Подать объявление

Дом "Полісся" (№15) - вул. Бориса Гмирі, 18

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
7/28%
3/12%
10/40%
4/16%
1/4%
1. . .8890. . .104
16 март 2018 16:34
И нам еще никто не звонил, интересно по какому принципу они определяют очередность, по этажам или сначала однушки, потом двушки, потом трешки?
16 март 2018 19:35
После того как прочитал сообщение Luchik "Я знаю, що запрошують на перегляди з 19 по 23 число (це з ті люди, з якими я спілкуюся).
Можливо, самі зателефонуйте в Аркаду..." Позвонил сам,этаж 15
18 март 2018 17:45
Цитата "IrinaNov":
Скажите всем же должны позвонить и пригласить на осмотры?Мы находимся очень далеко от Киева, нам важно не пропустить этот момент

Мы тоже далеко живем от Киева...я позвонила в Аркаду и сама записалась на удобный свободный для меня день...чтоб и билеты купить заранее и т.д.))) Звоните операторам и будет вам счастье)))
18 март 2018 17:52
Цитата "Mistik":
Т.е. можно самим на просмотр записаться? Нам еще не позвонили((( А 31-го заселение уже :faceoff:

Да можно свободно позвонить и на свободный день записаться. Просмотры у них по будням с 9:00 до 16:00 перкрыв 12:00-13:00. Вас записывают на день не на время. А прийдя к дому вас встретит кчница у нее ключи. Она вас с паспортом и Свидетельством зеленым впустит.Если с вами, кто-то еще взрослый буде, то он тоже должен быть с паспортом. Ключницу зовут Свктлана Юрьевна...ее телефон девочки в Аркаде дают без проблем!)))
18 март 2018 19:16
Цитата "Mistik":
Т.е. можно самим на просмотр записаться? Нам еще не позвонили((( А 31-го заселение уже :faceoff:

Я позвонила сама и попросила записать меня на 2 апреля...т.к мне так удобно....про ключи сказали что сразу не дадут даже если все ок..мол они будут еще готовить документы....
18 март 2018 23:24
в доме еще куча недоделок как по наружке, так и внутри... там "до ума" нудно довести сначала, а потом жильцов приглашать. Как на стройку заходишь а не сданный дом.
19 март 2018 08:30
Как вы там могли быть, если просмотры только сегодня начинаются? Кстати, кто уже осмотрел свою кв. отпишитесь, пожалуста.
19 март 2018 09:24
и надеюсь будут фото))
19 март 2018 10:36
Мы тоже сами звонили записались на 27 число ( 16 этаж) :hi:
19 март 2018 11:31
Тільки-но з перегляду.
Перше враження – гарний будинок у гарному місці. А далі…
Перше – козирки так і не встановили
19 март 2018 11:36
Коридори – широкі таке враження, що за рахунок коридорів можна було б зробити квартири побільше. Ліфт працює тільки ваговий, два інші пасажирські не працюють. Ліфтова на 1 поверсі
19 март 2018 11:38
Скористався своїми двома -
19 март 2018 11:39
Дуже багато бруду, але будівництво є стройка
19 март 2018 11:44
В коридорах освітлення немає, але свою рідненьку знайшов відразу.
А , да, забув сказати, що спочатку необхідно підійти до ключниці – вона на першому поверсі – Світлана Юріївна., Приємна жіночка, подобається, коли називаєш її пані Світлана.
19 март 2018 11:46
Так, от – загальний коридор виконаний просто шикарно, незважаючи на те, що в одному місці немає плитки. Ліфтова на моєму поверсі.
19 март 2018 11:51
Мусоропроводів немає, чи не знайшов тай і правильно - будемо сортувати
19 март 2018 11:55
Квартира. Не жахайтеся, але ванна поки-що у коридорі. Унітаз та умивальник у ящиках на кухні.
19 март 2018 11:59
У деяких квартирах створили,… як би сказати, склади – складають різний дріб’язок. Я знаю, що таке на третьому поверсі. Вище – мабуть також є.
У деяких квартирах немає вхідних замків. Самі ж вхідні двері – у мене прилягають чудово, але якість - простий Китай - все-рівно необхідно буде міняти
19 март 2018 12:05
У квартирі тепло. Батареї нормальні, але без теплорегуляторів. По ремонту – шпалери необхіно буде підклеювати – особливо зверху і по усіх кімнатах.
19 март 2018 12:13
Вікна. Пакети енербау чи як вони називаються (Хто підкаже) – дуже добротні. Перевіряв герметичність запальничкою. У мене на балконі трохи фонить тільки з однієї сторони - можна забути. Просто шикарно, Але у кімнаті одне вікно просто не пристає. Запальничка тухне. Багато цементу у міжвіконні. Уплотнітєлі (вибачаюсь за білоруську) ніякі – резинки нееластичні, тому перевіряйте. Зверніть на відсутність заглушок для конденсату у рамах – їх немає.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .8890. . .104
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее