Подать объявление

ЖК "Озерное" (2 очередь), ул. Обуховская 137, 139 - "Киевгорстрой"

1. . .4951. . .316
06 апр 2016 09:50
Цитата "serg_krava":


Думаю на два дома буде краще, але все залежить від активності інвесторів, плюс по проекту в нас буде ще третій будинок. Ідеально було б створити на три будинки з своєю огородженою територією, можливо і перше чергу можна включити.


Відносно третього будинку чув багато версій, буде, не буде, тепер знову буде. Можливо у Вас є достовірна інформація, чи можете ознайомити з проектом?
06 апр 2016 11:18
Цитата "Igor_tkc":


Відносно третього будинку чув багато версій, буде, не буде, тепер знову буде. Можливо у Вас є достовірна інформація, чи можете ознайомити з проектом?


Все грунтується на словах менеджера, прораба і користувачів на форумі :yes: А так достовірної інформації немає, все воно якось туманно)))
06 апр 2016 11:43
Мне менеджер говорил, что мол проект дома есть и строить его будут, но когда - пока никакой инф. нет. Может сразу после сдачи наших домов, а может и нет...
Да и строить его еще 2 года надо...
Поэтому в расчет его лучше пока не брать...
07 апр 2016 08:24
Цитата "serg_krava":


Думаю на два дома буде краще, але все залежить від активності інвесторів, плюс по проекту в нас буде ще третій будинок. Ідеально було б створити на три будинки з своєю огородженою територією, можливо і перше чергу можна включити.


Здравствуйте! Существует мнение, что основная сложность при организации ОСББ это собственно организация большого количества людей, выработка общих решений, проведение общего собрания и т. д. И чем больше участников ОСББ, тем больше эти сложности. Поэтому я бы предложил не рассматривать вопрос ОСББ в свете двух домов, тем более в свете объединения с первой очередью (прошу прощения, ничего личного). Возможно у кого-то есть аргументы в пользу противоположного мнения?
07 апр 2016 13:55
Всем Добрый день!!! Интересно почему КГС не выкладывает видео и фото на оф. сайте по нашему объекту?
07 апр 2016 14:15
Цитата "Andrey2308":
Всем Добрый день!!! Интересно почему КГС не выкладывает видео и фото на оф. сайте по нашему объекту?

За Март выложат где то в 10-15 числах. Скорее всего в ПН. :)
07 апр 2016 14:18
по всем уже выложили!!! а про нас забыли((( я б уже новое видео глянул бы :smoke:
07 апр 2016 14:21
Цитата "Andrey2308":
по всем уже выложили!!! а про нас забыли((( я б уже новое видео глянул бы :smoke:

За видео согласен, а вот по фотографиям - у нас на форуме самые свежие есть )))) - сами делаем. :smoke:
07 апр 2016 19:02
Цитата "Andrey2308":
Всем Добрый день!!! Интересно почему КГС не выкладывает видео и фото на оф. сайте по нашему объекту?

Лун уа свежие фото выложили)))
07 апр 2016 19:04
Цитата "TinaTka":

Лун уа свежие фото выложили)))

Спасибо! еще вчера видел)))
08 апр 2016 06:34
Всім доброго дня. На тижні був на будівництві. Пощастило побувати у своїй 2к(2буд. 57м). З робіт, що помітив: в середині накидають штукатурку, на нашому поверсі вже є розводка на воду і опалення. Вікна у квартирі тактильно не погані, вигляд чудовий :yes: . В загальному враження хороші, сподіваюсь, що так буде і далі.
08 апр 2016 06:52
08 апр 2016 06:58
Супер!!! Дякуємо за фото! Планую також в суботу побувати у своїй квартирі! Я так зрозумів що стіни санвузла поштукатурені?
08 апр 2016 07:24
Цитата "Andrey2308":
Супер!!! Дякуємо за фото! Планую також в суботу побувати у своїй квартирі! Я так зрозумів що стіни санвузла поштукатурені?

Тільки зовні.
08 апр 2016 07:29
Це добре!))) Всередині можна відразу плитку класти!
08 апр 2016 07:31
Дякую за фото i добрi новини! Як ви потрапили в квартиру? Попередньо записувались на перегляд?
08 апр 2016 07:34
Цитата "Andrey2308":
Супер!!! Дякуємо за фото! Планую також в суботу побувати у своїй квартирі! Я так зрозумів що стіни санвузла поштукатурені?

Ви будете записуватись на перегляд? Хтось на форумi писав, що не пустили в квартиру на високому поверсi, аргументовали правилами безпеки. А то я теж хочу прогулятись там iз рулеткою)))
08 апр 2016 07:45
Цитата "TinaTka":

Ви будете записуватись на перегляд? Хтось на форумi писав, що не пустили в квартиру на високому поверсi, аргументовали правилами безпеки. А то я теж хочу прогулятись там iз рулеткою)))

Спробую без запису!
08 апр 2016 08:29
Цитата "Andrey2308":

Спробую без запису!

Через вiддiл продажу будете йти чи через будмайданчик?
08 апр 2016 08:32
Через відділ продажу спробую!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .4951. . .316
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее