Подать объявление

Дом "Асканія" (№16), ЖК "Патриотика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
10/24%
2/5%
6/14%
14/33%
10/24%
1. . .6769. . .153
08 июнь 2017 08:23
Цитата "Асфати ":
Был в аркаде , ничего криминального нет в изменениях , поменяли только юридическую формулировку для дома и поменяли вместо жилого массива на жилые массивы , чтобы дальше строить жк за патриотикой

Но Вы же согласны, что ни в новых правилах, ни в новом договоре нет упоминания о внешних инженерных сетях сетях, в отличии от того, что было?
Ну и если я правильно разобрался в пунктах договора, то:
Изменить правила фонда могут только если все доверители согласятся с этим. Если доверитель в течении 30 дней, с момента получения письма об изменении правил, не дал письменный ответ о своём несогласии, считается, что доверитель согласен с изменениями. Поэтому, если кто-то не согласен, просто напишите соотв. заявление с регистрацией его в канцелярии.
Так же, без письменного согласия обеих сторон, договор изменить не может ни одна из сторон.
08 июнь 2017 08:24
Цитата "Асфати ":

Не подскажу, так как не знаю, я приехал на Ольгинскую, все за час сделали.
Спасибо!
08 июнь 2017 08:28
Цитата "Jurka":

Но Вы же согласны, что ни в новых правилах, ни в новом договоре нет упоминания о внешних инженерных сетях сетях, в отличии от того, что было?

Нормы ДБН для вас не указ как я понимаю ? Они обязывают сдавать дом со всеми коммуникациями, в противном случае дом не будет введен в эксплуатацию.
08 июнь 2017 09:01
Цитата "Асфати ":

Нормы ДБН для вас не указ как я понимаю ? Они обязывают сдавать дом со всеми коммуникациями, в противном случае дом не будет введен в эксплуатацию.

Только вот в одном случае, по договору Аркада должна людям отдать квартиры с внешними сетями, и люди будут иметь возможность судиться за их отсутствие, так как будет нарушение именно этого условия договора, а в другом - без них отдаст, и это уже будет совсем другая история, и другие исковые требования. А вопрос сдачи дом в эксплуатацию это вообще третья история....от того, что Аркада не сдаст дом в эксплуатацию, и вообще сбежит куда-то, так мне и другим от этого легче не станет - дом без внешних сетей как то не комильфо - пусть строит сети параллельно с домами, и что бы это можно было проконтролировать. Если данный пункт в договоре ничего не решает, так пусть оставляют его.
Короче говоря, напишу я наверное отказ с принятием условий новых правил (в соотв. с пунктом договора о согласовании изменений в правилах ФФС), зарегистрирую его в Аркаде, а кто хочет договор переписать, так Аркада только с радостью.
08 июнь 2017 09:16
Цитата "Jurka":

Только вот в одном случае, по договору Аркада должна людям отдать квартиры с внешними сетями, и люди будут иметь возможность судиться за их отсутствие, так как будет нарушение именно этого условия договора, а в другом - без них отдаст, и это уже будет совсем другая история, и другие исковые требования. А вопрос сдачи дом в эксплуатацию это вообще третья история....от того, что Аркада не сдаст дом в эксплуатацию, и вообще сбежит куда-то, так мне и другим от этого легче не станет - дом без внешних сетей как то не комильфо - пусть строит сети параллельно с домами, и что бы это можно было проконтролировать. Если данный пункт в договоре ничего не решает, так пусть оставляют его.
Короче говоря, напишу я наверное отказ с принятием условий новых правил (в соотв. с пунктом договора о согласовании изменений в правилах ФФС), зарегистрирую его в Аркаде, а кто хочет договор переписать, так Аркада только с радостью.


//forum.domik.ua/zhiloj-kvartal-patrioti ka-osokorki-severnye-arkada-t24264-14160 .html#p1377414

ответ читайте тут. и не придумывайте того чего нет
09 июнь 2017 10:40
Всім привіт! )))
08.06.2017 (вчора) мною та банком були підписані додаткові угоди про внесення змін з наступних причин:
Багато хто з Вас отримав «листи-щастя», але мало хто зміг розібратися в «тонкощах» юридичної мови.
Висловлю свою точку зору, яка базується на нормах законних та підзаконних нормативно-правових актів (які обов’язково процитую). Спробую роз’яснити більш зрозумілішою мовою для людей, які не мають спеціалізацію під назвою «тижюрист» ))) для того щоб не викликати необґрунтованої паніки серед майбутніх моїх сусідів))).

1. Щодо змін до Правил.
Відповідно до пп.10 п. 7 Договору управитель зобов’язаний не вносити зміни та доповнення до Правил фонду без письмової згоди всіх Довірителів. Далі по тексту дається 30-денний термін і таке інше.... (Думаю читали всі, але не всі «прониклися» ключовими словами, а саме: вносити зміни та доповнення).

Роз’яснюю:
Згідно умов п. 1 Договору Довіритель (тобто ми з Вами) визнаємо Правила, затвердженні рішенням Правління банку (Протокол № 36 від 26.05.2014р.)
Тобто, порядок внесення змін та доповнень до Правил, затверджених рішенням Правління банку (Протокол № 36 від 26.05.2014р.) регламентуються пп.10 п. 7 Договору.

Читаємо 2 абзац нашого «листа-щастя» ))):
«…29 травня 2017 року рішенням Правління банку (Протокол № 45) затверджена нова редакція Правил ФФБ…»

А тепер порівнюємо ключові слова «внесення змін та доповнень до Правил» та «затверджена нова редакція Правил»....
Різниця думаю зрозуміла: по факту ми не можемо вносити зміни та доповнення но тих Правил, які прописані у нас в Договорі, так як вже затверджені нові Правила.
І сперечатися з приводу недотримання банком умов пп.10 п. 7 Договору не бачу сенсу. )))
Йдемо далі…)))
09 июнь 2017 10:40
2. Щодо змін до Договору про участь та Договору про уступку майнових прав.
Якщо Ви прийшли до банку з приводу «листа-щастя» в якому йде мова про Правила, то банк не впустить моменту і запропонує Вам підписати ще й додаткову угоду до Договорів. )))
І знову ж таки…
Відповідно до п. 43 Договору про участь зміни до Договору вносяться у письмовій формі за взаємною згодою сторін.
А ні порядку розгляду сторонами пропозицій щодо змін, а ні строків розгляду таких пропозицій Договором не передбачено! Таким чином, будь-які непорозуміння врегульовуються у порядку передбаченим ЦКУ.
Таким чином, це Ваше право підписувати їх або не підписувати (у разі незгоди).

А тепер по суті змін…)))
Нова редакція п. 5 Договору про участь та п. 3.1. Договору про уступку для до розуміння поняття «об’єкт будівництва» дають додаткове визначення, таке як «житлові масиви».
Хтось бачив повний план забудови? ))) Якщо «ні», то скажу наступне: крім нашого масиву плануються й інші. ))
09 июнь 2017 10:41
3. Щодо викладення у новій формі значення терміну «об’єкт будівництва».
Стара редакція: «Об’єкт будівництва – багатоповерхові житлові будинки з об’єктами торговельно-офісно-розважального та соціально-побутового призначення між вул. Бориса Гмирі та вул. Колекторною у Дарницькому районі м. Києва; зовнішні інженерні мережі та об’єкти інженерної інфраструктури».
Питання: чого Вас так налякала фраза, яка виділена жирним шрифтом та на налякала фраза, яка підкреслена??? Хтось хоч намагався знайти в законодавчих актах саме таке формулювання??? Ні??? Зате зникнення інженерних мереж деяких присутніх в банку призвело в стан агресії…

Нова редакція: «Об’єкт будівництва – будівля, споруда або комплекс споруд, будівництво яких організовує Забудовник та фінансування будівництва яких здійснює Банк за рахунок ФФБ.»
Вам не здається, що поняття «будівля, споруда або комплекс споруд» більш ширше, ніж «багатоповерхові житлові будинки з об’єктами…»?
Відповідно до п. 42 Договору правовідносини сторін регулюються ЗУ «Про фінансово-кредитні механізми управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» ….і так далі.
Цитую абз. 6 ст. 2 цього Закону: «об'єкт будівництва - будівля, споруда або комплекс споруд, будівництво яких організує забудовник та фінансування будівництва яких здійснює управитель за рахунок отриманих в управління коштів».
Ой ))), та невже нова редакція поняття «об’єкт будівництва» в Правилах співпадає з нормами Закону?
Так, банк «підправив» Правила, щоб вони відповідали нормам чинного законодавства? )))
09 июнь 2017 10:41
4. Де інженерні мережі?! (Ви їх не бачите в Договорі?... а вони єєє)) )
Усі архітектори, інженери, будівельники та інші люди з подібними професіями у своїй діяльності користуються не лише законами! а й спеціальними нормами, стандартами, інструкціями, регламентами та тому подібне…
При розробці будь-якої будівельної документації враховуються ВСІ вимоги ДСТУ, ДБН та ін. Відповідно до них поняття «об’єкт будівництва» включає в себе інженерні мережі.
На підтвердження:
Відповідно норм ДБН А.2.2-3-2004 «Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва» об’єкт будівництва - це окремий будинок або споруда (з усім устаткуванням, яке до них відноситься, інструментом і реманентом, галереями, естакадами, внутрішніми інженерними мережами водопостачання каналізації, газопроводу, теплопроводу, електропостачання, радіофікації, підсобними і допоміжними надвірними будівлями, благоустроєм та іншими роботами і витратами), на будівництво, реконструкцію яких повинні бути складені окремо проект і кошторис.
Таким чином, об’єкт будівництва включає усе устаткування, яке до нього відноситься, у тому числі інженерні мережі))).
Якщо забудовник будує ЖИТЛОВИЙ будинок, то при його здачі в експлуатацію він ПОВИНЕН мати відповідне функціональне призначення! Інженерні мережі в житлових об'єктах як раз і забезпечують нормальну життєдіяльність людини.
Ми інвестуємо в ЖИТЛОВІ квартири, а не якій будівельні конструкції. Без інженерних мереж квартиру неможливо буде використовувати за призначення. Забудовник (на законодавчому рівні) просто не зможе здати ЖИТЛОВИЙ будинок без цих мереж. )))
Є ряд інших нормативів, але висвітлювати їх – це вже, я вважаю, зайве.

Всім чудового дня!)))
09 июнь 2017 12:46
IRUSIKi :
ИМХО, как по мне новая редакция (пусть хоть совершенно с новым текстом) это и есть внесение изменений или правок в то что было до этого. И манипулирование словами, что внесение изменений и дополнений это не то же самое, что утверждение новой редакции, выглядит как то не очень.
С одной стороны всё верно, есть один закон, приняли другой и все живут с момента вступления в силу, по новому, но только у нас примерно так получается: сегодня кто-то кого то убил, суда ещё не было, а закон поменяли с отменой за это наказания, и всё - надо убийцу выпустить, суда же не было, а закон по которому должны были судить изменился, хоть и поймали за убийство ещё по старому закону.
Мы подписались под выполнением одних правил и договором, и ждём одного, а завтра нас просто перед фактом поставят, что будет совсем по другому.... на кой спрашивается вообще что-то подписывать, если и так изменят что захотят. :oh:
09 июнь 2017 13:09
Я Вас ни к чему не принуждаю.
Я имею полное право выразить свое мнение.
А если Ваше мнение расходится с нормами закона, то это сугубо Ваше право и желание.
В сфере юриспруденции большая разница между понятиями "внести изменения" и "выложить в новой редакции" (в некоторых случаях даже исключается возможность вносить изменения, а допускается лишь новая редакция).
09 июнь 2017 13:09
IRUSIKi :
Ну а то, что дом всё равно должны построить с внешними инженерными сетями, так как без них не сдадут дом в эксплуатацию, ну тут вроде и коню понятно. Мне так кажется людей больше другое беспокоит, должны и построят инженерные сети - разные вещи. Могут же построить дом, но без инженерных сетей (построить без них же никто не запрещает, а что не запрещено, то разрешено) и просто не будут сдавать дом. Понимаю что расклад самый невероятный - но всё же... :notsure:
Мысли вслух:
Ну есть там в договоре про запланированные даты сдачи и т.д., можно по ним потом бадаться.
Да и по большому счёту, даже если будет в правилах запись о сетях, а их всё равно не построят, это ровным счётом ничего не поменяет :jok:
09 июнь 2017 13:19
Цитата "IRUSIKi":
Я Вас ни к чему не принуждаю.
Я имею полное право выразить свое мнение.
А если Ваше мнение расходится с нормами закона, то это сугубо Ваше право и желание.
В сфере юриспруденции большая разница между понятиями "внести изменения" и "выложить в новой редакции" (в некоторых случаях даже исключается возможность вносить изменения, а допускается лишь новая редакция).

Ну конечно же разные, обычно, как это принято на государственном уровне, сперва делается проект изменений к закону (в нашем случае, возможные изменения или дополнения в правила фонда, о которых, если же опять правильно трактовать п.7 п.п.12, нам должны были сообщить), а потом принимается его новая редакция.
09 июнь 2017 13:44
Цитата "Jurka":
IRUSIKi :
даже если будет в правилах запись о сетях, а их всё равно не построят, это ровным счётом ничего не поменяет :jok:


Так чего вы паритесь? ))) Не подписывайте - на словах договоритесь с банком )))
09 июнь 2017 13:57
Jurka ,

мы с Вами не читали решение правления, которым утверждались новые правила, там вполне могло быть принято решение об отмене действия предыдущих правил. В этом случае об изменениях говорить нет смысла. )))
09 июнь 2017 14:00
Шановна IRUSIKi.
Будь ласка, розтлумачте мені чим відрізняються - "редаговані" правила , від змінені правила. Та чому редагувати правила можна , а змінювати ні? Чому інвестори першої черги "Патріотики", живуть в будинка які підключені до мереж по тимчасовій схемі а їх будинки ВВЕДЕНІ в експлуатацію, це теж згідно умов ДБН?
09 июнь 2017 14:16
Ще одне запитання до IRUSIKi , чому юристи пишуть: "Внести зміни до ...., виклавши його у новий редакції"
09 июнь 2017 14:28
Цитата "Lytval":

Будь ласка, розтлумачте мені чим відрізняються - "редаговані" правила , від змінені правила. Та чому редагувати правила можна , а змінювати ні? Чому інвестори першої черги "Патріотики", живуть в будинка які підключені до мереж по тимчасовій схемі а їх будинки ВВЕДЕНІ в експлуатацію, це теж згідно умов ДБН?


1. Правила просто - нові )) Я прекрасно розумію, що по факту змінився один абзац і це обурює інвесторів, бо дійсно могли внести зміни (слово "зміни" в їхньому листі не фігурувало), а не викладати в новій редакції, але де-юре факт залишається фактом.
2. З другим питанням не до мене. У нас мова йде про Асканію.

Вищенаведене мною - це моя точка зору на ситуацію. Є варіант звернутися до юриста банку чи іншого спеціаліста, який володіє цією інформацією.))) Бо мої спроби стосовно отримання роз'яснення від менеджера банку "вмерли" на території банку(якщо вона не знала як згідно норм діловодства правильно копії документів завіряти, то про суть наболілого для всіх питання і поготів не знає).
09 июнь 2017 14:30
Цитата "Lytval":
Ще одне запитання до IRUSIKi , чому юристи пишуть: "Внести зміни до ...., виклавши його у новий редакції"


Це не завжди так.
Можна скасувати стару редакцію та затвердити нову.

Це свого роду "лазівка", щоб можна було обминути сторону договору (в даному випадку) :yes:
09 июнь 2017 17:23
С аркады

ну ни как 2ю секцию не начнут...
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .6769. . .153
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее