Подати оголошення

ЖК Європейський Двір 1 | 2 | Эко Комфорт Груп | Чернігів

14 квіт 2022 08:42

Відгуки про житловий комплексЖитловий комплекс Європейський Двір 1 | 2

Чернігів

Забудовник: Эко Комфорт Груп


2 будинки в 10 поверхів на 200 квартир


14 квіт 2022 08:44

Эко Комфорт Груп:

"Шановні  наші клієнти.

   Ми  розуміємо вашу тривогу відносно будівництва об’єктів в умовах війни.  Ми отримуємо багато листів  та повідомлень.  І для того щоб зрозуміти стан будинків,  ми провели огляд  та перевірку наших  будівель.

   Як повідомив начальник будівництва, на даний час ми не можемо дістатися до всіх об’єктів  через мінування території.  Але попередньо вже зрозуміло,  що нагально потрібно вивчити стан підключених мереж, оскільки поблизу були сильні обстріли и є пошкодження. Перш за все це ЖК «Комфортний» та ЖК «Європейській двір 2». На всіх об’єктах виявлена велика недостача будівельних матеріалів, зафіксовані пошкодження будівель, характер цих пошкоджень потребує аналізу архітектора та конструктора. Візуально менш постраждав ЖК «Єлецький». Але це тільки попередня оцінка. Блоки, цегла, утеплювач, техніка, або пошкоджені або відсутні.

   І хоча наша компанія прийняла рішення продумати методологію та запросити експертів для більш детального та глибокого вивчення збитків та їх оцінки. Це дозволить зрозуміти суму збитку у цифрах. Також не менш серйозним завданням для нас є збереження будівництва від мародерів.  Такі випадки зафіксовані вже на Масанах: вирізають вікна та двері, знімають плитку в нових будинках.

   І все-таки ми маємо намір продовжувати будівництво наскільки це можливо в сьогоденних воєнних та економічних умовах, та в умовах відновлення головних інфраструктурних підрозділів у місті.

   Ми зберегли усю документацію на будівництво. Максимально збережений штат працівників, нараховані заробітні плати та страхові виплати, підтримуємо контакт з усіма робітниками, котрі готові розпочати незабаром працювати.

Бухгалтерській облік та аналіз ІТП здійснюється з безпечного місця.

   Слідкуйте а нашими публікаціями та бережіть себе."

26 лист 2023 08:49

Эко комфорт груп це шахраї, які шантажем намагаються отримати від інвесторів незаконні доплати. Розмір доплат подекуди може сягати від 50 до 100% вже сплаченої ПОВНОЇ вартості житла.

27 лист 2023 10:28

Схаменіться, віддайте нам наші квартири. Ми все вам сплатили, що передбачає Договір. Не знущайтесь, не шантажуйте, не крадіть наші квартири. Виконайте свій обов'язок за Договором.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше