Подать объявление

Дом №27, ЖК "Эврика"

1. . .810. . .18
16 март 2019 10:16
Доброго дня!

може хтось знає контакти когось з технагляду по нашому дому? на приклад головного інженера або ще когось щоб мажна було актуальну інформацію дізнатись?
16 март 2019 13:40
Напишите интересующие Вас вопросы — я выясню. Возможно уже знаю ответы на некоторые вопросы.
17 март 2019 07:32
питання такі:

1 - чи не будуть у нас на домі заміняти вентильований фасад на мокрий? чи є така технічна можливість?
2 - на скільки стабільно аркада фінансує будівництво (до нового року темпи були швидшими і це може бути пов'язане саме з фінансуванням)
3 - чи дійсно вже укладаються кабелі і якщо так, то який прогрес.
4 - на скільки інтенсивно ведуться інші роботи: зачеканка швів, робота з котельнею і т.п. Тобто роботи ведуться постійно чи епізодично з перервами?
5 - і про суб'єктивну думку технагляду: якщо ситуація з фінансуванням не погіршиться то які можуть бути строки для різних етапів: готова коробка, різні типи внутрішніх робіт і т.п.

і ще одне вкрай важливе питання! В головній гілці форуму користувач "Демократ" писав про заморозку будівництва з наступного місяця - чи є підтвердження такої інформації?
17 март 2019 18:48
Ниже ответы на некоторые вопросы, которые мне известны.
1. На данный момент в нашем доме изменений в ТХ не предусматриваются. Более подробно по данному вопросу я выясню на следующей неделе.
2. На сколько мне известно до мая в планах закончить коробку нашего дома. Сейчас балластом есть Патриотика на озёрах, движение там есть. Никого «кидать» не будут.
3. Не знаю. Уточню.
4. Кательню начали. Работы ведутся постоянно. На наш дом выделили финансирование. Про швы уточню так же.
5. Как выше я писал коробку в планах вывести в мае на 100%. Внутренние работы это очень долгосрочный процесс. Буду интересоваться постоянно, постоянно после того, как будет готова коробка. Пока основная зада это коробка и котельня.

Я не знаю кто такой г-н Демократ, читал его посты. Про заморозку мне пока ничего не известно(уточню), но точно знаю наш дом в планах финансирования. Так же у нас другой завод по изготовлению плит, нежели у основной большей части комплекса. И там совсем другая история.
17 март 2019 19:11
Прошу не судить строго за орфографические ошибки предыдущего поста. Этот Т9 вечно жизнь портит)))
17 март 2019 20:42
Serl27 - ДУЖЕ-дуже-дуже дякую за відповідь!
а то після провокації в основній гілці щось трохи хвилювався... але тепер вже з'явилась якась (досить не погана) визначеність!

дякую, та чекаю на уточнення!
21 март 2019 08:45
Цитата "alex-007":
Serl27 - ДУЖЕ-дуже-дуже дякую за відповідь!
а то після провокації в основній гілці щось трохи хвилювався... але тепер вже з'явилась якась (досить не погана) визначеність!

дякую, та чекаю на уточнення!


Дополняю свой ответ.
1. В планах на сегодняшний день вентфасад. Но как будет со временем - никто не знает.
2. Внутри дома пока особые активные работы не ведутся - выносят коробку, кран сегодня работает. Фото прилагаю.
21.03.19
21.03.19
21 март 2019 09:00
Очень сомневаюсь насчет вентфасада, жк слишком эконом вариант
21 март 2019 11:26
Цитата:

Дополняю свой ответ.
1. В планах на сегодняшний день вентфасад. Но как будет со временем - никто не знает.
2. Внутри дома пока особые активные работы не ведутся - выносят коробку, кран сегодня работает. Фото прилагаю.

За март темп стройки упал до 1эт в 2-3 недели. Это связано это с отсутствием плит?! Но если финансирование выделено, то где же плиты?
21 март 2019 11:56
Цитата "invest27":

Нет, это не связно с отсутствием плит) Плиты есть (ЗЗБК-1). Все идет за графиком, сегодня работают на нашем объекте. В мае в планах закончить коробку.
Почему немного упал темп - не могу знать, вероятно укладываются в график просто?)
21 март 2019 13:32
Цитата "alex-007":
нажаль очевидно - рівень доходів людей зростає, зростає вартість життя (нещодавно громадський транспорт подорожчав) от і піднімають, бо будівельникам треба платити за ринковою ціною
+ гроші потрібні на качелі з кличком за патріотику на озерах.

але більше питання не просто чому - а чому саме на стільки - зараз це найдорожчий дім в усьому комплексі!! навіть дорожче за монолітно - каркасні будинки! і дорожче за панелькі які от-от будуть здавати! ось питання на яке я не можу знайти відповідь :notsure: :???:


Тому що у вашому домі найбільше поверхів які збудовані, на відміну від інших, наприклад того ж 19.
25 март 2019 12:57
На выходных работал автокран на пристройке котельной.
Свежие фото, 19 и 17 эт.
25 март 2019 19:34
дякую за фоточкі!

а ще, складаються таке враження, що в нашому домі використовують трохи інший бетон ніж в домах від ДБК3 - цікаво він краше чи гірше?

А ще варто звернути увагу про що сьогодні писали в загальній гілці - в вентильованому фасаді замінили відомого закордонного виробника на вітчизняного.. економія.. але невідомо про якість.
Мож хтось щось знає з цього приводу?
26 март 2019 08:29
Бетон на 27-м лучше. Читала на нашем форуме, в какой-то ветке.
28 март 2019 10:19
ветка 24 дома
28 март 2019 10:46
И что ? )) Визуально заметно просто. По практическим характеристикам может и хуже )
29 март 2019 09:55
Не знаю как определили, еще кто-то писал, пару месяцев назад. Я только за лифты уверенно сказать могу, что они лучше - человек из Патриотики рассказывал лично.
30 март 2019 07:34
Чи є у когось свіжі фото? чи може хтось може зробити?
04 апр 2019 09:49
04.04.2019
04 апр 2019 12:45
Дякую!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .810. . .18
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее