Подать объявление

ЖК Desna Residence | Десна Резиденс | Альпійське Містечко | с. Зазимье

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 99.
7/7%
6/6%
8/8%
24/24%
54/55%
1. . .5153. . .145
16 март 2017 12:38
Доброго дня! Шукаю таун-хаус. Дуже зацікавив ваш комплекс. Надзвичайно симпатично та хороше місце. Якраз підпадає під категорію європейського житла в передмісті.
Телефонував в відділ продажу, то сказали, що таун-хауси є в наявності всі.
Питання до забудовниках та тих хто інвестував в квартири.

ЗАБУДОВНИКУ: 1) Чи є якісь свіжі фото таун-хаусі? 2) Земля під таун-хаусом оформлюється на власника чи рахуватиметься це як ніби ти живеш в квартирі? 3) Яка власна територія біля будинку? 4) чи є свої паркомісця чи тільки загального користування? (на плані бачу паркомісця біля таун-хаусу чи є вони власними чи тільки загального користування? Не хотілося б щоб хтось паркував своє авто під моїми дверима, а я бігав шукав місце по території :) 5) Що знаходиться за таун-хаусом?
ВЛАСНИКАМ КВАРТИР: Чи хтось розглядав таун-хаус для житла? Якщо так, то чому відмовились від задуму? Можливо є якісь нюанси яких я поки не бачу?

Дякую за відповіді. Можливо станемо сусідами))
16 март 2017 13:12
Цитата "d.chygryn":
Доброго дня! Шукаю таун-хаус. Дуже зацікавив ваш комплекс. Надзвичайно симпатично та хороше місце. Якраз підпадає під категорію європейського житла в передмісті.
Телефонував в відділ продажу, то сказали, що таун-хауси є в наявності всі.
Питання до забудовниках та тих хто інвестував в квартири.

ЗАБУДОВНИКУ: 1) Чи є якісь свіжі фото таун-хаусі? 2) Земля під таун-хаусом оформлюється на власника чи рахуватиметься це як ніби ти живеш в квартирі? 3) Яка власна територія біля будинку? 4) чи є свої паркомісця чи тільки загального користування? (на плані бачу паркомісця біля таун-хаусу чи є вони власними чи тільки загального користування? Не хотілося б щоб хтось паркував своє авто під моїми дверима, а я бігав шукав місце по території :) 5) Що знаходиться за таун-хаусом?
ВЛАСНИКАМ КВАРТИР: Чи хтось розглядав таун-хаус для житла? Якщо так, то чому відмовились від задуму? Можливо є якісь нюанси яких я поки не бачу?

Дякую за відповіді. Можливо станемо сусідами))

коли я купувала, таун-хауcів не було по-моєму навіть в проекті :) ну і ще ціна дорожче ніж квартира все-таки
16 март 2017 13:16
Цитата "Ice_LP":
Вопрос к застройщику.
Подскажите, проводились ли анализы воды? Интересно было бы посмотреть результаты.

о, теж цікавить це питання ) також в довіску - чи можна не просто результати, а зразок (0.5л) води зі свердловини, яка в нас буде. вибираю фільтр для води і продавці хочуть провести свій аналіз, мабуть крім звичайних мінералів ще треба якісь параметри (жорсткість і т.д.)
16 март 2017 15:22
Цитата "Ice_LP":


Я так понимаю, что подготовка к вводу 3-го дома идет полным ходом? :)

самым полным.
16 март 2017 18:10
Цитата "Kuka26":

о, теж цікавить це питання ) також в довіску - чи можна не просто результати, а зразок (0.5л) води зі свердловини, яка в нас буде. вибираю фільтр для води і продавці хочуть провести свій аналіз, мабуть крім звичайних мінералів ще треба якісь параметри (жорсткість і т.д.)

Звичайно можна взяти зразок води . Приходьте в офіс до керівника управляючоі компаніі. Візьмемо разом воду для аналізу. Можемо перевірити ще і нашу ( ми поставили фільтр). Самім цікаво аналізи ще одноі незалежноі компаніі. Потім звіримо.
16 март 2017 18:16
Цитата "Ice_LP":


Я так понимаю, что подготовка к вводу 3-го дома идет полным ходом? :)

Более развернутый ответ.
16 март 2017 23:51
Как я помню Вы прекратили свои монологи ?!!! Встречаться желания у Вас то же нет. Но от Ваших сообщений один негатив. Пишете неправдивую информацию. Контроль осуществляете неполный. ( на субботники не приходите). Ну хоть проект нам разрабатываете. Но наверное забыли, что застройщик и проголосовал как раз 50%+1( даже 100% голосов) голос при размещении окон в проектируемом доме.[/quote]



Эй, эй, эй. Проект разрабатывал я)) если вы про остекление балкона в фотошоп.
А так-то эта тема уже утомляет..

А про субботники это вы совсем строго)) причины не явки то могут быть разные, даже при желании поучаствовать
17 март 2017 07:24
Цитата "Hi Jack ":
Как я помню Вы прекратили свои монологи ?!!! Встречаться желания у Вас то же нет. Но от Ваших сообщений один негатив. Пишете неправдивую информацию. Контроль осуществляете неполный. ( на субботники не приходите). Ну хоть проект нам разрабатываете. Но наверное забыли, что застройщик и проголосовал как раз 50%+1( даже 100% голосов) голос при размещении окон в проектируемом доме.




Эй, эй, эй. Проект разрабатывал я)) если вы про остекление балкона в фотошоп.
А так-то эта тема уже утомляет..

А про субботники это вы совсем строго)) причины не явки то могут быть разные, даже при желании поучаствовать[/quote]
Тема , действительно утомила.
Я писал про проект окон в торце 3 дома на этапе застройки . А уборка территории дело сугубо каждого . Вопрос не обсуждается. Самое главное только не рассказывать " теперь буду контролировать". А то контролеров- много . Делающих работу мало. Есть предложения - приходите , разберем , подумаем есть ли возможность реализовать. Ответ был конкретному участнику форума. Когда есть здравый диалог чаще получается возможность найти решение.
17 март 2017 07:48
Тема , действительно утомила.
Я писал про проект окон в торце 3 дома на этапе застройки . А уборка территории дело сугубо каждого . Вопрос не обсуждается. Самое главное только не рассказывать " теперь буду контролировать". А то контролеров- много . Делающих работу мало. Есть предложения - приходите , разберем , подумаем есть ли возможность реализовать. Ответ был конкретному участнику форума. Когда есть здравый диалог чаще получается возможность найти решение.[/quote]




Та у меня к Вам претензий нет, надеюсь и не будет.
17 март 2017 08:13
Цитата "d.chygryn":
Доброго дня! Шукаю таун-хаус. Дуже зацікавив ваш комплекс. Надзвичайно симпатично та хороше місце. Якраз підпадає під категорію європейського житла в передмісті.
Телефонував в відділ продажу, то сказали, що таун-хауси є в наявності всі.
Питання до забудовниках та тих хто інвестував в квартири.

ЗАБУДОВНИКУ: 1) Чи є якісь свіжі фото таун-хаусі? 2) Земля під таун-хаусом оформлюється на власника чи рахуватиметься це як ніби ти живеш в квартирі? 3) Яка власна територія біля будинку? 4) чи є свої паркомісця чи тільки загального користування? (на плані бачу паркомісця біля таун-хаусу чи є вони власними чи тільки загального користування? Не хотілося б щоб хтось паркував своє авто під моїми дверима, а я бігав шукав місце по території :) 5) Що знаходиться за таун-хаусом?
ВЛАСНИКАМ КВАРТИР: Чи хтось розглядав таун-хаус для житла? Якщо так, то чому відмовились від задуму? Можливо є якісь нюанси яких я поки не бачу?

Дякую за відповіді. Можливо станемо сусідами))

1. Свіжі фото трохи пізніше. З січня мало що змінилось. Тількі з 13.03.2017 почали внутрішні роботи та фасад. Планували зробити перегородки 2 поверху під замовника, але не сталося.
2. Земля в приватній власності ( ведення садівництва) власника кожного окремого таунхасу.
3. Кількість землі , разом із будинком на ній приблизно 1,5 сотки. ( більш детально можна подивитись в Акті на землю).
4.Паркування - планується на землях загального користування . місце одне буде виділене і зробимо невеликий тротуар для підходу до хвіртки у двір таунхауса. ( обговоримо детальні умови).
5. За таунхаусами знаходяться житлові будівлі та хоз. побудови мешканців населенного пункту Зазимє. Розділяє невеликий проізд грунтовий.
Наша думка, чому ще не має власників в таунхаусах.
1. Різниця в ціні. За останніх два тижні приіздили дивитись 2 родини, але проінвестували квартири в будинках ( площа для проживання та сама, але ціна нижча).
2. Не закінчений зовнішній вигляд таунхаусів та іх двір.
17 март 2017 15:43
По таун-хаусам.
Ось цей пункт не вражає: "Земля в приватній власності ( ведення садівництва) власника кожного окремого таунхасу"
Веденням садівництво передбачено будівництво будинків до 50 кв. м. Для будівництва будинку вище 50 кв. м. потрібна земля під індивідуальне будівництво.
17 март 2017 15:53
Цитата "d.chygryn":
По таун-хаусам.
Ось цей пункт не вражає: "Земля в приватній власності ( ведення садівництва) власника кожного окремого таунхасу"
Веденням садівництво передбачено будівництво будинків до 50 кв. м. Для будівництва будинку вище 50 кв. м. потрібна земля під індивідуальне будівництво.

6. Технічне обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно проводиться виконавцем (експертом (інженером)
посилання //zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0547-15
17 март 2017 15:56
Коментар юриста:
Відповідно до ст. 35 Земельного кодексу України, громадяни України із земель державної і комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва.

Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.

Приватизація земельної ділянки громадянином - членом садівницького товариства здійснюється без згоди на те інших членів цього товариства.

Використання земельних ділянок садівницьких товариств здійснюється відповідно до закону та статутів цих товариств.

Згідно зі ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон), забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт).

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів. За наявності плану зонування території розроблення будівельного паспорта здійснюється на його підставі.

Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. Для об'єктів, зазначених вище, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

Отже, на земельній ділянці, яка має цільове призначення «для ведення садівництва» можна будувати будинок до 300 кв. м, не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху). Документи для початку будівництва можна отримати в місцевому управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції або в органі місцевого самоврядування.
Така наша відповідь.
17 март 2017 16:00
Мой комментарий куда-то делся из этой ветки - продублирую его еще раз - Меня тоже интересует вопрос по таунхаусам. На плане, который есть на сайте нарисованы 2 таких домика. Это действительно так или их будет больше?
17 март 2017 16:01
Цитата "Отдел продаж DESNA residence":

Така наша відповідь.

А как же быть с пропиской?
17 март 2017 16:10
Цитата "Fluffyl":
Мой комментарий куда-то делся из этой ветки - продублирую его еще раз - Меня тоже интересует вопрос по таунхаусам. На плане, который есть на сайте нарисованы 2 таких домика. Это действительно так или их будет больше?

Планируем три очереди ( на четыре семьи -первая очередь, вторая на две - дуплекс и опять на четыре - третья). Земля под них есть. Домов многоквартирных там точно не будет.Построена первая очередь на 4 семьи. На вторую ( дуплекс) - ищет компаньона один из потенциальных жильцов. Но на сегодня, в планах реализовать первую очередь и потом понимать целесообразность реализации этой части общего проекта
17 март 2017 19:25
Цитата "Ice_LP":

А как же быть с пропиской?



В Украине принят закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно перевода садовых и дачных домов в жилые дома и регистрации в них места жительства». Новый законодательный акт определяет порядок перевода дачных и садовых домов в жилые, а также уточняет содержание понятия «место жительства физлица». Согласно закону, местом жительства физического лица считается жилое помещение, в котором это лицо проживает постоянно или временно.

Документом устанавливается, что, согласно закону, граждане имеют право на перевод садовых и дачных домов, отвечающих строительным госнормам, в статус жилых домов. Такой перевод осуществляется в порядке, определенном Кабмином.

Решения по поводу перевода садовых и дачных домов в жилые принимаются органами местного самоуправления.

В Гражданский и Жилищный кодексы, а также в Закон «О свободе передвижения и свободном выборе места жительства в Украине» внесены соответствующие изменения.

В заключительных положениях законодательного акта предусматривается, что временно, до проведения реформы относительно административно-территориального устройства, садоводческие общества и дачные поселения, расположенные в пригородных зонах, будут учитываться по тем населенным пунктам, с которыми они связаны в территориальном или административном отношении.

Также временно, до проведения реформы относительно административно-территориального устройства, к гражданам, объединенным постоянным проживанием в границах поселка, села или города, представляющих собой самостоятельные административно-территориальные единицы, также относятся жители, которые постоянно проживают за пределами указанных административно-территориальных единиц, и жилье которых относится к соответствующему поселку, селу или городу.

С полным текстом нового закона и сопроводительными документами к нему можно ознакомиться здесь.
Возможно таким образом ?
18 март 2017 13:39
Добрый день!

Даже и не подумал, что тут такие страсти кипят)))

А на форуме ОССБ тишина.....

Что я скажу - голосовал за то, чтобы были балконы застеклены.
А там как большинство решит. Пока 19 за, 3 против.

Удачи!!!
18 март 2017 19:52
Прошу прощения - неправильно написал

14 - за
3 - против


Есть на форуме 2-й дом?
Я со второго, 12 кв.
18 март 2017 19:55
пока кипят страсти на форуме, на территории жилого комплекса кипит работа по благоустройству. Услышали конструктивное предложение и уменьшили угол съезда возле второго дома.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .5153. . .145
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее