Подати оголошення

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗабудовникГудфор-Лівінг
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
162з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .123125. . .150
07 лист 2020 10:02
Цитата "КраснаяШапка":
Доброго дня. А скажіть будь ласка, чому будинки другої черги так радикально відрізняються від перших двох по зовнішньому вигляду? Реально це різні будинки і я не можу сказати, що нові виглядають краще(( Перші побудовані гарненькі, а будинок D4 більше на хрущовку схожий... Чому вирішили змінити такий вигідний дизайн на ОЦЕ??
Доброго дня. :smile: На етапі будівництва усі будинки виглядають… як на етапі будівництва . Будівельні ліси теж додають «родзинок» до фасаду любих будівель. І незалежно від цього, ми притримуємося скандинавського дизайну, використовуємо сучасні технології та матеріали у будівництві та енергозбереженні, що дозволяє суттєво економити на опаленні.
07 лист 2020 18:32
Давайте уважно подивимось на дах і балкони. Ну аж ніяк не схожі на перші побудовані будинки. Ну зоооовсім інакше виглядають. І це не виправдати тим, що будинки тільки будуються. хіба що зараз буде добудовуватись дах над балконами і балкони будуть перероблюватись...
08 лист 2020 09:26
Цитата "КраснаяШапка":
Давайте уважно подивимось на дах і балкони. Ну аж ніяк не схожі на перші побудовані будинки. Ну зоооовсім інакше виглядають. І це не виправдати тим, що будинки тільки будуються. хіба що зараз буде добудовуватись дах над балконами і балкони будуть перероблюватись...
:smile: Доброго дня. Ми завжди прагнемо зрозуміти побажання людей. Що саме Вас не влаштовує в скандинавській архітектурі?
Балкони повністю, на 100%, відповідають популярним балконам, наприклад, у місті Осло (саме велике місто Норвегії, фото нижче), дахи як були скатні, так і залишаються, фасади чергуються клінкерною плиткою, а що інженерне рішення інше, то так і є. Ми прагнемо урізноманітнити архітектуру скандинавського містечка ні в якому разі не порушуючи концепцію. Відійти від прийнятих у нашій країні однотипності, однаковості та гігантоманії. Зробити життя людей більш комфортним, здоровим та затишним. Щоб відчути різницю, достатньо подивитись на архітектуру нових будинків лівобережжя Києва. І людина відразу розуміє де вона захоче жити – десь під хмарами в оточенні каньйоноподібних районів, чи у затишному містечку біля лісу та озера.
Все ж таки, завітайте до нас. Щоб переконатися на власні очі. :smile:
09 лист 2020 14:42
Доброго дня. А скажіть будь ласка, чому будинки другої черги так радикально відрізняються від перших двох по зовнішньому вигляду? Реально це різні будинки і я не можу сказати, що нові виглядають краще(( Перші побудовані гарненькі, а будинок D4 більше на хрущовку схожий... Чому вирішили змінити такий вигідний дизайн на ОЦЕ??

Ваш вопрос представитель ЖК Скандия предпочел не услышать. Как думаете, какая вероятность, что они это сделают, когда к ним приедете? :)
09 лист 2020 15:33
Вопрос к скандии,возможно ли перенести газ в другую комнату на этапе строительства(Квартира распашонка)?и если да,то как это будет выглядеть?и ещё вопрос.правда что будет подорожание после 20 числа этого месяца?
09 лист 2020 18:18
Доброго дня. Ми завжди прагнемо зрозуміти побажання людей. Що саме Вас не влаштовує в скандинавській архітектурі?
Балкони повністю, на 100%, відповідають популярним балконам, наприклад, у місті Осло (саме велике місто Норвегії, фото нижче), дахи як були скатні, так і залишаються, фасади чергуються клінкерною плиткою, а що інженерне рішення інше, то так і є. Ми прагнемо урізноманітнити архітектуру скандинавського містечка ні в якому разі не порушуючи концепцію. Відійти від прийнятих у нашій країні однотипності, однаковості та гігантоманії. Зробити життя людей більш комфортним, здоровим та затишним. Щоб відчути різницю, достатньо подивитись на архітектуру нових будинків лівобережжя Києва. І людина відразу розуміє де вона захоче жити – десь під хмарами в оточенні каньйоноподібних районів, чи у затишному містечку біля лісу та озера.
Все ж таки, завітайте до нас. Щоб переконатися на власні очі.

Вмене не влаштовує ось що! на фото все видно. під номером 1 - те, що нам обіцяє сайт, фото 2 - перші побудовані будинки. і Фото 3 - те, що будується зараз. Треба бути з нездоровими очима, щоб не бачити, що обіцянка з сайту і перші будинки - схожі між собою, а ось нові будинки не схожі! ані на те, що обіцяє гарненьке фото на сайті, ані на вже побудоване... І ось моє питання: чому і за яких обставин вирішили змінити дизайн?
09 лист 2020 19:48
Доброго дня. А скажіть будь ласка, чому будинки другої черги так радикально відрізняються від перших двох по зовнішньому вигляду? Реально це різні будинки і я не можу сказати, що нові виглядають краще(( Перші побудовані гарненькі, а будинок D4 більше на хрущовку схожий... Чому вирішили змінити такий вигідний дизайн на ОЦЕ??

Ну, взагалі-то, якщо розпитати у відділі продажу, то вони нічого не приховували. Мені, наприклад, відразу сказали, що будинки наступної черги будуть дещо відрізнятися: вікна менші, з білими рамами, дешевші фасади. І це цілком логічно, що перша черга виглядає більш дорого. Адже їм потрібно зацікавити перших покупців. Є і плюси в будинках нових черг: стіни із керамоблоків а не з газоблоків, ліфти Shindler а не Otis. Так, це прикро, що нові будинки виглядають дещо дешевше та простіше (хоча кінцеві висновки робити ще зарано), проте для мене це не стало сюрпризом.
10 лист 2020 11:39
Вопрос к скандии,возможно ли перенести газ в другую комнату на этапе строительства(Квартира распашонка)?и если да,то как это будет выглядеть?и ещё вопрос.правда что будет подорожание после 20 числа этого месяца?


Так вроде ж дома не газифицированы, отопление от котельни.
10 лист 2020 11:58
Меня например удивили белые окна (если это не защитная пленка). Представьте первые дома с белыми рамами - тоже не очень. И фасад - говорили вроде там плитка должна быть, плохо видно. В скандинавских странах разные цвета тоже бывают, просто сразу не уточнили тона стилей, от какой скандинавской страны или города будут отражать.)))
10 лист 2020 14:51


Так вроде ж дома не газифицированы, отопление от котельни.

Я слышал иные слова.пускай Скандия поправит.вот как выглядит новый стиль.честно я не в восторге.стиль 8-ми домов должен был быть в одном стиле
10 лист 2020 18:31
Доброго дня. Ми завжди прагнемо зрозуміти побажання людей. Що саме Вас не влаштовує в скандинавській архітектурі?
Балкони повністю, на 100%, відповідають популярним балконам, наприклад, у місті Осло (саме велике місто Норвегії, фото нижче), дахи як були скатні, так і залишаються, фасади чергуються клінкерною плиткою, а що інженерне рішення інше, то так і є. Ми прагнемо урізноманітнити архітектуру скандинавського містечка ні в якому разі не порушуючи концепцію. Відійти від прийнятих у нашій країні однотипності, однаковості та гігантоманії. Зробити життя людей більш комфортним, здоровим та затишним. Щоб відчути різницю, достатньо подивитись на архітектуру нових будинків лівобережжя Києва. І людина відразу розуміє де вона захоче жити – десь під хмарами в оточенні каньйоноподібних районів, чи у затишному містечку біля лісу та озера.
Все ж таки, завітайте до нас. Щоб переконатися на власні очі.


Доброго времени суток!

Это под чем нужно быть, чтобы изуродовать так фасад белыми окнами, еще и такого размера?
С виду уже напоминает вашего конкурента ЖК Атлант, отличает только крыша и балкончики. Вид дома абсолютно не соответствует вашему рендеру и тех домов, которые уже сданы.
Если вы уже и решили так глобально сэкономить на всех этих материалах, то должны менять свой рендер, а не вводить своих потенциальных инвесторов в заблуждение, тем более, что не проговариваете эти моменты на встречах, хотя вы обязаны это делать!
Если уже решились делать чисто на массу и количество, тогда делайте в квартирах полноценную стяжку и облагораживайте территорию нормальным озеленением и качественными разнообразными детскими/спорт площадками.
Вы и так с подпорченной репутацией, и я смотрю меняетесь не в лучшую сторону!
11 лист 2020 09:45
Доброго дня. Ми завжди прагнемо зрозуміти побажання людей. Що саме Вас не влаштовує в скандинавській архітектурі?
Балкони повністю, на 100%, відповідають популярним балконам, наприклад, у місті Осло (саме велике місто Норвегії, фото нижче), дахи як були скатні, так і залишаються, фасади чергуються клінкерною плиткою, а що інженерне рішення інше, то так і є. Ми прагнемо урізноманітнити архітектуру скандинавського містечка ні в якому разі не порушуючи концепцію. Відійти від прийнятих у нашій країні однотипності, однаковості та гігантоманії. Зробити життя людей більш комфортним, здоровим та затишним. Щоб відчути різницю, достатньо подивитись на архітектуру нових будинків лівобережжя Києва. І людина відразу розуміє де вона захоче жити – десь під хмарами в оточенні каньйоноподібних районів, чи у затишному містечку біля лісу та озера.
Все ж таки, завітайте до нас. Щоб переконатися на власні очі.

Мене повністю влаштовує скандинавська архітектура, але якось очікувалось, що всі будинки будуть одного типу, хоча б в межах кварталів. Зараз будується "Фінський квартал" 10 будинків. Що заважає хоча б їх побудувати однаковими? До чого тут Осло? Той же комфорт таун якось зміг побудувати ВСІ будинки в одному стилі, чому у Вас це не виходить?
11 лист 2020 11:42
Та тут видно явную экономию на фасаде, концепция уже нарушена, это полный бред - 2 дома стоят красивые в самом начале, скорее чисто для заманухи инвесторов.
Все остальное уже будут строить как "вот это вот" если вообще будут строить, судя по тому как они придержутся своих обещаний и концепции в целом.. Даже вначале в домах первой очереди, озеленение вообще никакое, детские площадки и спорт уголки чисто для галочки.. я представляю, что они налепят в этой очереди и в следующих.
Уважаемые представители данного застройщика, огромная просьба Вам - слышать и слушать пожелания как потенциальных, так и действующих инвесторов! Выполняйте обещанное!
11 лист 2020 18:45
Клінкерна плитка detected :clap:
11 лист 2020 20:45
вот что получается
17 лист 2020 14:21

Ну, взагалі-то, якщо розпитати у відділі продажу, то вони нічого не приховували. Мені, наприклад, відразу сказали, що будинки наступної черги будуть дещо відрізнятися: вікна менші, з білими рамами, дешевші фасади. І це цілком логічно, що перша черга виглядає більш дорого. Адже їм потрібно зацікавити перших покупців. Є і плюси в будинках нових черг: стіни із керамоблоків а не з газоблоків, ліфти Shindler а не Otis. Так, це прикро, що нові будинки виглядають дещо дешевше та простіше (хоча кінцеві висновки робити ще зарано), проте для мене це не стало сюрпризом.
Какая разница какие лифты?они все равно не работают.мне в отделе продаж ничего такого не говорили.малого того в новом журнальчике на демонстрационных фото такие же дома как и первых два.отдел продаж переходит на личности и хамит.Да,Олеся Батьковна?интересно знать номер к кому обратиться по поводу работы отдела продаж.
18 лист 2020 11:44
Та тут видно явную экономию на фасаде, концепция уже нарушена, это полный бред - 2 дома стоят красивые в самом начале, скорее чисто для заманухи инвесторов.
Все остальное уже будут строить как "вот это вот" если вообще будут строить, судя по тому как они придержутся своих обещаний и концепции в целом.. Даже вначале в домах первой очереди, озеленение вообще никакое, детские площадки и спорт уголки чисто для галочки.. я представляю, что они налепят в этой очереди и в следующих.
Уважаемые представители данного застройщика, огромная просьба Вам - слышать и слушать пожелания как потенциальных, так и действующих инвесторов! Выполняйте обещанное!


Экономия - экономией, а эстетика фасада явно нарушена. Эти белые рамы реально режут глаз. Тем более, что на сайте всё выглядело совершенно по - другому.
Есть хоть какое-то обоснование почему фасад выглядит именно таким образом, и почему отличается от домов других очередей?
18 лист 2020 15:20
Так а что тут непонятного? Дома больше, окна и балконы меньше, для большего количества квартир по сей видимости, так сказать на массу топят.
Общался со своей знакомой, у неё бая работает на этот ЖК, говорит, что качество строительства и материалов внутри - отстой, по крайней мере для той идеологии, которую они всем "лапшают", за качество, стиль, уют, концепцию.. Ну а что вы собственно хотели за такую стоимость квадрата? Что они будут делать как обещали? И строить так, как в очереди ранее? Дома, которые строили самыми первыми, соответствуют уровню - комфорт, а эти явно нет..
Обидно, что такая идея оказалась очередной заманухой.. И что самое странное, что представителям данного ЖК по сути даже нечего ответить, тупо отмалчиваются! Зато истории постят красивые, с хорошим фасадом зданий, меняйте свой рендер, который не соответствует действительности!!
19 лист 2020 19:40
Скандія, а скажіть, будь ласка, чому не продаються квартири у будинку Д8, який вже добудовують?
27 лист 2020 15:58
Я вважаю, що "вишенкой на торте" повинен бути плоский дах із рубероїдом.
Цеж треба так зіпсувати проект та концекцію!(( Скотилися до мокрого фарбованого фасаду з білими МП вікнами і все це після таких гарних перших будинків.
Ніколи не планував купувати тут квартири, але дуже сильно вболівав за проект. Особливо коли почало підійматися земельне питання. Планувався гарний дизайн з доволі непоганими матеріалами. І все це повинно було вміститися на великій території та створити цілий комплекс. Тепер зрозуміло, що краще б вся ця затія і ракінчилася на парі будинків та Відділу Продажів.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .123125. . .150
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше