Подати оголошення

ЖК "Ворзель парк", Ворзель, ул. Ленина, 45

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 70.
4/6%
1/1%
20/29%
29/41%
16/23%
1. . .7779. . .127
30 вер 2016 13:00
ребята, вырубка это конечно не хорошо, но предлагаю эту тему нераздувать до небес, чтоб потом у застройщика небыло проблем с вводом.
30 вер 2016 13:01
вырубуют ведь не все деревья, а лишь те которые скорее всего мешают для асфальтирования проезда.
30 вер 2016 13:06
прочитала пост на фб - і там печалька, місцеві 11 жовтня збирають слухання щодо нашої території. те що вони нас (жильців) вже ненавидять за вирубку і забудову - це дурниця. а от те що вони можуть створити проблеми застройщику (ну і відповідно нам!) - це вже біда.
30 вер 2016 13:20
местных тоже понять можно. Судя по видео немало так положили деревьев. Надеюсь все разрулится.
01 жовт 2016 08:15
Я так понял, смотря по плану планируемой будущей застройки, кипишь местных активистов :protest:, в основном, связан с застройкой по ул.Декабристов. Если идти к Грин Парку, там планируют построить 4-ре 5-ти этажных дома, вроде для участников АТО, соответственно, там нужно много пилить деревьев. Нашему комплексу разборки местных не помешают, так как земля Ворзель Парка официально отдана под застройку многоэтажного дома, и застройщик делает с ней что хочет, в рамках землеотвода. Да, плохо что застройщик решил угробить красивые сосны возле дома, и скорее всего сделал это для уменьшения своих затрат. В месте где ростут(росли) сосны, нормальный такой перепад по высоте, и застройщику нужно было продлять забор с бетонных блоков аж до вьезда в комплекс 2-го дома (что тоже не очень красиво), а так все сровняет по уровню и положит бордюры. Можно только надеяться, что застройщик взамен срезанных деревьев, посадит какие-то свои, или ели, или туи, или что-то другое что впишется в дизайн комплекса. Будем надеяться, что все-таки в застройщика есть какие-то идеи по ландшафтному дизайну комплекса, и мы увидем во дворе не только асфальт :shuffle:
01 жовт 2016 15:40
Дуже хочу, щоб забудовник ЖК Ворзельпарк, який спиляв у четвер безпричинно 5 сосен, прочитав це оповідання Любові Голоти:
ЯК Є:оповідка дев'ята.
ЛЮДИ і ДЕРЕВА
Столичний ринок.Пасажирам автівок,які його покидають,прикупивши на зиму усього,що захотіли і змогли, впадає увічі оголошення,розміщене просто на виїзді.А значиться там приблизно таке:Увага!Це найдовша в Україні соснова дошка! Її довжина -25 м 25 см.Зрубано сосну 25.07.2015 року.
Де -чи то не написали,чи то я не встигла прочитати,розглядаючи цей базарний експонат.І так все зрозуміло -сосна з українського лісу.
Це й справді довжелезна дошка,а як на мій погляд -розщеплена вздовж сосна,яка вже втратила свій природній колір і запах,подовжня тріщина -так буває,коли сиру деревину кидають без накриття,гуляє по дошці все далі й глибше,скоро можна буде дописати,що це рекордно найдовша тріщина на найдовшій сосновій дошці в Україні.Не написано,хто зрубав цю сосну і для чого.Не хочу фантазувати,куди і як можна прилаштувати будівельний матеріал з цієї сосни : на мачту,на зруб якоїсь клуні чи на сволок чиєїсь корчми.Заважка,завелика,хоч і р а р и т е т н а. УНІКАЛЬНА.Безперечно,була живою.Обвішувалася тисячею шишок і обростала цілим ліском дітей і онучат.І глиця під нею лежала товстим килимом,і гриби під нею,мабуть,росли.І тристалітній ворон каркав на вершечку,й сова ухкала вночі,ховаючись серед промерзлого,але завжди живого гілля...
Десь,колись,в якійсь країні такі дерева мали б ставити на облік.Вести зелені родоводи рідкісних вельможних сосон,дубів,верб,осокорів,раїн і не заважати їм тягти в небо свої літа і віти,бо вони заслужили -жити,скільки зможуть і хочуть,вистоявши і зафіксувавши в своїх дереворитах історію не лише власну.Якщо ви бували в давніх і тепер все більше рідкісних лісах,то чули не лише верховний шум,а й інші голоси,стогони,пісні..
Ой не шуми,дубе,зелений байраче,--над лугом зарошене віття дубове верхів'я звело,-все слабший перегук народного рядка з малишківським,бо нема їм змоги,нема пісні і нема їй продовження у сьогоднішньому дні,у сьогоднішньому думанні, у сьогоднішній людині,бо не побратим вона дереву,а ота зубата почвара,що гризе стовбур,обчухрує гілля,нищить крону,не розуміючи,що підточує і власне коріння,і коріння світу,в який була вкинута не для того,аби пиляти,рубати,тягти тягачами,перти на базар місцевий,столичний,всесвітній дерева,чиї родоводи стократ глибші,шляхетніші і маєстатніші на цій землі.
Ой сосонко,літо і зиму зеленая,ой сосонко...
Зазвучав раптом у пам'яті голос Галі Стефанової,яка років багато тому заспівала мені пісню,-весільну пісню,яку співала у виставі Миколи Мерзлікіна:-"Ой сосонко..."-простогналося й мені,але не залатаєш стогоном тріщину,не зліпиш докупи по живому пиляну сосну,не поставиш на ноги це дерево,не повернеш його в ліс,не впаде воно на безголів'я тих,хто закатрупив його серед білого дня і виставив на глум і...рекорд!
...Щось забагато вражень столичних:на Столичному шосе гігантський тягач з причепом віз дубові колоди такої товщини,що й двоє рукатих чоловіків не обняли б їх на прощання...
Вирубуємо,вивозимо,продаємо дерева.Себе і Україну.
01 жовт 2016 15:43
По моему это уже перебор!!! Базар блин!!!
02 жовт 2016 19:26
Был сегодня на стройке. Прогресс есть. Дорогу под асфальтное покрытие подготовили. Под детскую площадку расчищают территорию.
В восьмой секции видно поставили газовые счётчики.



Ждём
03 жовт 2016 08:11
Особисто мене дуже приваблює екологія, тому я проти вирубки лісу і т.д. Але досить глянути на наші славетні гори Карпати і можна відразу лягати вмирати або бити себе в груди і кричати: "Агов, люди, та що ж ви робите?!!" Я гадаю, що лисі гори від того, що на них зрубали 100 річні смереки/сосни/дуби - це куди більша проблема ніж 5 зрубаних сосен при будівлі будь-якого ЖК. Тут, так сказати, або жити в соснах, або в квартирі. Я не думаю що Буча чи Ірпінь колись хотіли перетворитись в те, чим вони зараз є. І тому колись люди купували собі будинки в лісі з гарною природою і мальовничими лісовими пейзажами, а зараз там проходить траса або на тому місці, де колись був мальовничий ліс, стоїть якась висотка... Це все такі риторичні роздуми і запитання, що навіть нема сенсу їх підіймати і створювати отой гвалт типу "Що ж ви наробили - вирубали 5 сосен, а завтра що буде?.." Це не логічно з тої ж лише причини, що ви вже живете/купили квартиру, де апріорі були дерева.. і їх вирубали. Вам їх не шкода? Тоді в такому разі зносьте свої будинки Ворзель парку і садіть дерева! Люди такі подвійні стандарти мають, що іноді дивуєшся. :chillout:
04 жовт 2016 06:18
Товарищи, случаем никто не узнавал обмеряло БТИ квартиры или нет, и что там те мерятели намерили? Нужно знать на что рассчитывать. И что там по вводу дома в эксплуатацию и с оформлением документов, ожидать в этом месяце или расслабиться до конца года? Шампанское простаивает :alc:
04 жовт 2016 07:22
Цитата "nse_sergey":
Товарищи, случаем никто не узнавал обмеряло БТИ квартиры или нет, и что там те мерятели намерили? Нужно знать на что рассчитывать. И что там по вводу дома в эксплуатацию и с оформлением документов, ожидать в этом месяце или расслабиться до конца года? Шампанское простаивает :alc:


Доброго дня.
Так, переміряли, і в забудовника є вже техпаспорт на будівлю.
Я просив вислати мені переміряну квартиру. В нас вийшло на 1.51 м2 менше :(

Відносно здачі - тиждень тому мені сказали, що буде після дня відкритих дверей, який в свою чергу буде після закінчення облагороджування території.
04 жовт 2016 07:23
Цитата "uascorpion":


Доброго дня.
Так, переміряли, і в забудовника є вже техпаспорт на будівлю.
Я просив вислати мені переміряну квартиру. В нас вийшло на 1.51 м2 менше :(

Відносно здачі - тиждень тому мені сказали, що буде після дня відкритих дверей, який в свою чергу буде після закінчення облагороджування території.

Дякую.
04 жовт 2016 16:13
Подскажите, а кто вам выслал перемерянную квартиру? Куда обращаться?
04 жовт 2016 16:46
Цитата "Elena Pol":
Подскажите, а кто вам выслал перемерянную квартиру? Куда обращаться?

Я сегодня узнал от менеджера, ничего не высылали, как я понял что паспорта на квартиры еще не готовы, есть только обмерянная квадратура. Кто планирует скорейший ремонт - попридержите коней, от менеджера прошла информация о сдаче дома через 1-1,5 месяца, то есть в ноябре :faceoff:
05 жовт 2016 05:36
Правильно. На квартири нема, а на ввесь об'єкт є. І з нього можуть вислати фото вашої квартири, якщо подзвоните в відділ продажу і попросите, нормально обґрунтувавши причину потреби :)
05 жовт 2016 06:00
Цитата "uascorpion":
Правильно. На квартири нема, а на ввесь об'єкт є. І з нього можуть вислати фото вашої квартири, якщо подзвоните в відділ продажу і попросите, нормально обґрунтувавши причину потреби :)

Ну мне не столь критично, у меня есть кладочный план на всю секцию с размерами, мне нужно было узнать только как и на сколько поменялась квадратура после БТИ :winky:
06 жовт 2016 06:28
Ув. будущие соседи, что там по второй очереди, что делают? Разбавьте тишину в ветке :winky:
06 жовт 2016 06:30
Доброго дня!
І стосовно ТРЕТЬОЇ черги теж дуже цікаво дізнатися новини з передової....
06 жовт 2016 06:32
Цитата "nse_sergey":
Ув. будущие соседи, что там по второй очереди, что делают? Разбавьте тишину в ветке :winky:

Позавчера делали асфальт под аркой и немного сделали сзади дома. Возле 7 (8) секции разравнивали щебень для асфальта. Со стороны электрички убирали корни деревьев и эскаватор убирал бугры. Рабочий что то ходил с рулеткой мерял. Сказали что котлы и счетчики на газ установлены, плитка в подьездах постелена, покраска закончена. Доводят до ума первые этажи и комнату консьержа
06 жовт 2016 06:33
Цитата "Jaroxa":
Доброго дня!
І стосовно ТРЕТЬОЇ черги теж дуже цікаво дізнатися новини з передової....


Из за дождя вчера думаю ничего не делали по третьей очереди и по придомовой територии 2 дома тоже. Сегодня в Ворзеле погода хорошая, небо ясное. Думаю работа пойдет :)
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .7779. . .127
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше