Подати оголошення

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗабудовникГудфор-Лівінг
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
150з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .1820. . .151
30 серп 2016 16:36

Цитата "Green-U":
Сегодня в google попалось интересное видео "Бровари. Другий район. ЖК Скандія. Вид з коптера".
https://youtu.be/9KIu2OTEx4Q
30 серп 2016 19:20
Ітак! Поспілкувався я з юристом.
Висновки:
1. Розсрочка - це просто *опа. Кожен наступний платіж буде рахуватись по фактичній вартості квадрата. Тобто зараз 9600, завтра, припустимо, 20000. І вся неоплачена квадратура буде оплачуватись по останній цифрі.
2. Особисті дані можуть передаватись третім особам без мого відомі і інформування. Тобто, можуть дати кому завгодно, щоб надзвонювали і пропонували свої послуги(як пояснив юрист).
3. Дуже багато нюансів з приводу продажу вашої майбутньої квартири( ну так як я не планую її продавати, мене це не обходить :no: ).
4. В цілому ж стандартний договір.
Для себе вирішив і вам раджу робити тільки 100% оплату, інакше може дуже боляче вдарити по вашому гаманцю.
30 серп 2016 19:29
Цитата "Mata_Xari":

Перепрошую, а шо саме ви вважаєте смішним при слові "каналізація"?.. І "власна каналізація, яка ніяким боком не чіпає броварську" - то що саме вам сказали? Велетенський септик? Чи куди планується водовідведення? Це дуже важливе питання.

Септики, як правило, це тимчасові споруди, яку будуються на початку будівництва і підходять більше до індивідуальних ж/б, аніж для комплексів в 100 будинків.

Так як мені пояснили, будуть будуватись секційні індивідуальні очисні споруди для першої черги, які повинні здатись не пізніше березня чи квітня (не пам"ятаю точно). Підключатись до міської каналізації ніяк скандія не буде. Це буде повністю автономне і незалежне містечко всередині Броварів (чи скраєчку :winky: ) зі своєю власною каналізацією і власним водопостачанням. Для більш конкретної і детальної інформації я б радив Вам звернути у відділ продажу, або приїхати до них в гості. Скоштуєте кави( якщо чесно, то не дуже смачної) і цукерочок) і там Вам дадуть відповідь на будь-які запитання
30 серп 2016 19:58
Так все-таки подключаться не будет. Для ликбеза пришлось загуглить - "Хозяйственно-бытовая канализация идет либо на местные очистные системы (например, в септик возле загородного дома), либо в общегородскую канализационную сеть, где она сначала попадает на канализационные насосные станции, а оттуда – на городские очистные сооружения". Нужно все-таки заехать в отдел продаж, взглянуть, что они будут строить.
30 серп 2016 20:11
спасибо за мнение юриста.)
Тоже, при заключении договора, пришли к выводу необходимости полной оплаты. только 99%.
30 серп 2016 20:17
Цитата:
Висновки:
1. Розсрочка - це просто *опа. Кожен наступний платіж буде рахуватись по фактичній вартості квадрата. Тобто зараз 9600, завтра, припустимо, 20000. І вся неоплачена квадратура буде оплачуватись по останній цифрі.


Вот тут по моему ваш юрист не правильно расшифровал этот пункт. У вас цена фиксирована, но меняется в зависимости от курса НБУ. У меня рассчитано по 0.9м2 на 12мес. и цена меняется только в случае скачка курса валют, поэтому счет фактуру они дают непосредственно перед оплатой и действует она только 2 дня. И да я тоже давал договор своему юристу и ничего страшного он там не увидел. У меня знакомые купили квартиру в ЖК "Диамант" и поверьте там договор еще круче прописан, но выполнять его никто не спешит, а все сроки уже как вроде и пролетели. :)
31 серп 2016 05:23
Цитата "333Feel333":


Вот тут по моему ваш юрист не правильно расшифровал этот пункт. У вас цена фиксирована, но меняется в зависимости от курса НБУ. У меня рассчитано по 0.9м2 на 12мес. и цена меняется только в случае скачка курса валют, поэтому счет фактуру они дают непосредственно перед оплатой и действует она только 2 дня. И да я тоже давал договор своему юристу и ничего страшного он там не увидел. У меня знакомые купили квартиру в ЖК "Диамант" и поверьте там договор еще круче прописан, но выполнять его никто не спешит, а все сроки уже как вроде и пролетели. :)

Ви впевнені?
"7.3. Сторони погодили і встановили, що у випадку, якщо протягом встановленого Договором строку платежу (строку, протягом якого Покупець фактично буде здійснювати оплату вартості Майнових прав на Об’єкт) відбудеться знецінення гривні в наслідок зокрема інфляційних процесів та/або зменшення курсу гривні до курсу долара США в порівняні з курсом, встановленим Національним банком України на дату підписання Договору; та/або набудуть чинності зміни податкового законодавства, що впливають на вартість будівництва або Об’єкту; та/або відбудеться зростання вартості будівельних матеріалів, ресурсів та вартості робіт з будівництва, Продавець має право змінити поточну ціну вимірної одиниці та відповідно вартість Майнових прав на Об’єкт в частині, неоплаченій Покупцем на дату такої зміни. Збільшення поточної ціни вимірної одиниці і Загальної вартості Майнових прав (суми Договору) не потребує обов’язкового укладання додаткової угоди до цього Договору.
Інформація про зміну поточної ціни вимірної одиниці повідомляється Покупцю при його зверненні до Продавця, а також відображається в рахунках на оплату вартості придбаних Майнових прав (першого та будь-якого наступного платежу), які надаються Продавцем Покупцю відповідно до умов цього Договору."
Можливо я і не правий, але саме оцей пункт яскраво демонструє яким чином буде прозводитись оплата. Отримаєте платіжки і розкажете потім, виросла вона відносно ціни за квадрат чи ні. Було б добре, якби я був неправий :yes:
31 серп 2016 07:16
Наш юрист, специализируется на недвижимости, проверил кучу документов, и договор купли -продажи в этом списке был не самым важным. По его словам стандартный договор, с кучей перестраховок от застройщика, бывали и болеее затянутые. Больше внимания было уделено договорам аренды земли, субподряда, регистрации фирм, лицензиям и т.д.
31 серп 2016 07:26
Цитата "egoistUa":
Наш юрист, специализируется на недвижимости, проверил кучу документов, и договор купли -продажи в этом списке был не самым важным. По его словам стандартный договор, с кучей перестраховок от застройщика, бывали и болеее затянутые. Больше внимания было уделено договорам аренды земли, субподряда, регистрации фирм, лицензиям и т.д.

Мій юрист теж сказав, що куди важливіше дозвільна документація забудовника, аніж договір. Ну з дозвільними документами на будівництво все нормально. Ваш юрист теж саме Вам сказав?
31 серп 2016 10:51
Цитата:
Ви впевнені?
"7.3. Сторони погодили і встановили, що у випадку, якщо протягом встановленого Договором строку платежу (строку, протягом якого Покупець фактично буде здійснювати оплату вартості Майнових прав на Об’єкт) відбудеться знецінення гривні в наслідок зокрема інфляційних процесів !!!


Про что я и говорил. На ваш платеж может повлиять только падение гривны, что собственно логично. Т.к. застройщикам официально запрещено продавать квартиры в долларах, а также привязывать их к валюте, то они страхуют себя вот такими пунктами в договоре(неофициальная привязка к валюте). Допустим мне нужно платить каждый месяц за 1м2 (курс 25грн) 10000грн, это 400у.е. через пол года курс стал 40грн, и мой 1м2 уже будет стоить не 10000грн, а 16000грн. Вот это и есть "Цiна вимiрної одиниці".
31 серп 2016 11:02
Цитата "333Feel333":

Про что я и говорил. На ваш платеж может повлиять только падение гривны, что собственно логично. Т.к. застройщикам официально запрещено продавать квартиры в долларах, а также привязывать их к валюте, то они страхуют себя вот такими пунктами в договоре(неофициальная привязка к валюте). Допустим мне нужно платить каждый месяц за 1м2 (курс 25грн) 10000грн, это 400у.е. через пол года курс стал 40грн, и мой 1м2 уже будет стоить не 10000грн, а 16000грн. Вот это и есть "Цiна вимiрної одиниці".

Це ок. А далі написано ще два положення через крапку з комою про законодавство України і про здорожчання матеріалів, яке також впливатиме на ціну вимірної одиниці.
31 серп 2016 11:25
Цитата:
А далі написано ще два положення через крапку з комою про законодавство України і про здорожчання матеріалів, яке також впливатиме на ціну вимірної одиниці.

Ну про законодательство в нашей стране я молчу, тут может быть всё что угодно.:) А по поводу строй материалов, так их цена и регулируется скачками доллара.
31 серп 2016 11:43
Цитата "333Feel333":

Ну про законодательство в нашей стране я молчу, тут может быть всё что угодно.:) А по поводу строй материалов, так их цена и регулируется скачками доллара.

Тоді надіємось, що буде все добре і гривня виросте :pray: .
31 серп 2016 13:01
Цитата "HOHOWL":
Збільшення поточної ціни вимірної одиниці і Загальної вартості Майнових прав (суми Договору) не потребує обов’язкового укладання додаткової угоди до цього Договору.
Інформація про зміну поточної ціни вимірної одиниці повідомляється Покупцю при його зверненні до Продавця, а також відображається в рахунках на оплату вартості придбаних Майнових прав (першого та будь-якого наступного платежу), які надаються Продавцем Покупцю відповідно до умов цього Договору."

Ух ты. Рассрочка - это разбитие суммы на мелкие одинаковые платежи. Фиксировано. И согласно договору. Все остальное - от лукавого и почему это называется "рассрочкой" - не понятно. И это даже не к этому конкретному договору претензия, а ко всем магазинам/сервисам, которые вольно трактуют это понятие. Ну, это как я понимаю.
31 серп 2016 13:03
Цитата "Max...":

Ник Leila13 всегда так єкзальтирован и нарочито вообдушевлен... А еще показательно оптимистичен и пытается клевать всех, кто тут возражает, обвиняя в пожанческом настроении. А еще старательно ставит все кавычки и меняет раскладку для написания наименований. Или это педант по жизни. Или так обычно делают при продвижении товара/бренда/сайта в поисковиках. Переигрываете.

Спасибо за фото Злой Инвестор

Верное замечание. Солидарен. Иногда "патриотические чувства" зашкаливают.
31 серп 2016 13:18
Цитата "Vasylisk":

Ух ты. Рассрочка - это разбитие суммы на мелкие одинаковые платежи. Фиксировано. И согласно договору. Все остальное - от лукавого и почему это называется "рассрочкой" - не понятно. И это даже не к этому конкретному договору претензия, а ко всем магазинам/сервисам, которые вольно трактуют это понятие. Ну, это как я понимаю.

Ну вони зараз роблять хитро. Типу росрочка без відсотків. І документально воно так і є. Просто при оформленні росрочки є така штука як підвищувальний коефіцієнт вартості квадратного метра. Наприклад, якщо стартовий внесок 70%- то к-нт - 1.05(тобто 5%), якщо 50% стартовий вклад, то к-нт - 1.15. і тд і тп. І так в усіх жк, в яких мені довелось побувати.
31 серп 2016 13:19
Цитата "HOHOWL":

Ну вони зараз роблять хитро. Типу росрочка без відсотків. І документально воно так і є. Просто при оформленні росрочки є така штука як підвищувальний коефіцієнт вартості квадратного метра. Наприклад, якщо стартовий внесок 70%- то к-нт - 1.05(тобто 5%), якщо 50% стартовий вклад, то к-нт - 1.15. і тд і тп. І так в усіх жк, в яких мені довелось побувати.

а еще по 50 гривен за этаж... :notsure:
П.С. 50% нет, вместо этого 30% и коэфф. 1.1
31 серп 2016 13:23
А человек с "генпланом" под подушкой так и не ответил...
Или ответил через другой ник? :blah:
31 серп 2016 13:42
Цитата "userpooser":

а еще по 50 гривен за этаж... :notsure:
П.С. 50% нет, вместо этого 30% и коэфф. 1.1

Я не знаю які там відсотки, я россрочкою не цікавився. То я так, для прикладу написав.
Коефіцієнт на поверховість багато де є.Та й 50 грн. це не такі вже й великі гроші.
31 серп 2016 16:07
Добрий вечір. Відгукніться майбутні сусіди. Хто вже придбав права на нерухоме майно.З усього прочитаного, зрозуміло, що більшість тільки споглядає, а не вкладує кошти. :shuffle:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .1820. . .151
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше