Подати оголошення

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗабудовникГудфор-Лівінг
Здача ЖК2018 - 2023 р.
Планування
від 19 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
162з 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .121123. . .150
23 лип 2020 07:22


Якщо ТОВ "Просперітас" більше немає відношення до будівництва, тоді чому в дозволі на виконання будівельних робіт і в подальшому у повідомленні про зміну в дозвіл міститься ТОВ "Просперітас" як один з трьох замовників, а змінено лише підрядника з ТОВ "ЄВРОКОН БУД" на ТОВ "БК ТРІУМФ"?


На скільки я знаю, просперітатіс змінили на гудфорлівінг, але хай прокоментує забудовник
30 лип 2020 16:04

Доброго дня, так як сам прописаний в іншому міст прошу тих, хто прописаний в Броварах створити на сайті https://petition.brovary-rada.gov.ua/ петицію приблизно такого змісту :

У зв'язку з будівництвом ЖК Скандія, в частині якого вже проживають люди, просимо провести ремонт та благоустрій основної та єдиної дороги по вул.Анатолія Луценка, яка прямує в місто з ЖК Скандія. Облаштувати тротуар, провести освітлення та ремонд дорожнього покриття.

12 серп 2020 11:01
Хід будівництва ЖК Scandia.
12 серп 2020 11:48
Здравствуйте ребята,какие сейчас проблемы в жк?какие решили?и какие до сих пор не решили?
19 серп 2020 13:16
Я так понимаю никто не ответит,как часто пишет застройщик,действительно работают и в воскресенье.но настораживает что половина бригады возле магазина сосет пиво с бутылки.окна что выходят на отдел продаж облезли наклейки,и видно белые рамы.что с лифтами?запустили уже?и что с канализацией?
20 серп 2020 17:58
Сусіди підскажіть будь-ласка хто де купував штори на балкон
22 серп 2020 09:27
Доброго дня. :up:
Цитата "Victoor":
Я так понимаю никто не ответит,как часто пишет застройщик,действительно работают и в воскресенье.но настораживает что половина бригады возле магазина сосет пиво с бутылки.окна что выходят на отдел продаж облезли наклейки,и видно белые рамы.что с лифтами?запустили уже?и что с канализацией?

Так, ми працюємо щоденно, роботи ведуться за графіком, без відставання. Вже ведуться фасадні роботи та роботи на даху у будинку D4. Інші три будинки у процесі. Та ще для одного вирили котлован. Біля магазину в обід :alc: «сосуть» пиво не наші люди. Ми ретельно перевіряємо працівників :nunu: на алкоголь. Кожного дня, зранку та після обіду, без дозволу бригадирів будівельник не може зайняти своє робоче місце. Одна помилка і людина зостанеться без роботи :rupor: . Все просто і всі про це знають та цінують. Поки що бажаючих ризикнути не знайшлося.
Біле на вікнах – це пакувальна плівка, що залишилась де-не-де, так, вона білого кольору.
Працюють дві бригади ліфтовиків. Більшість ліфтів налагоджені, перевірені, працездатні. «Паперові роботи» повинні закінчитися на наступному тижні і тоді стане зрозумілим, коли можна буди увімкнути їх на постійній основі.
Нещодавно приїздила бригада для профілактичних робіт на КНС. Ми слідкуємо за цим. :winky: А як там інші? Питання не до Вас, риторичне. :smile:
Просто завітайте до нас. Менеджер проведе Вас на територію і Ви на власні очі переконаєтесь у цьому.
Цитата "fogos":
Сусіди підскажіть будь-ласка хто де купував штори на балкон
Це ручна робота. Просто підійдіть до сусідів з цим питанням. Практично всі знають, хто в містечку їх може шити.
23 серп 2020 10:13
Непогано було б організувати на території жк криту велостоянку, так як в маленькому ліфті не дуже комфортно спускати велосипед, та й зберігати на відкритому балконі не дуже зручно, біля кпп під забором напроти відділу продаж було б непогано, як вважаєте?
Або ж на сходах між 1 і 2 поверхами дозволити змонтувати кріплення для велосипедів.
Також чи можна викупити дану площу для облаштування кладової?
23 серп 2020 15:12
Цитата "fogos":
Непогано було б організувати на території жк криту велостоянку, так як в маленькому ліфті не дуже комфортно спускати велосипед, та й зберігати на відкритому балконі не дуже зручно, біля кпп під забором напроти відділу продаж було б непогано, як вважаєте?
Або ж на сходах між 1 і 2 поверхами дозволити змонтувати кріплення для велосипедів.
Також чи можна викупити дану площу для облаштування кладової?
Доброго дня. Вам варто звернутися до Управляючої Компанії.
24 серп 2020 14:06
Що скажете на рахунок облагородження вул.Луценка, освітлення, тротуар і оновлення асфальтного покриття? Що каже місцева влада, чи можна очікувати на покращення після здачі двох нових будинків
25 серп 2020 06:38
Доброго дня.
Так, ми працюємо щоденно, роботи ведуться за графіком, без відставання. Вже ведуться фасадні роботи та роботи на даху у будинку D4. Інші три будинки у процесі. Та ще для одного вирили котлован. Біля магазину в обід «сосуть» пиво не наші люди. Ми ретельно перевіряємо працівників на алкоголь. Кожного дня, зранку та після обіду, без дозволу бригадирів будівельник не може зайняти своє робоче місце. Одна помилка і людина зостанеться без роботи . Все просто і всі про це знають та цінують. Поки що бажаючих ризикнути не знайшлося.
Біле на вікнах – це пакувальна плівка, що залишилась де-не-де, так, вона білого кольору.
Працюють дві бригади ліфтовиків. Більшість ліфтів налагоджені, перевірені, працездатні. «Паперові роботи» повинні закінчитися на наступному тижні і тоді стане зрозумілим, коли можна буди увімкнути їх на постійній основі.
Нещодавно приїздила бригада для профілактичних робіт на КНС. Ми слідкуємо за цим. А як там інші? Питання не до Вас, риторичне.
Просто завітайте до нас. Менеджер проведе Вас на територію і Ви на власні очі переконаєтесь у цьому.
Це ручна робота. Просто підійдіть до сусідів з цим питанням. Практично всі знають, хто в містечку їх може шити.

Я много работаю чтобы заработать деньги на жильё,кредиты не для меня,поэтому 100 % оплата.появилось время приехать и я приехал но посмотреть не смог.(просто не знал что только по записи)девушка попросила подождать пол часика,но мы не смогли.мужчина за столиком,какой-то не приветливый!!то ли мы его не устроили.то ли мы не соответствуем каким-то стандартам в его глазах.а чьи же?раз они в касках были,рядом ничего не строится чтобы они ходили в касках.
26 серп 2020 15:00
Цитата "Victoor":
Я много работаю чтобы заработать деньги на жильё,кредиты не для меня,поэтому 100 % оплата.появилось время приехать и я приехал но посмотреть не смог.(просто не знал что только по записи)девушка попросила подождать пол часика,но мы не смогли.мужчина за столиком,какой-то не приветливый!!то ли мы его не устроили.то ли мы не соответствуем каким-то стандартам в его глазах.а чьи же?раз они в касках были,рядом ничего не строится чтобы они ходили в касках.

Доброго дня. Нам дуже шкода, що у Вас залишилось таке враження. Ми обслуговуємо усіх хто до нас завітає якнайкраще. Обов’язково запропонуємо чашечку-другу смачної кави. Якщо менеджери зайняті з іншими людьми, запропонуємо почекати на зручних кріслах чи дивані біля великого телевізора. Де можна спостерігати запис усіх значущих подій на нашому будівництві за останній рік. Будівництво 4-х будинків триває, не зупиняється. А ще для одного готовій котлован.
Наші квартири користуються попитом, і ми це не приховуємо. Так, через велику популярність, бувають черги, тому, перед приїздом, бажано зателефонувати. І навіть, якщо Ви не змогли цього зробити, менеджери завжди знайдуть для Вас час.
Якщо ж Ви хотіли зайти на територію Скандії без менеджера, або без «ключа» мешканця, то це зробити, дійсно, неможливо. Територія ЖК закрита, під охороною, діє пропускна система щоб кожен мешканець містечка, кожна сім’я почували себе захищеними.
Але, як би не було, те ставлення, яке ви описали, неприпустиме. Ми обов’язково розберемося у чому справа. Будьте певні, та завітайте до нас ще раз. Будемо раді Вас бачити.
А на додаток – хід будівництва у День Незалежності. Так, ми працюємо кожен день.
27 серп 2020 07:12

ЖК Скандия, а расскажите, как планируется совмещать чудесный парк с канализационным коллектором. Который находится в центре будущего парка и по вечерам "чудесно" пахнет сероводородом.
Есть ли план действий?
Расположение КНС
27 серп 2020 22:37
Доброго дня. Дякуємо за слушне запитання. Не просто в планах, а вже на стадії проекту. Більше місяця затверджений проект парку (включаючи КНС) знаходиться у Відділі Продажу, на Офіційному Сайті ЖК Scandia, на стенді в Управляючій Компанії, обговорювався у Спільноті Мешканців де знайшов позитивні відгуки. І це закономірно, бо ми врахували багато побажань від Мешканців. Зокрема: площа з пішохідним фонтаном, оглядовий майданчик на острові, розарій з фонтаном, причал для човнів та багато іншого. Беріть активну участь у житті містечка, завітайте до спільноти Мешканців, щоб нічого не пропустити. Так, ми розуміємо, що всі ці заходи, неодмінно додадуть до престижу ЖК Scandia і це вплине на ринкову вартість квадратного метра. Тож, мабуть, варто поспішити. :)
28 серп 2020 05:54
ЖК Скандия,зря вы так.
У меня был вопрос о ежедневной вони с коллектора, а вы еще и общественный туалет под окнами запланировали. Не знаю, кто из жителей выдвинул такое предложение или просто согласился с этим. Потому как никто не обсуждал данный момент. Не было никаких хотя бы обьявлений в подьездах домов, не говоря уже о непосредственно том доме, которому вы запланировали это "счастье". Если бы обсуждение было, я бы предложил разместить туалет с другой стороны озера, у другой КНС. Но ведь никто не спрашивал.
Если же обсуждение все таки было и я ошибаюсь(хотя и присутствую во всех значимых спильнотах), прошу принимавших участие жителей(собственников) маякнуть мне в одном из общих чатов или здесь же.
Для понимания, где жилые дома, а где "промзона".
29 серп 2020 04:50
Доброго дня, неприємний запах особливо це відчутно по вечорах, це від наявності верб, які ростуть навколо озера, в мене в селі будинок в 100 метрах від схожого озера запах такий же
29 серп 2020 06:49
Цитата "fogos":
Що скажете на рахунок облагородження вул.Луценка, освітлення, тротуар і оновлення асфальтного покриття? Що каже місцева влада, чи можна очікувати на покращення після здачі двох нових будинків

Доброго дня. Нещодавно була зустріч із представником Броварської влади, на якій представники Мешканців піднімали кілька питань, у тому числи: дорога, тротуари, освітлення. І вже, частково, є позитивні результати. Ділянка дороги, напроти СТО, була відремонтована. Не капітально, але відремонтована. З тротуарами питання теж обіцяли вирішити. А зараз шукають відповідальне підприємство, кому належать стовпи вздовж дороги. Питання зрушило з місця і ми очікуємо, найближчим часом, її вирішення.
31 серп 2020 07:41
Фотографії з останнього аерообльоту (2020.08.29).
На них гарно видно озеро, ліс, новобудови та частинку майбутнього парку. А також фото котловану під фільтрувальну станцію глибиною 4-5 метрів. ;) Можливо хтось досі шукає у нас болото!?
04 вер 2020 16:25
Хід будівництва за 4 вересня 2020 року.
На фото: продовжуються роботи на фасаді, розпочали внутрішні роботи, утеплюємо дах, прокладаємо «ливнівку», бригади каменярів за роботою над будинком D7, майже закінчено скління будинку D4.
06 вер 2020 22:30
На старых фото котлована дома 3 видел полный котлован воды. Подозреваю что та же ситуация была и с остальными домами. Я не эксперт в строительстве. Видел на фото что там что-то обволакивают какой-то пленкой. Будут ли проблемы в дальнейшем когда достроят эти дома (я имею ввиду будет ли вода в подвалах в дождливый сезон)? Не будут ли эти грунтовые воды как-то влиять на долговечность зданий? Кто знает - пожалуйста подскажите. Заранее спасибо.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше
1. . .121123. . .150
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше