который не может согласовать элементарных вопросов строительства. Конечно, не ОН лично обязан такие вопросы решать, не его уровень. Но если его аппарат способен только мраморные свечки по голодомору да Батурины на сотни миллионов ставить, то грош цена ему.
27 янв 2009 01:29
Алекс!С тобой согласен на все сто!
27 янв 2009 02:16
последняя новость на их сайте
19.12.2008, 1720 -
Про реалізацію проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини розповів Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко. Він зазначив, що оскільки медичні заклади такого рівня в нашій країні ще не будувалися, Фонд змушений узгоджувати архітектурний проект з нормативними вимогами та законодавчими актами України, намагаючись при цьому впровадити найвищі світові стандарти будівництва медичних закладів. Складні та тривалі бюрократичні процедури, перенесення будівельного майданчика на іншу ділянку, адаптація архітектурного проекту під інший ландшафт – все це дещо уповільнює процес створення лікарні.
27 янв 2009 03:47
мда... ну конечно Катя свалит в сша вместе с Витей ... и как таких уродов допустили к власти???
27 янв 2009 20:15

Вопрос а кто тогда Юля?
//www.pravda.com.ua/news/2009/1/27/88590 .htm

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее