Подати оголошення

ЖК Terracotta | Терракот | Perfect Group | пр. Николая Бажана

ЗабудовникPerfect Group
Здача ЖК2021 р.
Планування
від 27 100 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
128з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 50.
4/8%
3/6%
17/34%
12/24%
14/28%
1. . .383941
03 лют 2022 17:41

iryna_ne

Разрешение на строительство есть. В статье не правильно написано 

А за что тогда давали взятку, если что то знаете то проясните всем остальным пожалуйста?

03 лют 2022 18:11

Kova-79

А за что тогда давали взятку, если что то знаете то проясните всем остальным пожалуйста?

Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Вроде за него взятку давали 

03 лют 2022 20:30

Так же обращает на себя внимание тот факт, что срок договора оренды земельного участка истекает в начале марта этого года.

Скорее всего, прийдётся проходить через процедуру продления этого договора.

Если деньги платились в качестве неправомерной выгоды за выдачу сертификата о принятии в эксплуатацию, значит есть проблемы, на которые предлагалось закрыть глаза. Когда подозреваемому в деле будут изберать меру присечения, мы сможем узнать детали этих нарушений из открытого судебного заседания в ВАКС.  Вот ссылка на канал https://youtube.com/ (Вищий антикорупційний суд)


Позже в реестре судебных решений будет определение следственного судьи, где так же сможем увидеть дополнительные факты.

В любом случае, в ближайшее время мы ключи не получим, и объект сдадут (если сдадут) только после устранения всех нарушений (что в действующих условиях непросто).

04 лют 2022 10:25

Вищий антикорупційний суд заарештував представника забудовника, якого НАБУ і САП підозрюють у спробі підкупу голови Державної інспекції архітектури та містобудування Семена Кривоноса.

НАБУ і САП викрили представника забудовника на спробі підкупу голови Держінспекції архітектури та містобудування. Слідством встановлено, що вказана особа запропонувала голові ДІАМ Кривоносу близько 120 тисяч доларів за те, щоб попри наявні порушення, товариство-забудовник отримало сертифікат готовності об'єкта до експлуатації, а саме багатоповерхівки у Києві. Після цього йому повідомили про підозру.

Справу розпочали розслідувати у грудні 2021 року за заявою голови Держінспекції. Представника забудовника затримали одразу після передачі коштів.

Ось такі справи .... що ж далі буде???

09 лют 2022 14:17

Ось ухвала слідчого судді ВАКС про застосування запобіжного заходу за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/103002649

Звертає на себе увага наступна частина ухвали:

"Надалі ОСОБА_1 , перебуваючи у м. Києві, у ході зустрічей з ОСОБА_2 19 січня 2022 року, а також з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 26 січня 2022 року, пообіцяв надати таку неправомірну вигоду за приховування інформації про виявлені недоліки об`єкта (відсутності лічильників електроенергії та трансформаторної підстанції), що унеможливлює введення об`єкта в експлуатацію, та видачу вказаного сертифікату до їх усунення."

Щодо питання, за що давались гроші: "за введення об`єктів в експлуатацію він, від забудовників, готовий надати службовим особам ДІАМ неправомірну вигоду з розрахунку 2 долари США за 1 кв.м., а за одержання дозволу на виконання будівельних робіт - неправомірну вигоду з розрахунку 1,5 долари США за 1 кв.м."

Також, в рішенні суду немає жодної згадки про наявність реальних зв'язків між особою, яка надавала неправомірну вигоду, та службовими особами забудовника.

Отже, нійбільш негативні наслідки, які можуть бути для забудовника у цій ситуації - необхідність усунення виявлених порушень (якщо це можливо) і готовність до прискіпливого ставлення з боку ДІАМ у подальшому. 

Щодо виявлених порушень, то питання відсутності лічильників може вказувати на проблеми у взаємодії між забудовником та ДТЕКом. Можливо, хтось у цьому питанні орієнтується більш детально, бо в цій історії це найбільш важливо? А також те, що строк договору оренди землі спливає через місяць.

10 лют 2022 08:53


Отказано в принятии в эксплуатацию


1. ЖК Terracotta от Perfect Group по ул. Черниговская, 8 в Дарницком районе Киева (1 очередь, 1 пусковой комплекс).


Выдано два отказа: гостиница, дома №2-4 и двухуровневый паркинг.


Основания для отказа:
 не обеспечена доступность территории объекта для маломобильных групп: отсутствуют тактильные элементы, тактильные полосы, тактильные информационные указатели, ограждения лестничных маршей, отсутствуют пандусы; имеющийся акт принятия сетей внешнего электроснабжения и акт принятия внутренней электропроводки, силового электрооборудования, подключения дома к ТП и обеспечения постоянного электроснабжения, в то же время при осмотре выявлено отсутствие трансформаторной подстанции; отсутствуют электросчетчики; отсутствуют счетчики учета газа; отсутствуют счетчики воды; строительные работы на объекте не завершены и продолжаются.


10 лют 2022 13:57

А на будинок 1 дозвіл і не просили, виходить

10 лют 2022 13:57

Якщо (або коли) договір оренди земельної ділянки закінчиться, і потрібно буде його продовжувати, то інвесторам обов'язково потрібно буде ініціювати це питання перед забудовникам та підтримувати його шляхом звернення до депутатів Київської міської ради.

10 лют 2022 20:27


10 лют 2022 20:28

Повторная подача на сертификат в марте. На ремонты может пустят в мае

11 лют 2022 10:18

iryna_ne

Повторная подача на сертификат в марте. На ремонты может пустят в мае

Підкажіть, будь ласка, звідки у Вас така інформація? Фотографії, звичайно, додають оптимізму, але факт закінчення строку договору оренди земельної ділянки - ні. На ремонти може і пустять (бо будівництво вже на завершальному етапі), але коли введуть в експлуатацію? Бо перспектива роками платити комерційний тариф не дуже хотілося б.

11 лют 2022 11:37

Volodymyr Anatoliyovych

Підкажіть, будь ласка, звідки у Вас така інформація? Фотографії, звичайно, додають оптимізму, але факт закінчення строку договору оренди земельної ділянки - ні. На ремонти може і пустять (бо будівництво вже на завершальному етапі), але коли введуть в експлуатацію? Бо перспектива роками платити комерційний тариф не дуже хотілося б.

Вы инвестор или просто интересуетесь?

11 лют 2022 11:58

iryna_ne

Вы инвестор или просто интересуетесь?

У даних мого профіля ж зазначено, що інвестор (як і у Вас), є в реєстрі інвесторів цього будівництва. А від цього залежить відповідь?)

18 трав 2022 14:23

Уважаемые будущие соседи, подскажите,  что слышно с нашей стройкой?

22 трав 2022 19:55

Romashka_v

Уважаемые будущие соседи, подскажите,  что слышно с нашей стройкой?

Пока ничего((

07 черв 2022 17:31

Katyapinchuk25

Пока ничего((

С июня месяца возобновлены работы по нашей Терракоте. Идут подключения к наружным сетям, доработки по облаштуванню территории, доработки по домам.

07 черв 2022 17:32

Андрей19

С июня месяца возобновлены работы по нашей Терракоте. Идут подключения к наружным сетям, доработки по облаштуванню территории, доработки по домам.

Будівництво житлового комплексу Terracotta — відновлено!


Шановні інвестори, інформуємо вас, що на будівельному майданчику ЖК Terracotta відновлено будівництво! 

Є час займатися справами, а є час — про них розповідати. І зараз, коли рівень безпеки в Києві та на околицях міста порівняно високий, хочемо розповісти про наші маленькі досягнення за весну 2022, та актуальний стан будівництва.


✅ Триває влаштування кабельних мереж в кожен будинок та підключення енергоносіїв. Виконуються роботи з прокладки високовольтного кабелю.


✅ В будинках №2-4 усі підготовчі роботи, в розрізі внутрішніх енергомереж, виконані на 100%.


✅ Роботи з підключення житлового комплексу до тепломереж виконані на 100%.


✅ Роботи з підключення будинків до зовнішніх електричних мереж - тривають.


✅ Після закінчення робіт з підключення комплексу до енергомережі міста будуть розпочаті роботи з підключення до зовнішнього водопроводу та каналізації.


✅ Станом на сьогодні в будинках №1, №2 та №4 виконанні усі внутрішні роботи з водопостачання, опалення та відведення каналізації.

12 жовт 2022 11:34

Э якісь новини? Шось писати в Террактору - як в трубу.. 

19 жовт 2022 09:04

android2016

Э якісь новини? Шось писати в Террактору - як в трубу.. 

Живу поряд в ЖК Метрополія, буває з ранку гуляю в сторону академії. Бетоновози їздять на територію, але візуально як на таку кількість будинків робочих до 10 чоловік. 

24 жовт 2022 07:45

Сьогодні отримав лист, про те що забудовник вирішив перенести терміни здачі будинку на 4 квартал 2022 року. В свою чергу забудовник пропонує підписати додаткову угоду, про змінення термінів здачі.
У мене питання, підписувати його, чи ні? Здається, що таким чином вони хочуть всього лиш прикрити свою *опу!


Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .383941
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше