Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .208210211
04 окт 2019 08:29
Цитата "Sandra Sem":
Taiss я уже и сама не рада что просверлила ту чертову стену. Если бы в начале мне кто то объяснил где несущие стены, а где нет. Но это не было сказано нигде.Понадеявшись на бригаду строителей профессионалов вот такой результат.И сумма не маленькая все таки.


Сочувствую Вам. У нас ситуация похожая. Очень прискорбно все это 😭
05 окт 2019 10:32
Хто оформлював право власності?Всі оформлювали через управляючу компанію??І які документи ще видає відділ продажу після оформлення?Нам також при купівлі квартири озвучили суму в 300 $,а зараз 500,цікаво чому так??Знайома в даному комплексі оформлювала право власності рік назад, але не через управляючу компанію, а через державного реєстратора і ціна була навіть менша за 300 $.Невже забудовник не цінує своїх інвесторів??Звідки в них беруться ці суми в 500 $.Хочу почути відповідь від відділу продажів. Ви можете нам щось пояснити??Чи якщо вже взяти всі гроші,то нас за людей не маєте??Доречі 5 років назад ми купували іншу квартиру, то там забудовник сам оформив документи і ми не доплачували взагалі нічого
05 окт 2019 11:13
А Ви що йому якись родич?(маючи на увазі забудовника). Здається , що все розраховано на ЛОХА))).
Здається теж саме і з «Київобленерго» буде. Будемо платити по комерційній ціні ще дуже довго.
Я таке і сам зустрічаю перший раз.
24 окт 2019 12:41
Sergio25 ви оформлювали право власності на квартиру через забудовника чи самостійно? Дякую!
25 окт 2019 14:47
Буду оформляти тільки самостійно.
Або найму людей які це зроблять набагато дешевше.
Хто може поділитися своїми думками, буду дуже вдячний.
26 окт 2019 19:50
Цитата "Sergio25":
Буду оформляти тільки самостійно.
Або найму людей які це зроблять набагато дешевше.
Хто може поділитися своїми думками, буду дуже вдячний.


У мене для вас погані новини - оформити право власності самостійно по цьому ЖК неможливо :(
26 окт 2019 19:51
Цитата "Tenre":
Sergio25 ви оформлювали право власності на квартиру через забудовника чи самостійно? Дякую!

Самостійно оформити неможливо. Виключно через офіс забудовника.
27 окт 2019 06:24
Аргументируйте
31 окт 2019 22:48
Когда включат электричество в комплексе? Со вчерашнего дня без света
01 ноя 2019 07:48
Цитата "svetlana2018":
Когда включат электричество в комплексе? Со вчерашнего дня без света


Нет во всем районе. Вроде должны починить к обеду.
01 ноя 2019 18:53
Вот ответ по поводу отключения света в комплексе. Это не последняя авария, а очередная. Кабель, питающий комплекс, давно на ладан дышит, весь в заплатках.

"​​Черговий енергетичний колапс в Ірпені: пошкоджені основний та резервний кабелі

Унаслідок аварії в Ірпені другу добу нема електропостачання у житлових будинках, що розташовані в Ірпені у мікрорайонах БТР та Машторф. Це ЖК “Позитив”, “Синергія-2, 3, 3+”, “Фортуна”, “Гранд Лайф”, “Затишний”.
Ситуацію прокоментував новообраний в.о. міського голови — секретар ради Андрій Літвинов, який запевнив, що з хвилини на хвилину чекає повідомлення про відновлення подачі електроенергії.

За його словами, енергетики довго не могли знайти місце пошкодження кабелю. Виявилося, що пробитий і він, і резервний, який там прокладено. Причину цієї надзвичайної ситуації мають з’ясувати фахівці.
Літвинов говорить, що дані мережі належать структурам, які мають слідкувати за своїм майном — перекладати комунікації, мережі, робити вчасно ремонти і замінювати.
Міська влада не має права впливати на приватні компанії. Може лише скаржитися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, голови КОДА, інших вищих інстанцій.

На жаль, на згадані електромережі неможливо витрачати бюджетні кошти міста. Проблема в тому, що їх не ремонтують та не замінюють як слід.
Хоча за кожне підключення, надання технічних умов, зокрема й забудовникам, офіційно сплачуються кошти на рахунки. Але це чомусь не виконується.
Літвинов зазначає, що на сьогодні міська влада не має прямих важелів впливу на дану ситуацію.

Водночас ми пам’ятаємо енергетичний колапс, що стався у січні минулого року. Тоді внаслідок пошкодження двох кабельних ліній відбулося аварійне відключення, що спричинило вимкнення третини Ірпеня.
Енергетики запевняли, що однією із головних причин стало перевантаження в електричній мережі. Оскільки з різким похолоданням до електроприладів, якими споживачі користуються щоденно, додалися ще й прилади обігріву.
Відповідно, понаднормове навантаження на електричне господарство значно зросло. Це, в свою чергу, і стало причиною виникнення аварійної ситуації.
Цілком логічно припустити, що численні новобудови пропорційно підвищують навантаження на електромережі, які часто є застарілими і потребують заміни, не розраховані на нові енергетичні потужності."
02 ноя 2019 12:27
Добрый всем день.
Похвастайтесь, кто уже оформил право собственности?
Каким способом и за какие деньги?
05 ноя 2019 09:46
Подскажите, пожалуйста, оформил ли уже кто право собственности по Фортуне-2? Как долго проходил процес?
И каким образом вносили платежи за квадратные метры, когда выплачивали стоимость квартиры? На счёт компании или каким другим способом?
28 ноя 2019 19:14
Не рекомендую брать квартиру в этом ЖК. При покупке говорят одно на деле другое. Тариф на свет (с коммерческого на человеческий) переводят уже 2 года. Собрали с жильцов по 1000 грн. "за ускорение", ускорения нету. теперь новые отмазки "не все принесли документы" "не все написали заявления". Это не единственная проблема со светом в этом ЖК. Електричество подводят два кабеля, которые принадлежат полубанкроту Укрсоцбуд. Кабели проложены еще в далеком 2005 году. Кабели периодически "бахают". кабель фактически "ничейный". Укрсоцбуд чинить его не хочет, местная РЭС на баланс его брать не хочет. Сейчас он ремонтируется за счет застройщиков, а как они продадут последнюю квартиру, ремонт ляжет на жильцов ЖК. Готовьтесь помимо квартплаты, скидываться периодически на ремонт кабеля.
29 ноя 2019 15:54
Добрый. Так, что продавать? Тем кто купил.
Какой выход? Вы из какого дома?
30 ноя 2019 21:59
Не знаю, что делать. Заставить застройщика передать этот кабель на баланс РЭСа, чтобы мы всю жизнь с ним не мучались. Я с 29 дома.
17 дек 2019 10:42
от прочтенных комментариев сижу в шоке! мы купили квартиру в 17 доме , в октябре 2018года.И всем довольны! Стояли перед выбором покупки в доме без документов, но приняли решение перезанять и купить в готовом доме. Отличный ЖК. Шикарная территория. Есть минусы......но где их нет?Да, Карпенко своеобразный мужчина, с гонором. У нас с ним была неприятная ситуация на сделке. а все из за девочек с ОП. Они там не отличаются вежливостью.Хамки и брехухи еще те! Но, Карпенко как застройщик - надежный! Вторую квартиру я бы не задумываясь купила у него!Как застройщику доверяю. Всем добра и мира!
17 дек 2019 14:32
Да, Карпенко - очень ..эммм... своеобразный человек. Но свои обязательства по ЖК он выполняет . Чистота, красота , все работает. Шикарнейшая придомовая территория ! Даже об отключении электроэнергии в случае ремонта начали сообщать )) А то, что штрафуют за снесенные несущие стены или спрятанные в эти самые стены коммуникации , так кто вам виноват , головой надо было думать, прежде чем подвергать опасности свою жизнь ( на это мне плевать) и жизнь соседей ( а это важно). Всех предупреждали под подпись. Так что на "необычность" застройщика мне глубоко фиолетово, главное , что за свои деньги я получила то, что и ожидала. Кроме одного - чудовищного футбольного поля под окнами, с маленькими садистами , которые весь световой день , нет не играют в футбол, а просто со всей дури лупят мимо ворот по металлическому ограждению. Черепушка лопается от этих многочасовых канонад. Вот за это Богдану Валерьевичу полагается добрячий пендель. А в остальном - все нормально.
14 янв 2020 19:36
Подскажите пожалуйста, все ли нормально с коммуникациями? Сколько выходит комуналка за месяц приблизительно.
15 янв 2020 10:46
Доброго дня, з комунікаціями все добре, но періодично бувають проблеми з електрикою, за останній місяць декілька разів пропадало світло. На рахунок оплати не можу нічого сказати тому що квартира не оформлена, користуюся в борг і не плачу.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .208210211
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее