Подати оголошення

ЖК Саванна Сити | БЗБК | Бровары, ул. Чубинского

ЗабудовникБЗБК
Здача ЖК2017 - 2023 р.
Планування
від 17 000 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
147з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 32.
6/19%
6/19%
4/13%
10/31%
6/19%
1. . .313334
04 лют 2022 11:44

Інформація від менеджера відділу продажу. Жираф 1 і Жираф 2 здадуться одночасно у березні-квітні. Відкриття продажу Тигр 2 буде після 10 лютого. 

20 лют 2022 18:53

Шановні інвестори жирафа 1, що вам говорять з приводу оформлення права власності? Ну нехай опалення не буде в будинку, але ж документи можна оформлювати!? Враховуючи ситуацію в країні, яка доля наших квартир, якщо ми не є власниками житла....

14 квіт 2022 11:32

Доброго дня!   

Сподіваюсь в Жираф1 найближчим часов пустять для початку ремонту.

Атлант відновив будівництво по Сімона Петлюри, це всіляє надію. 

Місто та БЗСК не повинні в теперешній ситуації затягувати терміни. 

Всім добра та мирного неба!   

Все буде Україна ! 

17 квіт 2022 19:00

Телефони БЗБК не відповідають

16 трав 2022 19:33

Якісь новини є? Власники Жираф-1, вам шось повідомили? У мене Жираф-2, менеджерів шукати зарано, але хоч кажуть взагалі хто де і на якому світі?


17 трав 2022 09:18

Атлант відновив роботу на будмайданчику, Лісовий теж будується. Що чутно по будівництву в Саванні? 

18 трав 2022 17:18

Телефонували до менеджера, будівництво по Тиграх призупинено до кінця травня. По Жирафах очікують на сертифікати. На ЛУН відновили реалізацію квартир і добавили продаж Тигр 2. Жирафи планують здавати разом, після отримання сертифікатів (надіюсь скоро). Миру усім і гарних новин. 

26 трав 2022 09:58

Я звонила в отел продаж, сказали сдадут Жираф-1 и Жираф -2 вместе до конца лета.

28 трав 2022 20:09

Добрый день, являюсь инвестором Тигра 2, я так понял, стройка вообще не идет, есть информация от менеджеров? Дозвонится не могу, офис закрыт, нашел покупателя для продажи своей квартиры, хочу переуступку сделать, и не могу...

29 трав 2022 10:52

Lover_tover

Добрый день, являюсь инвестором Тигра 2, я так понял, стройка вообще не идет, есть информация от менеджеров? Дозвонится не могу, офис закрыт, нашел покупателя для продажи своей квартиры, хочу переуступку сделать, и не могу...

Добрый день. Офис работает с 10 до 16:00, я лично к ним ходил брать справку о полной выплате.

05 лип 2022 04:55
Попри карантини, перехід на нову систему документообігу в будівництві і широкомасштабну війну в країні, команда БЗБК продовжує виконувати свої зобов'язання: корпуси Жираф І і Жираф ІІ введені в експлуатацію (сертифікат № ІУ123220603323)!
Що далі? Прості подальші кроки:
1. Очікуємо поштову адресу, очищення і розгородження території, запуск внутрішніх систем і підготовку ЖЕКа до відкриття
2. Липень - передача квартир в корпусі Жираф І, кінець серпня - Жираф ІІ. До цього моменту мають бути закриті всі фінансові розрахунки. Наші менеджери зв'яжуться з кожним індивідуально, запишуть на оформлення (до 10 квартир на день), проконсультують, тому просто дочекайтесь;)
3. Ключі і ремонт. Ключі можна забрати до оформлення, по порядку нумерації квартир і корпусів при умові дотримання алгоритму: огляд, підписання акту приймання-передачі, отримання планів-схем кондиціонування, засклення, правил проведення ремонту.
4. Для отримання ключів і підписання договору має бути присутній покупець особисто або довірена особа (довіреність, завірена нотаріально). Обов'язково мати паспорт/id-карту, інд.код і попередній договір, для одружених - перелік уточнити у менеджерів.
Адаптуємось і робимо все від нас залежне задля Вашої безпеки і спокою. Але просимо віднестись з порозумінням до змін і затримок, які можуть виникати в умовах воєнного стану.
Ми бажаємо собі і кожному жителю Саванни сміливості - будувати, захищати, жити в своїй країні.
Віримо в ЗСУ і обов'язково переможемо!💛💙


Особисто у нас +1.2 метра до сплати... потім ще податок і нотаріус, виходить чимала сумма...

05 лип 2022 09:59

Altana



Особисто у нас +1.2 метра до сплати... потім ще податок і нотаріус, виходить чимала сумма...

 Доброго дня, а які орієнтовно цифри по нотаріусу та податками?

06 лип 2022 08:30

BROINVEST

 Доброго дня, а які орієнтовно цифри по нотаріусу та податками?

2% від вартості квартири +50% роботи нотаріуса.
По нашій квартирі це близько 23тис.

28 лип 2022 14:20

Доброї пори доби, усім. Хто уже отримав ключі в Жираф 2?

29 лип 2022 19:03

Видача ключів від Жираф 2 з початку серпня.

29 лип 2022 21:11

Ключи с 10, оформление с средины месяца

30 лип 2022 08:43

Вчера был в Жорике 1, оформлены большая половина квартир, некоторые уже делают ремонты. Вход открыт сидит консерж. У нас в Жирафе 2 все закрыто, будут проводить уборку до 10 и начинать осмотр-сдачу квартир хозяевам и формление я думаю ближе к концу месяца. Горовил с отделом продаж ничего не придумал...

14 серп 2022 19:25

Тигр 2 строят полным Ходом, каждый день есть люди на стройке, надеюсь сдадут до конца года.

Может есть у кого информация по планам сдачи Тигр2?

15 серп 2022 12:04

По другому жирафу нема інформації? Ключі вже видають?

15 серп 2022 19:44

Altana



Особисто у нас +1.2 метра до сплати... потім ще податок і нотаріус, виходить чимала сумма...

Доброго вечора,  а в кого є доплати за квартири, хтось переміряв площу?  Відповідає заявленій забудовником з доплатою?

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx
1. . .313334
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Детальніше
+380986563402xxxx