Подати оголошення

ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Киевгорстрой | Каунасская, 27

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 24 096 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
147з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 48.
18/38%
5/10%
13/27%
2/4%
10/21%
1. . .171819
15 січ 2024 08:46
ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ТЕРМІНІВ ВВЕДЕННЯ БУДИНКІВ ЖК STAR CITY

Шановні інвестори та майбутні власники квартир житлового комплексу Star City!

Повідомляємо, що запланований термін введення для будинків №1, №2, №3, №4 та №5 IV квартал 2024 року.


Цікаво скільки ще буде переносів


15 бер 2024 21:36

Знайомі що їздять вздовж будівлі на електричці кажуть що почалася помітна активність - багато будівельників заявилося, щось рухається. Чи хтось знає чи то насправді і як там справи?

16 бер 2024 16:42

JuletKa

Знайомі що їздять вздовж будівлі на електричці кажуть що почалася помітна активність - багато будівельників заявилося, щось рухається. Чи хтось знає чи то насправді і як там справи?

Забудовник регулярно викладає фото та відеозвіти, по ним можна оцінити інтенсивність робіт.

Але цьогоріч дійсно працюють активніше. Більше 10 люлек на фасаді прешого дома, активно його роблять. Дуже багато мінвати на майданчику, думаю, що закінчити перший дім точно вистачить.

Роблять ліфти в другому домі(в першому вже є). Склять 2 будинок, теж досить активно. Потроху монолітні роботи на 4 будинку, на рівні 22 поверху, кладка вже майже до 21.

 Ну і придумали підземний паркінг, замість подвір'я без машин напевно, вже заливають частину фундаменту.

В середені робіт не дуже видно,  ну і по комунікаціям хотілося б.  


17 бер 2024 08:27

Cомневающейся2

Забудовник регулярно викладає фото та відеозвіти, по ним можна оцінити інтенсивність робіт.

Але цьогоріч дійсно працюють активніше. Більше 10 люлек на фасаді прешого дома, активно його роблять. Дуже багато мінвати на майданчику, думаю, що закінчити перший дім точно вистачить.

Роблять ліфти в другому домі(в першому вже є). Склять 2 будинок, теж досить активно. Потроху монолітні роботи на 4 будинку, на рівні 22 поверху, кладка вже майже до 21.

 Ну і придумали підземний паркінг, замість подвір'я без машин напевно, вже заливають частину фундаменту.

В середені робіт не дуже видно,  ну і по комунікаціям хотілося б.  


Ще на фото помітні двері на пожежних балконах, які підготовлені до встановлення. І в куту майданчика складені труби великого діаментру, думаю для влаштування каналізаціі. Все це досить непогано. Але роботи, я думаю до кінця наступного року.

30 бер 2024 09:28

Забудовник не пускає оглянути квартиру у першому будинку. Це законно?

01 квіт 2024 11:27

Денис_2024

Забудовник не пускає оглянути квартиру у першому будинку. Це законно?

Да, вполне. Дом не введён в эксплуатацию, так что никаких квартир там ещё нет, есть стройка с техникой безопасности и прочим. Допускать посторонние лица на стройку или не допускать — решение только за застройщиком. 

01 квіт 2024 11:27

Денис_2024

Забудовник не пускає оглянути квартиру у першому будинку. Це законно?

конечно законно. это стройка, решение пускать/не пускать остается за застройщиком 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
1. . .171819
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx