Подати оголошення

ЖК Вудлайн | Атлант | Новосілки, вул. Лісова, 1а

ЗабудовникАТЛАНТ
Здача ЖК2023 р.
Планування
від 21 200 Грн/м²
Карточка Домік
ЖК зданий
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 48.
12/25%
2/4%
4/8%
5/10%
25/52%
1. . .4345. . .60
14 серп 2022 20:50

Budya

14.08.22 Так як сьогодні день будівельника то нікого там не бачив (як на мене це і логічно), прибудинкова на вигляд майже готова, в середині не зрозуміло, але думаю що теж вже підготовлюють до здачі

а багато території з отою рудою глиною-піском?Ще багато заливати асфальтом?

15 серп 2022 09:58

Prom509

само собой. просто не нужно рассказывать о увелиличении стоимости материалов, логистики и тд.

Вибачте, а якщо це факт, чому не потрібно про це говорити? Ціни зростають абсолютно на все, на будматеріали в тому числі, і те, що зі зростанням курсу валют перерахують розстрочку - було очікувано. 


15 серп 2022 10:03

Заезжала на стройку, общалась с охраной, по слухам - комисия по сдаче в експлуатацию ожидают 19 августа. Хотелось бы чтоб поскорее и без проблем приняли дом и начали давать ключи. Из минусов - 2 слой асфальта не уложен.

15 серп 2022 10:03

Кто то думал как устанавливать счетчики на отопление? (если не ошибаюсь их не будет)
Каждый самостоятельно или как то централизовано?
Так же вопрос с ОСББ

15 серп 2022 17:21

Reshavi4

Кто то думал как устанавливать счетчики на отопление? (если не ошибаюсь их не будет)
Каждый самостоятельно или как то централизовано?
Так же вопрос с ОСББ

Отдел продаж говорил что будут предлагать централизовано, то ли при оформлении документов, то ли при выдаче ключей.

17 серп 2022 10:23

Mariia1115

Вибачте, а якщо це факт, чому не потрібно про це говорити? Ціни зростають абсолютно на все, на будматеріали в тому числі, і те, що зі зростанням курсу валют перерахують розстрочку - було очікувано. 


1) цены на квартиры указаны в гривне.

2) для новых покупателей цены выросли на 10%+10%. Цена в гривне, соответственно в долларах сумма будет меньше. при этом это в основном 3 секция и далее, где реально много работы и нужно много материалов по новым ценам ( это в теории по новым).

3) для инвесторов с договорами ранее, цены выросла на 30-35%. это в основном инвесторы секций 1 и 2, где практически все работы завершены. о каком подорожании материалов речь, каких?

По сути: застройщик может поднять цену согласно договоров. он это делает. а преподносится как вынужденная мера, но сейчас сложности не только у них. да еще и с благородной возможностью закрыть все до 20.08.

17 серп 2022 11:47

Budya

До 20 серпня 2022 року всі, хто купив квартиру в розстрочку мають можливість сплатити по курсу, який вказаний в вашому договорі і сума яка буде сплачена до 20 серпня 2022 року, перерахунку не підлягає.

Залишок, який залишається після 20 серпня, перераховуєте кожний наступний платіж самостійно (у більшості це згідно пункту 5.1 в ваших договорах) дивлячись на курс НБУ

Наприклад: 

Курс при купівлі в вашому договорі - 28,5

Курс НБУ на дату сплати - 36,57

Співвідношення курсу - 36,57/28,5 = 1.28

Ваш плановий платіж - 10000 грн

Отже 10000*1.28 = 12800 грн

Тож якщо ви маєте можливості, до 20 серпня сплатіть максимально можливу для вас суму, тому що перерахунок буде тільки на залишок, що залишиться  несплаченим після 20 серпня 2022 року. 

Отже якщо ви зможете закрити розстрочку повністю до 20 серпня 2022 року, перерахунку для вас не будет зовсім.

Нагадую вам, що останній перерерахунок курсу був у 2015 році, тож компанія Атлант намагається максимально довго не перераховувати курс, алеж зростання собівартості будівництва дуже значне і це набагато більше, ніж 25-35% перерахунку на залишок.

А як Атлант прокоментує затримку здачі будинку на 8 місяців, може вони мені відшкодують суму оренди за весь цей час? Вони розуміють, що відбувається в країні, люди ледве знаходять можливість сплачувати розстрочку по-старому графіку. Взагалі, які можуть бути подорожчання матеріалів у вже побудованих будинках?


17 серп 2022 14:08

Смит77


Аяк Атлант прокоментує затримку здачі будинку на 8 місяців, може вони менівідшкодують суму оренди за весь цей час? Вони розуміють, що відбувається вкраїні, люди ледве знаходять можливість сплачувати розстрочку по-старомуграфіку. Взагалі, які можуть бути подорожчання матеріалів у вже побудованихбудинках?


А вам известно, что чем ближе срок сдачи, тем выше стоимость? Плюс курс, он как раз и расписан в договоре. И если считаете, что вас обманывают, так оплатили бы сразу, всю стоимость! 

17 серп 2022 14:54

Prom509

1) цены на квартиры указаны в гривне.

2) для новых покупателей цены выросли на 10%+10%. Цена в гривне, соответственно в долларах сумма будет меньше. при этом это в основном 3 секция и далее, где реально много работы и нужно много материалов по новым ценам ( это в теории по новым).

3) для инвесторов с договорами ранее, цены выросла на 30-35%. это в основном инвесторы секций 1 и 2, где практически все работы завершены. о каком подорожании материалов речь, каких?

По сути: застройщик может поднять цену согласно договоров. он это делает. а преподносится как вынужденная мера, но сейчас сложности не только у них. да еще и с благородной возможностью закрыть все до 20.08.

Отпишите инвесторам «Новые теремки» которые через дорогу там достаточно инвесторов найдётся обменять Вашу квартиру на свою и заплатить Вам вашу рассрочку)

Вам, должно быть, нелегко живётся, если вы всё ещё верите в справедливость.

17 серп 2022 20:27

Была в ОП

Уточнила по поводу сдачи, сказали месяц-полтора

18 серп 2022 10:01

Я так розумію, тут здебільшого зібралися адвокати Атланта з відділу продажів або іноземці які не живуть у нашій країні. Я хочу зрозуміти, яке може бути подорожчання матеріалів у вже збудованому будинку? Напевно, Атлант просто хоче мати більше, ніж заклав у свої схематозні договори з якими потрібно ще розібратися.


18 серп 2022 12:52

Смит77


Ятак розумію, тут здебільшого зібралися адвокати Атланта з відділу продажів абоіноземці які не живуть у нашій країні. Я хочу зрозуміти, яке може бутиподорожчання матеріалів у вже збудованому будинку? Напевно, Атлант просто хочемати більше, ніж заклав у свої схематозні договори з якими потрібно щерозібратися.


Это жесть. Иметь адекватность - это адвокат Атланта? Оплпти сразу квартиру и никто не будет повышать. Или вы как хотели, застолбить квартиру, Атлант пусть строит дом за свои, а вы потом на готовую доплатите остаток??? Весь наш менталитет!

18 серп 2022 12:52

Смит77


Ятак розумію, тут здебільшого зібралися адвокати Атланта з відділу продажів абоіноземці які не живуть у нашій країні. Я хочу зрозуміти, яке може бутиподорожчання матеріалів у вже збудованому будинку? Напевно, Атлант просто хочемати більше, ніж заклав у свої схематозні договори з якими потрібно щерозібратися.


ну вы ж не сразу все деньги заплатили? т.е. часть денег Атлант вкладывал своих, теперь если вы ему вернете ту же сумму что и по старому курсу это будут уже совсем другие деньги. Т.е. компания будет нести убытки. Понятно, что сейчас у всех непростая ситуация. И для того чтобы все достроить строительным компаниям сейчас придется тоже очень сильно постараться.  А строительная компания это не какое-то одно мифическое существо, а тысячи рабочих которые тоже живут в нашей стране и которым надо платить зарплату, плюс мы инвесторы которым надо достроить дома. И понятно что берешь чужие деньги, а отдавать приходиться свои.

18 серп 2022 19:20

Смит77


Ятак розумію, тут здебільшого зібралися адвокати Атланта з відділу продажів абоіноземці які не живуть у нашій країні. Я хочу зрозуміти, яке може бутиподорожчання матеріалів у вже збудованому будинку? Напевно, Атлант просто хочемати більше, ніж заклав у свої схематозні договори з якими потрібно щерозібратися.


Не расстраивайтесь! Посмотрите, сколько вокруг людей пострадало. Хотелось бы, чтобы Атлант сделал в сроки дом, как по договору, но хорошо, что делает, в войну не все продолжили стройки. 

19 серп 2022 08:29

Смит77


Ятак розумію, тут здебільшого зібралися адвокати Атланта з відділу продажів абоіноземці які не живуть у нашій країні. Я хочу зрозуміти, яке може бутиподорожчання матеріалів у вже збудованому будинку? Напевно, Атлант просто хочемати більше, ніж заклав у свої схематозні договори з якими потрібно щерозібратися.


договір підписували всі по своїй волі.

19 серп 2022 13:48

На численні прохання сплатити розстрочку без перерахунку курсу долара можна буде до 31.08.2022 Але це фінальний термін і жодних винятків не буде.

20 серп 2022 22:34

чи варто погасити розстрочку достроково до подорожчання курсу-?, перераховуватимуть ціну за новим курсом 37 -?

21 серп 2022 07:18

pivanzov

чи варто погасити розстрочку достроково до подорожчання курсу-?, перераховуватимуть ціну за новим курсом 37 -?

Ну думаю, варто, якщо Ви маєте таку можливість і  підписали договір з курсом, що нижче 36,57 грн.

21 серп 2022 13:30

Добрий день.Що відомо коли здача будинку?

21 серп 2022 19:27

pivanzov

чи варто погасити розстрочку достроково до подорожчання курсу-?, перераховуватимуть ціну за новим курсом 37 -?

дивлячись за яким курсом ви купували.За курсом нацбанка.Я  купувала за курсом 28.35,зараз 36,5.Мені вигідно погасити,бо до моєї суми добавляється 3000 щомісячно.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .4345. . .60
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx