Подать объявление

Дом "Черемош" (№ 13) - вул. Бориса Гмирі, 16

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 41.
7/17%
2/5%
17/41%
11/27%
4/10%
1. . .8991. . .218
24 май 2017 14:55
Цитата "Alik1001":
вот так

Вельми вдячний))
24 май 2017 18:41
Мне одной кажется,что ИзАркады,нас игнорируют?!!!Жду,что они напишут 30.06!!
25 май 2017 06:32
Цитата "mila-4eremoch":
Мне одной кажется,что ИзАркады,нас игнорируют?!!!Жду,что они напишут 30.06!!

В нашій гілці форуму такий користувач не з'являвся і нічого не писав. Якщо хочете zrecm відповідь, спробуйте написати ПП "персональне повідомлення".
25 май 2017 08:26
По информации которая есть у меня на сегодня по Вашему дому.
Перед подрядчиком стоит задача завершить работы по дому к концу июня, для своевременной сдачи его в эксплуатацию. Работы ведутся активно - фасад, отделочные работы, спецработы (сантех, электро и т.д.). Работы по кровле будут завершены после того как снимут фасадчики люльки.
Постараюсь организовать фото (о том что же там происходит внутри дома).
Будет ли сдан дом вовремя, однозначно пока ответить не берусь.
БТИ пока дом не меряло, будет информация - отпишусь.
25 май 2017 09:14
А взагалі був хоч один вчасно зданий будинок?

ИзАркади, читаю форум,Ви регулярно "неволодієте інформацією". Досить дивно, оскільки ви ж типу маєте відповідати на запитання від імені банку, повинні мати доступ до всвєї необхідної інфо по об'єктам. Чи то ви такий працівник нестаранний,незаморочуєтесь, чи то банку реально байдуже, незрозуміло.
25 май 2017 09:36
Цитата "Скратти":
А взагалі був хоч один вчасно зданий будинок?

ИзАркади, читаю форум,Ви регулярно "неволодієте інформацією". Досить дивно, оскільки ви ж типу маєте відповідати на запитання від імені банку, повинні мати доступ до всвєї необхідної інфо по об'єктам. Чи то ви такий працівник нестаранний,незаморочуєтесь, чи то банку реально байдуже, незрозуміло.


Дякую за "високу" оцінку))))
В черговий раз повторюсь, можливо Ви не всі мої "пости" читаєте, можливо не досить уважно, але відкрию таємницю, що мені ніхто не звітує про стан готовності об"єктів, плани і тому подібне. Всю інформацію яку я викладую на форумі дізнаюсь від різних служб забудовника, підрядників і т.д. Тому відповідь на будь-яке питання що виникає у "форумчан" в мене відразу не має.
25 май 2017 10:11
Цитата "изАркады":
По информации которая есть у меня на сегодня по Вашему дому.
Перед подрядчиком стоит задача завершить работы по дому к концу июня, для своевременной сдачи его в эксплуатацию. Работы ведутся активно - фасад, отделочные работы, спецработы (сантех, электро и т.д.). Работы по кровле будут завершены после того как снимут фасадчики люльки.
Постараюсь организовать фото (о том что же там происходит внутри дома).
Будет ли сдан дом вовремя, однозначно пока ответить не берусь.
БТИ пока дом не меряло, будет информация - отпишусь.

Так, фото з середини не завадили б.
Яка готовність в середині будинку?
Коли можна буде зайти подивитись свою квартиру?
25 май 2017 10:44
Цитата "изАркады":

Будет ли сдан дом вовремя, однозначно пока ответить не берусь.


думаю ответить можно однозначно - не будет :smoke:
25 май 2017 12:26
Цитата "изАркады":


Дякую за "високу" оцінку))))
В черговий раз повторюсь, можливо Ви не всі мої "пости" читаєте, можливо не досить уважно, але відкрию таємницю, що мені ніхто не звітує про стан готовності об"єктів, плани і тому подібне. Всю інформацію яку я викладую на форумі дізнаюсь від різних служб забудовника, підрядників і т.д. Тому відповідь на будь-яке питання що виникає у "форумчан" в мене відразу не має.



ого, швидко Ви зреагували цього разу. Дякую за роз'яснення. Чекаємо відповідей по вище зазначеним запитанням по Черемошу і обіцяні фото. Дякую!
25 май 2017 19:00
А я оптимистка! Сдадут вовремя!!!!)))))
25 май 2017 19:09
Ооочень хочется заглянуть внутрь, выкладывайте фото/видео!!! )))
25 май 2017 19:19
Цитата "K_A_T_E":
А я оптимистка! Сдадут вовремя!!!!)))))


Я тоже оптимист ещё тот))))) но реально как по мне, увы, но перенесут эксплуатацию месяца на два. Было бы отлично что бы ошибался!!!)))))
26 май 2017 07:50
Цитата "изАркады":
По информации которая есть у меня на сегодня по Вашему дому.
Перед подрядчиком стоит задача завершить работы по дому к концу июня, для своевременной сдачи его в эксплуатацию. Работы ведутся активно - фасад, отделочные работы, спецработы (сантех, электро и т.д.). Работы по кровле будут завершены после того как снимут фасадчики люльки.
Постараюсь организовать фото (о том что же там происходит внутри дома).
Будет ли сдан дом вовремя, однозначно пока ответить не берусь.
БТИ пока дом не меряло, будет информация - отпишусь.

А скажіть будь ласка, строки які будуть дотримані? 31 червня чи 31 серпня? Чи взагалі ніякі не будуть дотримані?
26 май 2017 07:52
Цитата "Smile_26":


Я тоже оптимист ещё тот))))) но реально как по мне, увы, но перенесут эксплуатацию месяца на два. Было бы отлично что бы ошибался!!!)))))

На два місяці якщо затримають то це ще не дуже страшно, головне щоб не на більше. Те що в строк не здадуть до 31 червня то уже факт, але якщо б 31 вересня здали то було б дуже добре.
26 май 2017 07:55
Цитата "mabar":

А скажіть будь ласка, строки які будуть дотримані? 31 червня чи 31 серпня? Чи взагалі ніякі не будуть дотримані?


Якщо будуть перенесені терміни введення в експлуатацію, то напевно це призведе до перенесення термінів і заселення. Оскільки лише після отримання сертифікату відповідності починається процедура укладання договорів на підключення будинку до інженерних мереж, і займає це все 1,5-2 місяці.
26 май 2017 10:38
Цитата "изАркады":
По информации которая есть у меня на сегодня по Вашему дому.
Перед подрядчиком стоит задача завершить работы по дому к концу июня, для своевременной сдачи его в эксплуатацию. Работы ведутся активно - фасад, отделочные работы, спецработы (сантех, электро и т.д.). Работы по кровле будут завершены после того как снимут фасадчики люльки.
Постараюсь организовать фото (о том что же там происходит внутри дома).
Будет ли сдан дом вовремя, однозначно пока ответить не берусь.
БТИ пока дом не меряло, будет информация - отпишусь.




ИзАркады,спасибо,за информацию.
Ждем фото отчет
26 май 2017 12:33
Я тож опттмистка)) все будет хорошо!!!
П,с,я думала я первая заеду, аж смотрю не одна я))))
26 май 2017 12:37
Цитата "mila-4eremoch":




ИзАркады,спасибо,за информацию.
Ждем фото отчет


Фото будут, но уже на следующей неделе.
26 май 2017 12:42
Я с ветки 14го Триполье) сдаемся одновременно, по документам 30 июня (не 31, в июне нет 31 числа)))ввод в эксплуатацию... с содроганием наблюдаю за работами, т.к. въехать уж очень сильно не просто хочется, а нужно) сдается мне, наши дома идут в одной связке по работам и срокам)
30 май 2017 08:31
На 11:00
МОПы еще не красили
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .8991. . .218
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx