Подать объявление

Жилые дома, пер. Моторный, 11,11а - "Житлоінвестбуд - УКБ"

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 23 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 46.
11/24%
10/22%
20/43%
4/9%
1/2%
1. . .545556
13 янв 2020 16:29
Они с понедельника по пятницу работаю возле дома. А на выходных как я знаю,то они не работают.
22 янв 2020 16:37
Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, чому будівництво заморожено? 3 будинок заморожено
заявлена дата введення: 4 кв. 2019 - інфо з ЛУН
22 янв 2020 17:48
Финансирование пока идет на 1 и 2-й дом + просроченные сроки сдачи,по этому и забили на 3-й дом...
30 янв 2020 16:28
Вроде 1й. и 2й. дома готовы окультурены а их не заселяют.Может ждут весну что бы не топить котельную.
13 июль 2020 12:02
Люди, подскажите пожалуйста в доме №1 и №2 Моторный 11
Счетчики индивидуальные на отопления надо самому устанавливать, или они там уже установлены?
Через два месяца начало отопительного сезона и этот момент очень важен.
Если вдруг не установлены, тогда подскажите компанию которая нормально это делает.
Буду ждать Вашего сообщения.
И заранее спасибо за будущий отклик.
21 июль 2020 15:18
Третий дом потихоньку доделывают утепляют остекляют окультуривают.
27 июль 2020 11:28
Доброго дня, цікаво дізнатись, які новобудови зараз, є найрентабельнішими, в темі я початківець, тому, не знаю з чого почати.
12 дек 2020 23:03
Подскажите, когда застройщик сдаст трансформаторную подстанцию и передаст ДТЭК, сейчас тариф на электричество как для промышленных потребителей, то есть завышенный 2.66..?
25 дек 2020 17:45
тоже интерсно инфо по вопросу выше ☝🏼☝🏼☝🏼
30 июнь 2021 16:16
Доброго дня!
Редакція порталу Domik.ua готує матеріал про те, в якому стані знаходяться столичні довгобуди. Мета даної статті: проінформувати читачів про поточну ситуацію на об'єктах, заспокоїти існуючих інвесторів та продемонструвати компаніям-забудовникам, що братися за завершення деяких довгобудів — рентабельно.

Для цього просимо вас відповісти на наступні питання та вказати прізвище, ім'я та посаду того, хто дає коментарі. Відповіді ви можете надіслати на nb3.domik@gmail.com.
Заздалегідь дякуємо за співпрацю!

1. Розкажіть, на якому етапі готовності знаходиться ваш житловий комплекс.
2. Чи проходила належна консервація об'єкту і якщо так, то як саме?
3. Чи працює охорона на будівельному майданчику і якщо так, то хто за неї платить?
4. Як планується вирішувати питання з добудовою вашого ЖК?
5. Чи проводив хтось технічний аудит об'єкта?
6. Який статус на даний момент у земельної ділянки?
7. Чи внесений ваш ЖК до складу ДПТ, що розробляється Департаментом містобудування? Якщо ні, то чи плануєте ви звертатися до Департаменту щодо внесення?
8. Ваш ЖК має технічні умови на підключення до міських інженерних мереж?
9. Попередній забудовник житлового комплексу передав об'єкт та документацію чи досі вважається офіційним забудовником проєкту?
10. Чи розраховуєте ви на допомогу держави та на яку саме?
11. Які судові справи ведуться (якщо ведуться) по вашому об'єкту, хто виступає відповідачем і хто представляє інтереси інвесторів в судах?
12. За інвесторами вашого ЖК визнано майнові права, а якщо ні, то чи плануєте ви звертатися до суду?
13. Чи маєте ви інформацію щодо кількості проданих та непроданих квартир у вашому ЖК?
14. Поки в новобудові є певний відсоток непроданих площ, вона залишається прибутковим проєктом. Розкажіть, за рахунок чого може бути досягнута рентабельність вашого ЖК — продажу квартир, надбудови додаткових поверхів та секцій, освоєння сусідніх ділянок землі тощо.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .545556
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx