Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .252254. . .897
19 янв 2017 19:36
Цитата "Rakoon":
Ребята, оно Вам надо их пиарить на форуме. Даже читать про них ни у кого нет желания. Проехали...

Давайте какие то другие темы, которые нам полезны в ниших ситуациях.
НАпример, хотели бы вы что бы Хеппи молл все же достроили. И какие приемущества и недостатки жилья возле такого ТРЦ.?

К стати, кто живет в 1-2 доме на верхних этажах, вы видите, что там делают за забором ХаппиМола? Проезжаю каждое утро по Максимовича, вижу, что там стоят краны, но не ясно делают они ли ломают.
19 янв 2017 19:49
Цитата "Renatvrv":

К стати, кто живет в 1-2 доме на верхних этажах, вы видите, что там делают за забором ХаппиМола? Проезжаю каждое утро по Максимовича, вижу, что там стоят краны, но не ясно делают они ли ломают.


На сайті новобудов є інформація про те, що на місці ТЦ може бути новий мікрорайон лікограду.

Цитата:

ЖК Лико-Град 4 — в проекте


Знаючи як забудовник ліко навіть на місцях дитсадків і скверів втуляє будинки, то і дійсно може бути ще один ЖК.
19 янв 2017 22:20
Цитата "Rakoon":
Ребята, оно Вам надо их пиарить на форуме. Даже читать про них ни у кого нет желания. Проехали...

Давайте какие то другие темы, которые нам полезны в ниших ситуациях.
НАпример, хотели бы вы что бы Хеппи молл все же достроили. И какие приемущества и недостатки жилья возле такого ТРЦ.?

я слышал караван выкупил хеппи молл, и там частично сносят, думаю если бы хотели всё снести действовали более грубо и быстрее
20 янв 2017 07:38
Цитата "Muhammad_Ali":

Если у Вас есть возможность помочь нам в этом вопросе, с удовольствием примем Вашу помощь!!!

Нет уж,сами. Достаточно,что мы с соседями выполняли функции ЖЭКа когда в подьезде стояки замерзли.Кроме того инициативна группа пыталась выяснить на каком этапе оформление документов и ,возможно, помочь,но были проигнорированы
20 янв 2017 08:06
Цитата "votar":

Они уже переключились на "Crystal Towers", так что они и там начнут скоро свою "деятельность". Muhammad_Ali, скажите, Вы говорили, что ZIM Capital Group подал заявку в милицию на таинственную личность по теме вымогательства. Есть ли новости?



Во-во - і нам надзвичайно хотілось би взнати - як там з кримінальною справою по факту вимагання?
Хтось обіцяв відео викласти - як Володимир приходив вимагати гроші? Оце ждемо - а його все нема.
В свою чергу хочемо повідомити, що нікого на допити не викликали і ніякого розслідування нема.
А нам би дуже хотілось би, щоб і ми і правоохоронні органи і ви шановні інвестори побачили б хоч якісь докази звинувачень у нашу сторону.

Що стосується підняття важливих питань.
То на нашу думку жити з китайською ванною замість фінської можна і без домофона можна жити, а от без правовстановлюючих документів на квартиру - якось не дуже.
Тому, ми думаємо, що питання юридичної складової забудови і відповідно правових перспектив інвестицій в неї - на нашу думку, для реальних (справжніх) інвесторів - на порядок важливіші чим всі дрібязково-побутові питання, разом узяті.

З повагою
О. Дядюк
Що стосується важливих тем.
20 янв 2017 08:10
Цитата "sirGHOST":

Много, мы на 64м спалили на 800 грн

У нас 63 метра. За прошлый месяц набежало 200 кубов с хвостиком. Это при том, что в квартире не Африка. Правда соседей снизу и сверху нет.
20 янв 2017 08:36
1-4 будинки - 100% розпродано, 5-6-7-8 розпродано більше 80%. Будинки 4-5-6-7 збудовані.
Борци за свободу русі... Ми ваші доводи прочитали, ознайомились, дякуємо, не подобається - НЕ купуйте тут в нас вільна країна, не влаштовує - подавайте до суду.
Ми свій вибір зробили, і зараз нас не цікавлять ваші потуги. Можете це зрозуміти?
І сотні інвесторів будуть відстоювати свої квартири до кінця, усіма можливими і не можливими способами.

Вам попередньо писали, що тільки в даному районі близько 30 таких забудов.
На вашому лівому березі на такі же землі стоїть комплкс з 3-х секцій, 8-16-25 поверхів (цього року здавали його).

Пишеться ще раз, якщо Вашому клієнту заважають будинки - нехай продає ЗІМу свою халупу або домовляється щоб забудовник видав йому квартиру в 100м2 за рахунок його ділянки, яка не підключена не до яких комунікацій і не має навіть дороги стоячи в полі, + стоїть в зоні звукового шуму від літаків, забезпечені люди тому й там не купували землю і нічого не будували 20 років і не будуть, бо там ні комунікацій + дискомфорт від шуму, а приватні будинки тому і будують щоб уникнути міського шуму.
Вже махати тут руками пізно, ваші потуги максимум призупинять, будуть заважати, витратять кучу вашого часу і нервів, можливо нашого, але "льод тронулся", і якщо Ви дійсно хочете допомогти своєму клієнту (і якщо це дійсно правдива байка), а не просто поводити його за носа і попіартись, до йдіть на діалог з забудовником і вирішуйте питання з вигодою для усіх учасників.
20 янв 2017 09:21
Забудовник будує на власній землі, яка викуплена (а не на халяву через мутні схеми отримана від міста), будує на місцях де десятки років були пустирі і не було бажаючих там будуватись (оскільки є негативні фактори які багатьох стримували). Будує симпатичні 7-10 поверхові будиночки які тільки прикрашають місто, реально розвиває район яких до того, як там з*явився паркленд і ще декілька комплексів інших забудовників, рахувався "отшибом" на якому було мало бажаючих жити.

За 30 метрів від нього будується також перспективний комплекс Н.А. і там буде не 7-10 як у Паркленда, 13-15 поверхів, за 30 метрів від Паркленду! І там буде вирубано і вже вирубано декілька сотень дерев. Ну так склалось що поробиш, там навіть вони пишаються що у них не потрібно платити 2% податку (якось промучують і не платять). А весь Паркленд платить 2% в середньому це близько 20 000 грн. з квартири в бюджет.
Скільки створено нових робочих місць а? Скільки ще буде створено? І це в країні де війна і с кожним днем не краще.
Наскільки такі комплекси роблять Київ привабливим і гармонійним, а не 30 поверхові жовті і рожеві панелі які взагалі потрібно було заборонити будувати ще років 20 тому. Такого буваючи в 10 країнах світу, я абсолютно ніде не бачив, це мрак.

НА місці будівництва Не вирубувались парки, не засипались озера, не зносились історичні будівлі, не псувався вид історичного Києва, не бились в землю сваї біля старих будинків, не було самозахвату землі, не клянчилась земля на халяву у міста!
І тут знайшовся "борец" за права всіх трудящіх. "Будем баротся тут за справєдлівасть, іменно тут будєм"... :faceoff:
Ще хотілось багато чого написати, але до вашої групіровки вже реально відраза, досить нам тут писати, ви свою позицію висказали, ми свою також. Я надіюсь всі один одного почули, щасти. 8-)
20 янв 2017 09:55
Цитата "mistersneg":

У нас 63 метра. За прошлый месяц набежало 200 кубов с хвостиком. Это при том, что в квартире не Африка. Правда соседей снизу и сверху нет.


А горячая вода через котел или вы бойлером ее греете?
20 янв 2017 10:22
Цитата "Rakoon":
Забудовник будує на власній землі, яка викуплена (а не на халяву через мутні схеми отримана від міста), будує на місцях де десятки років були пустирі і не було бажаючих там будуватись (оскільки є негативні фактори які багатьох стримували). Будує симпатичні 7-10 поверхові будиночки які тільки прикрашають місто, реально розвиває район яких до того, як там з*явився паркленд і ще декілька комплексів інших забудовників, рахувався "отшибом" на якому було мало бажаючих жити.

За 30 метрів від нього будується також перспективний комплекс Н.А. і там буде не 7-10 як у Паркленда, 13-15 поверхів, за 30 метрів від Паркленду! І там буде вирубано і вже вирубано декілька сотень дерев. Ну так склалось що поробиш, там навіть вони пишаються що у них не потрібно платити 2% податку (якось промучують і не платять). А весь Паркленд платить 2% в середньому це близько 20 000 грн. з квартири в бюджет.
Скільки створено нових робочих місць а? Скільки ще буде створено? І це в країні де війна і с кожним днем не краще.
Наскільки такі комплекси роблять Київ привабливим і гармонійним, а не 30 поверхові жовті і рожеві панелі які взагалі потрібно було заборонити будувати ще років 20 тому. Такого буваючи в 10 країнах світу, я абсолютно ніде не бачив, це мрак.

НА місці будівництва Не вирубувались парки, не засипались озера, не зносились історичні будівлі, не псувався вид історичного Києва, не бились в землю сваї біля старих будинків, не було самозахвату землі, не клянчилась земля на халяву у міста!
І тут знайшовся "борец" за права всіх трудящіх. "Будем баротся тут за справєдлівасть, іменно тут будєм"... :faceoff:
Ще хотілось багато чого написати, але до вашої групіровки вже реально відраза, досить нам тут писати, ви свою позицію висказали, ми свою також. Я надіюсь всі один одного почули, щасти. 8-)


Спасибо огромное за Ваше мнение и видимость ситуации. Но только данная группировка Вам кроме "баба Яга против" вменяемого не ответит, т.к. жадность наживы у них привыше всего, что уже было сотни раз подтверждено!!!
20 янв 2017 11:03
Цитата "Muhammad_Ali":


Позвоните пожалуйста завтра в Отдел Продаж, скажите Вы на форуме общались, оставьте данные, с Вами свяжутся. О Вашем звонке менеджеры уже оповещены.

зробили домофон, дякую. Тепер буду всі питання через вас вирішувати.
20 янв 2017 11:06
Цитата "finansist9999":

зробили домофон, дякую. Тепер буду всі питання через вас вирішувати.



Пожалуйста.
20 янв 2017 12:33
Цитата "finansist9999":

зробили домофон, дякую. Тепер буду всі питання через вас вирішувати.

Рады за Вас, finansist9999, что вопрос решился. Но не кажется Вам странным решать текущие вопросы не через ЖЕК, которому Вы ежемесячно платите 6 грн. с кв.м, а посредством волонтера-Али :)?
20 янв 2017 13:25
А никого не смущает 2 дома и еще один огороженный забор между и перед 9-11 домами? Парк в ПаркЛенде запланирован на месте, которое сейчас занимает некий огромный домина. В чем прикол?
20 янв 2017 13:37
Цитата "Vsevolod-V":

Рады за Вас, finansist9999, что вопрос решился. Но не кажется Вам странным решать текущие вопросы не через ЖЕК, которому Вы ежемесячно платите 6 грн. с кв.м, а посредством волонтера-Али :)?

Жек їх не міг вирішити три тижні. Для мене головне результат, навіть якщо і через репутаційний тиск. А ви перед тим як когось обізвати добровольцем - прочитайте спочатку визначення цього слова.
20 янв 2017 13:45
Цитата "Rakoon":
1-4 будинки - 100% розпродано, 5-6-7-8 розпродано більше 80%. Будинки 4-5-6-7 збудовані.
Борци за свободу русі... Ми ваші доводи прочитали, ознайомились, дякуємо, не подобається - НЕ купуйте тут в нас вільна країна, не влаштовує - подавайте до суду.
Ми свій вибір зробили, і зараз нас не цікавлять ваші потуги. Можете це зрозуміти?
І сотні інвесторів будуть відстоювати свої квартири до кінця, усіма можливими і не можливими способами.
.



Шановний (пане чи пані) Rakoon кожна людина має моральне і юридичне право говорити виключно від свого імені, а від імені інших людей - лише, якщо ця людина надала вам нотаріальну чи іншим чином належну довіреність.
Як ми зрозуміли, жоден інший інвестор не уповноважував вас говорити від їх імені, говорити «МИ», а відтак Ви можете говорити лише «Я» - тільки за самого себе.
Ми з глибокою повагою відносимось до вашого права вважати нашу інформацію (яку, до речі, ми завше підкріплюємо документами), для вас особисто не цікавою і не читати її.
Проте і Ви маєте поважати право інших інвесторів отримувати інформацію з інших джерел, а не лише від тих, які Вам особисто подобаються.

Але особливо нас засмутила Ваша точка зору, що інвесторам самим доведеться відстоювати свої квартири.
В принципі і цей варіант був би цілком логічний, але за умови, що забудовник залучаючи кошти інвесторів мав би повідомити їх про існуючі проблеми з документацію і про те, що інвесторам в подальшому можливо доведеться самим захищати свої права. Це було б чесно і в принципі нормально.
А так, виходить, що залучаючи кошти інвесторів їм, скажемо дуже м’яко – давали не зовсім повну інформацію, не попереджували про існуючі проблеми і ризики і що у випадку виникнення проблем - порятунок «потопаючих» (інвесторів) буде виключно проблемою самих потопаючих.
Нам здається, що це не зовсім правильно.
20 янв 2017 14:20
А чего Вы так переживаете за инвесторов?! Вы купили тут квартиру? Нет? Так переживайте за своё имущество, а не за деньги других таких как я инвесторов. Пишите на тех форумах где Вы хотите купить квартиру или живёте, но не флудите на этом форуме.
20 янв 2017 14:34
Цитата "kiev4you":



Шановний (пане чи пані) Rakoon кожна людина має моральне і юридичне право говорити виключно від свого імені, а від імені інших людей - лише, якщо ця людина надала вам нотаріальну чи іншим чином належну довіреність.
Як ми зрозуміли, жоден інший інвестор не уповноважував вас говорити від їх імені, говорити «МИ», а відтак Ви можете говорити лише «Я» - тільки за самого себе.
Ми з глибокою повагою відносимось до вашого права вважати нашу інформацію (яку, до речі, ми завше підкріплюємо документами), для вас особисто не цікавою і не читати її.
Проте і Ви маєте поважати право інших інвесторів отримувати інформацію з інших джерел, а не лише від тих, які Вам особисто подобаються.

Але особливо нас засмутила Ваша точка зору, що інвесторам самим доведеться відстоювати свої квартири.
В принципі і цей варіант був би цілком логічний, але за умови, що забудовник залучаючи кошти інвесторів мав би повідомити їх про існуючі проблеми з документацію і про те, що інвесторам в подальшому можливо доведеться самим захищати свої права. Це було б чесно і в принципі нормально.
А так, виходить, що залучаючи кошти інвесторів їм, скажемо дуже м’яко – давали не зовсім повну інформацію, не попереджували про існуючі проблеми і ризики і що у випадку виникнення проблем - порятунок «потопаючих» (інвесторів) буде виключно проблемою самих потопаючих.
Нам здається, що це не зовсім правильно.

Cколько у вас еще наглости, алчности и коварства в запасе? Неужели мало в Киеве действительно не законных и проблемных строек, что вы не отстанете от нашего Паркленда?Вам дали уже не однократно понять , что доверия к вам нет, ваши однотипные выпады ни кому не интересны! Я могу так же повторится , мне не тяжко - первые дома с документами, люди живут, все довольны.Остальные в процессе получения. Земля под домами - бывший мусорник и пустырь, ни кого не выселяли, документы в порядке. Мы инвесторы , да да именно МЫ причин для тревоги и паники не видим.
20 янв 2017 16:57
Цитата "kiev4you":



Шановний (пане чи пані) Rakoon кожна людина має моральне і юридичне право говорити виключно від свого імені, а від імені інших людей - лише, якщо ця людина надала вам нотаріальну чи іншим чином належну довіреність.
Як ми зрозуміли, жоден інший інвестор не уповноважував вас говорити від їх імені, говорити «МИ», а відтак Ви можете говорити лише «Я» - тільки за самого себе.
Ми з глибокою повагою відносимось до вашого права вважати нашу інформацію (яку, до речі, ми завше підкріплюємо документами), для вас особисто не цікавою і не читати її.
Проте і Ви маєте поважати право інших інвесторів отримувати інформацію з інших джерел, а не лише від тих, які Вам особисто подобаються.

Але особливо нас засмутила Ваша точка зору, що інвесторам самим доведеться відстоювати свої квартири.
В принципі і цей варіант був би цілком логічний, але за умови, що забудовник залучаючи кошти інвесторів мав би повідомити їх про існуючі проблеми з документацію і про те, що інвесторам в подальшому можливо доведеться самим захищати свої права. Це було б чесно і в принципі нормально.
А так, виходить, що залучаючи кошти інвесторів їм, скажемо дуже м’яко – давали не зовсім повну інформацію, не попереджували про існуючі проблеми і ризики і що у випадку виникнення проблем - порятунок «потопаючих» (інвесторів) буде виключно проблемою самих потопаючих.
Нам здається, що це не зовсім правильно.

Шановний, в ОП надають всі документи, кожен адекватний інвестор може найняти нормального юриста, який скаже чи все впорядку, або можливі ризики(як я зробив). Ваші документи нічого не варті, я можу за 20-30 хвилин на любий ЖК в Киеві так надрукувати... Якщо не вірете можете зайти на любу карту, там вже е 2-4-6 номера по вулиці практичній, навіть таксисти вже по карті знають куди їхати...
По опаленню за листопад 115 кубів спалено, за грудень 153, вода - газ. під батареї ми приклеїли відбивачі, можливо завдяки їм єкономія
20 янв 2017 17:21
Ребята хочу инвестировать в ПаркЛенд и сейчас вычитую всю ветку)) 250 сообщений неслабо так конечно)
Меня интересует ситуация с 9м домом) какие есть подводные камни? Какие проблемы в принципе по первым секциям? на форумах конкурентов пишут что многие меняли окна после застройщика...
Кстати думаю заказать юридическую проверку и если кто тоже планирует то можем скинуться на двоих-троих) там чуть больше 2х тысяч гривен.
В начале ветки видел что многие правят договор добавляя пункту о возарате средств при неподписании основного договора и еще там по мелочи) так вот если "проблема" такая не решилась то без юриста покупать тут не вариант...

В общем у кого есть время отписаться мне по теме) буду очень признателен)

Кстати если кто может посоветовать хорошего юриста по этим всем делам то так же буду признателен. Я помню гдето на домике видел ветку с контактами юристов. надо будет проштудировать
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .252254. . .897
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее