Подать объявление

ЖК Паркова Оселя | Мелиоратор | Буча, вул. Ярослава Мудрого, 10

ЗастройщикМелиоратор
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
13из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 78.
4/5%
14/18%
32/41%
15/19%
13/17%
1. . .7476. . .186
20 фев 2016 21:08
В субботу с 10 до 18, в воскресенье выходной, имхо конечно, но можно делать десять лет и только на выходных, положа на все и всех!Конструктивно вроде)))
20 фев 2016 21:09
Можно найти кучу компромиссов, если все хотят работать по выходным, работайте со вторника по субботу, воскресенье и понедельник выходной.
20 фев 2016 21:09
Цитата "123444321":
Неужели так тяжело все шумные работы планировать на будни
Так складно!!! І думаю не лише мені! Я вже писав, що не мають можливість робити будь які роботи в будні. Я всі роботи роблю лише в вихідні. Тепер про закон. Коли нам поставили не якісний ліфт то всі згадали про погані відносили "Меліоратора" до власників квартир. А коли натякнули, що в договорі не вказано який саме ліфт буде стояти, а нам просто обіцяли і по закону "Меліоратор" нічого не порушує, всі почали ображатися. Я ні в якому разі не захищаю "Меліоратор", це лише приклад, але закон не завжди є остаточною крапкою. До людей треба ставитися по людські. Ви підтримуєте ідею з введенням графіка шумних робіт? І якщо так, то які Ваші пропозиції?
20 фев 2016 21:18
З 10 до 18 не варіант, вже писали, що з 13:00 до 15:00 діти сплять. Достатньо двух годин. Можна все спланувати і за ці кілька годин все необхідне зробити. Але вони повинні бути і про них всі повинні знати. Я пропоную в суботу з 10 до 12 неділя вихідний. По будням з 10 до 13 і з 15 до 18. Хто підтримую?
20 фев 2016 21:18
по поводу лифта отдельный разговор, да лифт не отис, но если в отис упадет кусок арматуры в шахту он явно работать не будет, тут дело в халатности жильцов или строителей, вопервых лифт нельзя перегружать весом и держать двери, пару раз видела как в лифт загружали арматуру и мусор без мешков, прото кучей, ну как так можно, когда мы делали ремонт носили все всерху в мешках, лифт еще не работал, а вам лень лишний раз на лифте спуститься, нет нужно все на один спуск завалить, а потом лифт не работает, не знаю будет ли он работать хорошо, когда все сделают ремонты, но уверена, что лучше, ясное дело, что хотелось бы отис, но его нам никто не поставит, так что давайте беречь, то что имеем.
20 фев 2016 21:24
Мекола, вы типичный представитель, людей у которых "моя рубашка, ближе к телу ", собраться внизу решить вопрос про обслуживание дома,таким как вы,тяжело, а шуметь и на всех ложить легко.Я не хотел бы быть вашим соседом,сверлите на здоровье,пусть вам будет хорошо, лично я переживу!)))) Конструктивно? Мы друг друга не уважаем, боимся позвонить друг другу, узнать не мешаем ли мы своими действиями ближнему, и при этом хотим что бы нас уважали застройщик, УК, полиция, депутаты и тд.- подумайте над этим.... :umnik:
20 фев 2016 21:25
Стосовно ліфта я з Вами цілком згоден. В тому самому "Місто сад" про який я вже писав, інвесторам сказали "заїде 80% людей тоді включемо, а так ви його мішками та сміттям знищите". І всі робили ремонт без ліфта, ввімкнули лише 2 місяці тому. От така історія.
20 фев 2016 21:41
Alen2009 Якраз я і хочу щоб ми поважили один одного і розуміли що у всіх свої обставини, але завжди можна домовитися. Якщо я подзвоню лише своїм сусідам які поруч, з ними домовлюся, а на інших не буду реагувати, як мені дозволяє закон, то це якраз і буде неповага до інших, оскільки у людей можуть бути малі діти, літні люди і ще маса інших причин. Я якраз і хочу домовитися щоб всім було зручно
21 фев 2016 21:05
По сьогоднішній поломці ліфта практично на рівному місці. Спускав 6 мішків будсміття, в кожному максимум по 20 кг, щоб пуп не рвать. Завантажував щоразу натискаючи на кнопку <|> щоб двері не зачинялись. В підсумку при спуску ліфт самовільно зупинився на 5 поверсі, кнопка 1 поверху деактивувалась. Натиснув ще раз, ліфт проїха ще трохи і знову зупинився. На табло загорілись 2 прочерки, як у випадку, коли ліфт ламається. Натиснув 1 поверх ще раз і таки доїхав до низу. Розвантажився, ліфт поїхав наверх за сусідом, який спустився без пригод. Піднявся наверх і спустився пустий теж норм. Виніс сміття, став підніматись, на 6 поверсі знову йому заклинило мізки і він зупинився. Натиснув кнопку 7 поверху, ліфт поїхав на 8, став і двері не відчиняв. Ще раз натиснув 7 і таки зміг з нього вибраться. Через 10 хв йшов додому і ліфт уже не реагував на кнопку виклику, а на першому поверсі світились 2 прочерки на табло.
Сусіде, вибач, що тобі прийшлось тягнуть сумки по сходам, але та скотинка зламалась явно не від перевантаження і тримання руками дверей.
В когось подібний досвід користування ліфтом був?
21 фев 2016 22:01
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :super:
22 фев 2016 06:57
по поводу шума. у всех переносимость шума разная! но когда сосед приходит в 9 вечера и просит шуроповерт, чтоб карниз прибить, приходиться быть " плохим соседом")))
22 фев 2016 07:54
и по поводу детей. сами с детьми.но если у кого-то вдруг грудничок, так всем домом подстраиваться будем?думаю не трудно сходить к шумному соседу и попросить какое-то время не работать!и более шумные работы переносить на первую половину дня! мне кажеться с 9 до 20ч - это не означает что в 6-8 вечера звук перфоратора будет восприниматься нормально! Давайте жить дружно!
24 фев 2016 13:56
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! :thanks:
Повідомляємо, що Ваші екземпляри договорів з ТОВ «Київоблгаз збут» можна забрати в офісі Управляючої компанії «Паркова Оселя», а також отримати реквізити та квитанцію для сплати за газ. Прохання найближчим часом повідомити показники Вашого газового лічильника контролеру ТОВ «Київоблгаз збут», зателефонувавши за номером: (096)188-67-97 Валентина.
Також є в наявності ключі до домофону, які замовлялись додатково. Бажаючі встановити домофон безпосередньо в квартиру можуть ознайомитися з додатковою інформацією та залишити заявки в Управляючій компанії і встановлення буде здійснюватися в індивідуальному порядку.
Нагадуємо про необхідність своєчасно сплачувати за надані послуги Управляючою компанією «Паркова Оселя». Згідно договору термін сплати – до 20 числа поточного місяця. Крім того, просимо терміново погасити заборгованість за електроенергію,сплативши по квитанціям ПрАТ «Меліоратор». Всі рахунки для сплати можна знайти в поштових скриньках.
З приводу дотримання Правил проживання в ЖК «Паркова Оселя» хотілось би наголосити на проведенні мешканцями будинку виховної роботи з будівельниками, яких Ви залучаєте до проведення ремонту в квартирах, а саме про заборону куріння в холах будинку, заборону кидати недопалки з балконів будинку, прибирання за собою будівельного сміття, дотримання часового режиму при проведенні будівельних робіт. Давайте поважати один одного!

Дякуємо за розуміння та співпрацю! :rev:
27 фев 2016 12:03
Соседи, если вы не понимаете, то будем вызывать полицию, будете платить штрафы, бегать каждые выходные мы уже устали и обЪяснять, что шуметь нельзя в выходные.
27 фев 2016 12:30
...і курить в підїзді десь між 3 і 6 поверхами
29 фев 2016 18:11
Подскажите пожалуйста, получил только что счет по инфляции, я со второй очереди, то чо мне насчитали, меня немного удивило. Подскажите можно ли как то проверить правдивость инфляции которую считают?
29 фев 2016 18:11
Подскажите пожалуйста, получил только что счет по инфляции, я со второй очереди, то чо мне насчитали, меня немного удивило. Подскажите можно ли как то проверить правдивость инфляции которую считают?
29 фев 2016 18:13
Звісно, зайдіть на сайт Держкомстату і пошукайте там помісячні дані по ІЦВ, якщо у вас до нього привязка була.
29 фев 2016 18:18

Ось прямий лінк - //www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ20 16/ct/icv/icv_u/icv_pm16_u.html
Зайдіть в архів за попередній рік, там потрібна вам інформація. Далі дивіться формулу у вашому контракті і рахуйте. Будуть питання - кажіть

29 фев 2016 18:19
Добрый вечер, а вы запрашивали счет у застройщика, или нам просто ж ждать письмо "счастья" от них?

Цитата "mabe sosed":
Подскажите пожалуйста, получил только что счет по инфляции, я со второй очереди, то чо мне насчитали, меня немного удивило. Подскажите можно ли как то проверить правдивость инфляции которую считают?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .7476. . .186
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее