Подать объявление

Дом 6 ( ул. Черновола Вячеслава, 6-а ) - ЖК "Лесной Квартал"

1. . .1214. . .150
01 дек 2016 14:44
Цитата "IanaIana":


Я просто зарегистрировалась. Думаю, просто удобно для связи. У кого рассрочка - там должны подтягиваться платежи...
Ну вот так - информационно)

Спасибо за информацию!
01 дек 2016 20:52
Здравствуйте. А мы тоже купили квартиру в 6-м доме 2-я секция, 14-й этаж. Так что приятно со всеми познакомиться. :hi:
02 дек 2016 06:47
Цитата "Olechka_ya":
Здравствуйте. А мы тоже купили квартиру в 6-м доме 2-я секция, 14-й этаж. Так что приятно со всеми познакомиться.


Привет! У нас на 13 2-ка. Может под вами? У нас 2-ка на 66 квадратов - //l-kvartal.com.ua/buy/dom-6-sektsiya-2/ 2/dom-6-sektsiya-2-tip-2-2k.html
02 дек 2016 06:51
Наши ряды пополняются :)
02 дек 2016 07:48
Цитата "Michael Miroshnichenko":

Привет! У нас на 13 2-ка. Может под вами? У нас 2-ка на 66 квадратов - //l-kvartal.com.ua/buy/dom-6-sektsiya-2/ 2/dom-6-sektsiya-2-tip-2-2k.html


Да-да, вы как раз под нами. у нас тоже двушка 66 квадратов.
02 дек 2016 07:53
Цитата "Olechka_ya":


Да-да, вы как раз под нами. у нас тоже двушка 66 квадратов. :)


Будем знакомы :)! А вы для себя квартиру брали или под последующую перепродажу?
02 дек 2016 09:21
Цитата "Michael Miroshnichenko":



Квартиру мы брали для себя. Так что будем дружить этажами :)
02 дек 2016 10:30
Доброго дня, майбутнім сусідам :) Поділіться думками, чи вже планували над зонуванням кімнати в однокімнатній квартирі.Дякую.
02 дек 2016 13:21
Был у друга в гостях, в такой же планировке, то у него все примерно как на фото.
Только убрал перегородку, и дверь с коридора, на кухню.
В комнате возле дверей шкаф-купе на всю стену, и стола нет по центру комнаты :yes:
02 дек 2016 14:25
Был у друга в гостях, в такой же планировке, то у него все примерно как на фото.
Только убрал перегородку, и дверь с коридора, на кухню.
В комнате возле дверей шкаф-купе на всю стену, и стола нет по центру комнаты :yes:[/quote]

Дякую :-)
Ми знайшли такі можливі варіанти, але поки слабо уявляємо як реалізувати в житті.

02 дек 2016 14:27
Цитата "YuliaOnyshchuk":
Доброго дня, майбутнім сусідам :) Поділіться думками, чи вже планували над зонуванням кімнати в однокімнатній квартирі.Дякую.
[attachment=0]121f174ecdb627e69e88af70cd40f26e.jpg[/attachment]

Варіанти є, але все залежить від ваших потреб, складу сім'ї та стилю життя) В нас схоже планування 41,12 кв.м, але є дитина, на момент заселення сину буде майже три. Тому думаємо над кожним см і хочемо зонувати дитячу зону в кімнаті. Перегородок я б ніяких не ставила, сильно з'їдає площу, а от зробити якусь стіну в акценті можна. Якщо не боїтеся, гарний і сучасний варіант спальні-ніші без вікна, за розсувними дверими, площею десь 6-7 кв.м. а дитині чи гостям віддати територію з вікном, вийде наче вітальня. Кухню - ми будемо робити меншу саму кухонну стінку і ставим диван, повноцінний розкладний. Якось так, варіантів насправді багато, але продумати треба гарно, щоб все було зручно і функціонально)
02 дек 2016 14:49
Варіанти є, але все залежить від ваших потреб, складу сім'ї та стилю життя) В нас схоже планування 41,12 кв.м, але є дитина, на момент заселення сину буде майже три. Тому думаємо над кожним см і хочемо зонувати дитячу зону в кімнаті. Перегородок я б ніяких не ставила, сильно з'їдає площу, а от зробити якусь стіну в акценті можна. Якщо не боїтеся, гарний і сучасний варіант спальні-ніші без вікна, за розсувними дверими, площею десь 6-7 кв.м. а дитині чи гостям віддати територію з вікном, вийде наче вітальня. Кухню - ми будемо робити меншу саму кухонну стінку і ставим диван, повноцінний розкладний. Якось так, варіантів насправді багато, але продумати треба гарно, щоб все було зручно і функціонально)[/quote]

Дякую :-)
Нам також вкрай необхідні: дитяча зона, розкладний диван для гостей. Тому аналогічно заздалегідь думаємо над кожним см.
Згодна, що перегородка згодилась би у кімнаті з великою площею.
02 дек 2016 14:51
Цитата "rastenie":

Варіанти є, але все залежить від ваших потреб, складу сім'ї та стилю життя) В нас схоже планування 41,12 кв.м, але є дитина, на момент заселення сину буде майже три. Тому думаємо над кожним см і хочемо зонувати дитячу зону в кімнаті. Перегородок я б ніяких не ставила, сильно з'їдає площу, а от зробити якусь стіну в акценті можна. Якщо не боїтеся, гарний і сучасний варіант спальні-ніші без вікна, за розсувними дверими, площею десь 6-7 кв.м. а дитині чи гостям віддати територію з вікном, вийде наче вітальня. Кухню - ми будемо робити меншу саму кухонну стінку і ставим диван, повноцінний розкладний. Якось так, варіантів насправді багато, але продумати треба гарно, щоб все було зручно і функціонально)

Дякую :-)
Нам також вкрай необхідні: дитяча зона, розкладний диван для гостей. Тому аналогічно заздалегідь думаємо над кожним см.
Згодна, що перегородка згодилась би у кімнаті з великою площею.
02 дек 2016 15:33
Добрый день!
Я инвестор дома 6, 2-я секция, 15-й этаж (однокомнатная квартира). :yes:
02 дек 2016 16:46
Особисто моя думка така - із зонуванням потрібно бути обережним, бо можна такого назонувати, що буде виглядати, як звалка меблів різної функціональності, особливо якщо кімната невелика. А стосовно того, коли ставлять спальне ліжко і диван і гарненько відокремлюють звичайною шафою - на мою думку в цьому немає сенсу. Людина, яка хоче банально поспати, не може це зробити, бо хтось прийшов в гості і галдить на сусідньому дивані. Короче нікого не хочу образити, але не розумію такого зонування, як би гарно воно не виглядало
02 дек 2016 16:54
Цитата "YuliaOnyshchuk":

Дякую :-)
Нам також вкрай необхідні: дитяча зона, розкладний диван для гостей. Тому аналогічно заздалегідь думаємо над кожним см.
Згодна, що перегородка згодилась би у кімнаті з великою площею.


Можу підкинути парочку варіантів перепланувань, я вже досить довго вивчаю цю тему, дивлюся в інеті всякі варіанти. Може якісь ідеї візьмете собі :) :shuffle:
05 дек 2016 15:13
Добрий день, а хто знає на коли планується здача будинку 6? дякую
05 дек 2016 15:27
Цитата "olyapr":
Добрий день, а хто знає на коли планується здача будинку 6? дякую


Доброго дня!
Задавали питання минулого понеділка у ВП.
Відповідь:березень 2017 року. :(
05 дек 2016 15:49
мда( печалька( я вже розраховувала в січні-лютому. тепер треба шукати житло на пару місяців.
05 дек 2016 16:12
и это в лучшем случае...
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1214. . .150
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее