Подать объявление

Инновационный парк "BIONIC Hill", ул. Пономарёва, 1а - "UDP"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
4/80%
0/0%
1/20%
0/0%
0/0%
1
06 апр 2015 08:41
Які мільярд доларів інвестицій? Які 190 млн. податків? Де хоч якісь докази, що там буде хоч щось інноваційне? З якого пальця все це висосано?
24 апр 2015 11:28
В "технопаркє" - брешуть. Тому що судитись ми почали ше в 2013 році - коли ше ніхто не знав, що буде Майдан і що будуть дострокові вибори
24 апр 2015 13:47
Расслабьтесь, уважаемый, проект уже давно закрыли.
24 апр 2015 16:06
Цитата "massss":
Расслабьтесь, уважаемый, проект уже давно закрыли.


ТА НЕ БУЛО ТАМ НІЯКОГО ПОРОЕКТУ!!!

все набагато прозаїчніше
//kiev.pravda.com.ua/columns/51bb05adb11 bc

Я ще тоді - кілька років тому назад писав, що якби Хмельницький надав належні реальні гарантії того що там буде дійсно справжній інноваційний парк - я б йому сам дорожку з квітів посипав би.
Але там банальне житлово-котеджне містечко назване інноваційним парком лише для того щоб обгрунтувати - смик з бюджету 323 млн.грн. щоб за рахунок бюджетної халяви протягти дорогу і комунікації до тієї ЗВИЧАЙНОЇ житлової забудови

А зспокоюсь я - коли цю землю окончатєльно повернуть державі.
Може знайдеться дійсно порядний і добросовісний інвестор, який чесно заплатить за цю землю до бюджету - і нехай інвестує - бог йому в поміч
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее