Подать объявление

Дом №12 - ул. Маршала Конева, 5Д

1. . .9294. . .162
26 окт 2017 15:54
Цитата "SanYork":
Я думаю, что будет приблизительно так: пока позволяет температурный режим - будут делать, как только похолодает остановятся и перейдут делать 10-й или 13-й дом в котором должны начать топить, чтобы быстрее завершить. Как закончат перейдут к 10,11, потом к 12; 13 будут заселять, потом 10,... В готовых домах отопление скрутят на необходимый минимум и максимально быстро будут заселять жильцами.
По нашему дому наиболее вероятно отопление включат после нового года, если же они вообще собираются его включать.


Это всё имеет смысл, если не одно но... Наш дом остынет гораздо быстрее остальных и, соответственно, температурный режим там не позволит проводить даже те работы, которые можно делать в домах со стёклами.
27 окт 2017 09:23
Цитата "Lucarelli":


Это всё имеет смысл, если не одно но... Наш дом остынет гораздо быстрее остальных и, соответственно, температурный режим там не позволит проводить даже те работы, которые можно делать в домах со стёклами.

Наш дом остынет в любом случае, потом прийдется его прогревать! Хотя, если не успеют сделать 13,10,11 то дом уже весной сам прогреется :oh:
27 окт 2017 20:23
Цитата "Юрік":
Сусіди, потрібно йти на Ольгинську.
Представник Аркади нас ігнорить, похід на будівництво показав, що комунікації не підключені, а на підключення газу потрібно "добрий" місяць, а можливо і більше. Якщо враховувати, що вже мінусова температура, внутрішні роботи зупинять вже до кінця місяця. Я думаю що не варто нагадувати що в неопалюваному будинку все зіпсується. :faceoff:
Крім проблем з зіпсованими будівельними матеріалами здвигаються і строки здачі будинку ще на 3 місяці, тобто заселення під ОСІНЬ :'(
На будівництві сказали, що рішення опалювати чи ні приймають в Аркаді.
Я вже мовчу про те що обмірів БТІ нема, пай не заплачений, плану прибудинкової території нема, парковки під будинком нема і тд.
Необхідно кооперуватися з іншими будинками і йти відстоювати своє житло.
Але потрібно максимум активності і максимум людей
Все це стосується всієї першої черги (7,10-13)


Нам маячит сдача следующим летом, летом 2018.
Собираемся в вторник, 31.10.2017, 14:00, возле входа в центральный офис Аркады (ул.Ольгинская).
30 окт 2017 07:37

С форума 10 дома: https://forum.domik.ua/dom-10-zhk-evrika-t27440-720.html#p1510365
Добрый день, соседи.
Были на квартире. Пару фото выкладываю ниже. Лифт работал. По отоплению прораб сказал, что возможно дадут через неделю. Если так и будет, то прогноз сдачи - май, если нет, то середина лета.


И это 10-й дом с самой продвинутой готовностью!

30 окт 2017 09:08
Так, прогнози абсолютно не райдужні.. :???:
Люди, у кого є можливість вирватися - підходьте завтра до Аркади! Нагадаймо про себе! :protest: Бо інакше про "стандартну" пів-річну затримку можна буде тільки мріяти.. :faceoff:
31 окт 2017 09:50
Обмеры БТИ уже провели по Вашему дому. Считают.
31 окт 2017 09:52
Цитата "изАркады":
Обмеры БТИ уже провели по Вашему дому. Считают.

Спасибо. По поводу "пая" есть информация?
31 окт 2017 14:49
Зустріч відбулася. Було до 10ти інвесторів. З нашого будинку - найменше (я один). :faceoff:
До нас вийшов изАркады, дав відповіді на основні питання. Показав листи про переноси строку введення в експлуатацію ( у нас - 31.01.18 - і сусідам ніби так само). Скоро побачимо в кабінетах особистих.
Найбільший позитив із всього - що опалення таки мають увімкнути. 15.11 буде оприлюднена інформація про це (на сайті? чи на форумі - не зрозумів..)
Обміри БТІ по нашому будинку вчора були зроблені (в 11му будинку, я так зрозумів, це ще було зроблено у вересні - результати їм досі не надійшли - зависли у підрядника). В 13му будинку - обміри 27.10 зробили. Сказав, що важливий сам факт обмірів - ці дані можуть братися для оплати пая, навіть якщо їх не надали інвесторам.
По самому паю - конкретики по даті оплати не було, тільки те, що доцільно було б це зробити в цьому році(изАркады, виправте, якщо я десь не дозапамятав, будь ласка).
Про вікна вже нібито 3чі Гулому нагадували на нарадах - обіцяв нагадати ще.. 6-)
Загальний месендж - і банк, і забудовник зацікавлені щоб наша лінійка будинків була здана до весни, бо так всім економічно доцільніше (що радує).
Комунікації вже нібито підведені, Київгаз готовий дати газ для опалення. Каналізація, вода - теж в порядку. З кабелями живлення якесь питання.
Здача будинків буде не по порядку номерів (10-13), а по мірі доведення до готовності.
Ми склали офіційного листа-запита на Банк і на "Аркаду-Будівництво" про стан будівництва, опалення, строки і т.д. Написали бажану дату відповіді 03.11 - чекатимемо. Інвестор з 13го дав свою адресу для відповіді - обіцяв викласти, коли щось отримає.
Якось так.
31 окт 2017 14:55
Може щось забув написати - питайте, зможу - віповім.
І маленька ремарка - якби прийшло б людей 50, то до нас ставилися значно б серйозніше. Поки що наш будинок - в найгіршому стані серед цієї лінійки.. Найкращі, як сказали - 10 та 13.
31 окт 2017 15:01
Спасибо большое за информацию.
Скажите пожалуйста, а что тут имеетмя ввиду "В 13му будинку - обміри 27.10 зробили". По сообщениям изаркады обмеры были сделаны в начале августа, а в начале октября уже были их результаты, которые они почему-то никому не показывают. А что было сделано 27.10?
31 окт 2017 15:03
Цитата "Pi-man":
Зустріч відбулася. Було до 10ти інвесторів. З нашого будинку - найменше (я один). :faceoff:
До нас вийшов изАркады, дав відповіді на основні питання. Показав листи про переноси строку введення в експлуатацію ( у нас - 31.01.18).
Найбільший позитив із всього - що опалення таки мають увімкнути. 15.11 буде оприлюднена інформація про це (на сайті? чи на форумі - не зрозумів..)
Обміри БТІ по нашому будинку вчора були зроблені (в 11му будинку, я так зрозумів, це ще було зроблено у вересні - результати їм досі не надійшли - зависли у підрядника). В 13му будинку - обміри 27.10 зробили. Сказав, що важливий сам факт обмірів - ці дані можуть братися для оплати пая, навіть якщо їх не надали інвесторам.
По самому паю - конкретики по даті оплати не було, тільки те, що доцільно було б це зробити в цьому році(изАркады, виправте, якщо я десь не дозапамятав, будь ласка).
Про вікна вже нібито 3чі Гулому нагадували на нарадах - обіцяв нагадати ще.. 6-)
Загальний месендж - і банк, і забудовник зацікавлені щоб наша лінійка будинків була здана до весни, бо так всім економічно доцільніше (що радує).
Комунікації вже нібито підведені, Київгаз готовий дати газ для опалення. Каналізація, вода - теж в порядку. З кабелями живлення якесь питання.
Здача будинків буде не по порядку номерів (10-13), а по мірі доведення до готовності.
Ми склали офіційного листа-запита на Банк і на "Аркаду-Будівництво" про стан будівництва, опалення, строки і т.д. Написали бажану дату відповіді 03.11 - чекатимемо. Інвестор з 13го дав свою адресу для відповіді - обіцяв викласти, коли щось отримає.
Якось так.


Спасибо Вам за информацию. Грустно всё это, конечно. Как они зимой хотят делать придомовую, что сдать дома в январе? :faceoff:
31 окт 2017 15:06
Цитата "Welpe":
Спасибо большое за информацию.
Скажите пожалуйста, а что тут имеетмя ввиду "В 13му будинку - обміри 27.10 зробили". По сообщениям изаркады обмеры были сделаны в начале августа, а в начале октября уже были их результаты, которые они почему-то никому не показывают. А что было сделано 27.10?

Можливо, переплутав з іншими сусідами? (я або він). Думаю, ще хтось відпишеться із вашого будинку, виправить мене, якщо що. А чому так довго обробляють - від них не залежить, це забудовник відповідальний.
31 окт 2017 15:08
Цитата "Irina_VII":


Спасибо Вам за информацию. Грустно всё это, конечно. Как они зимой хотят делать придомовую, что сдать дома в январе? :faceoff:

ПРибудинкову сказав, можна робити чорновий варіант по холоду, а з настанням тепла - довести до фіналу (ніби, так практикується).
31 окт 2017 15:37
Цитата "Pi-man":
Зустріч відбулася. Було до 10ти інвесторів. З нашого будинку - найменше (я один). :faceoff:
До нас вийшов изАркады, дав відповіді на основні питання. Показав листи про переноси строку введення в експлуатацію ( у нас - 31.01.18 - і сусідам ніби так само). Скоро побачимо в кабінетах особистих.
Найбільший позитив із всього - що опалення таки мають увімкнути. 15.11 буде оприлюднена інформація про це (на сайті? чи на форумі - не зрозумів..)
Обміри БТІ по нашому будинку вчора були зроблені (в 11му будинку, я так зрозумів, це ще було зроблено у вересні - результати їм досі не надійшли - зависли у підрядника). В 13му будинку - обміри 27.10 зробили. Сказав, що важливий сам факт обмірів - ці дані можуть братися для оплати пая, навіть якщо їх не надали інвесторам.
По самому паю - конкретики по даті оплати не було, тільки те, що доцільно було б це зробити в цьому році(изАркады, виправте, якщо я десь не дозапамятав, будь ласка).
Про вікна вже нібито 3чі Гулому нагадували на нарадах - обіцяв нагадати ще.. 6-)
Загальний месендж - і банк, і забудовник зацікавлені щоб наша лінійка будинків була здана до весни, бо так всім економічно доцільніше (що радує).
Комунікації вже нібито підведені, Київгаз готовий дати газ для опалення. Каналізація, вода - теж в порядку. З кабелями живлення якесь питання.
Здача будинків буде не по порядку номерів (10-13), а по мірі доведення до готовності.
Ми склали офіційного листа-запита на Банк і на "Аркаду-Будівництво" про стан будівництва, опалення, строки і т.д. Написали бажану дату відповіді 03.11 - чекатимемо. Інвестор з 13го дав свою адресу для відповіді - обіцяв викласти, коли щось отримає.
Якось так.

Дякуємо за інформацію і активну позицію! В мене сьогодні не вийшло бути присутнім...
До вас вийшов лише Із Аркади? Дивно чому він тут не повідписувався з тією інформацією, що надав вам там? Невже це так важко...
31 окт 2017 15:50
Цитата "Igoris":

Дякуємо за інформацію і активну позицію! В мене сьогодні не вийшло бути присутнім...
До вас вийшов лише Із Аркади? Дивно чому він тут не повідписувався з тією інформацією, що надав вам там? Невже це так важко...

В діалозі воно все-таки інакше сприймається. Казав, що не всі питання через нього проходять - як керівництво розпише, тому і інформація не вся.
31 окт 2017 16:08
Спасибо за информацию!
Получается перенос на 3 месяца!
По поводу всех комуникаций(которые уже готовы): что за труба по Конева прокладывается, случайно не воду к нам тянут и что с газовой трубой, ее уже подключили или она так и висит в "воздухе"?
31 окт 2017 16:22
Цитата "SanYork":
Спасибо за информацию!
Получается перенос на 3 месяца!
По поводу всех комуникаций(которые уже готовы): что за труба по Конева прокладывается, случайно не воду к нам тянут и что с газовой трубой, ее уже подключили или она так и висит в "воздухе"?

З його слів - газові труби підключені по всіх будинках (інвестори из 13го поїхали потім на прегляд квартир, то обіцяли перепитати з цього приводу прораба).
31 окт 2017 18:51
Цитата "Pi-man":

З його слів - газові труби підключені по всіх будинках (інвестори из 13го поїхали потім на прегляд квартир, то обіцяли перепитати з цього приводу прораба).

Сегодня был в 16.20 на стройке, в вашем доме как раз приваривали газовую трубу.
31 окт 2017 18:53
Цитата "-Orion-":

Сегодня был в 16.20 на стройке, в вашем доме как раз приваривали газовую трубу.


Спасибо за хорошую новость!!
31 окт 2017 21:50
По черновому варианту,пусть трусы скоты носят по черновому варианту!!!! Пусть себе в офисе сделают черновой вариант или в своих коттеджах!!! Уроды!!!
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .9294. . .162
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее