Подати оголошення

ЖК "Озёрное" (3 очередь) - вул. Обухівська, буд. 137-А

1. . .4648. . .76
24 жовт 2017 08:51
Цитата "Любовь151":
Всем привет.Я тоже пострадавшая.Вот только поняла,что где-то должны люди об этом говорить.

Постраждала від чого?
24 жовт 2017 18:23
Перекрывают 12 этаж. Закладывают 1-й этаж, но очень медленно. На втором этаже тоже появились блоки, но возможно они и раньше там были, точно не уверенна, так как раньше сверху на дом смотрела.
27 жовт 2017 05:59
Цитата "Rocky2":

Постраждала від чого?
Якщо форум тематичний,то в мене та ж ситуація,що і у вас.А ви щасливі,що в будинку поміняли сторони світу?Дякувати,що не повідомили про гірше? Я,наприклад,ображена на забудовника.Ось тільки не знаю як в цій ситуаціі бути
27 жовт 2017 08:38
Цитата "Любовь151":
Якщо форум тематичний,то в мене та ж ситуація,що і у вас.А ви щасливі,що в будинку поміняли сторони світу?Дякувати,що не повідомили про гірше? Я,наприклад,ображена на забудовника.Ось тільки не знаю як в цій ситуаціі бути

Добавляйтесь в закрытую ветку (информация как это сделать есть на 1-й странице этой темы/форума)! Там есть вся информация по дому, вплоть до связи с соседями!
27 жовт 2017 09:02
Цитата "Любовь151":
Якщо форум тематичний,то в мене та ж ситуація,що і у вас.А ви щасливі,що в будинку поміняли сторони світу?Дякувати,що не повідомили про гірше? Я,наприклад,ображена на забудовника.Ось тільки не знаю як в цій ситуаціі бути

Форум то да, але люди тут різні, я взагалі з другої черги. Особисто я в шоці шо кмб таке учудив. Особисто для мене сторона куди виходить квартира доволі важлива частина була при покупці. А що робити це вже вам вирішувати і оцінювати плюси і мінуси варіантів. Поки ще наскільки я знаю ви можете повернути гроші (хоча і не 100% звичайно) і вкласти їх кудись ще, або може кмб дозволить змінити квартиру на іншу не знаю, можна з ними поговорити. Вирішувати вам, а якщо є якісь конкретні питання то задавайте.
27 жовт 2017 09:08
Цитата "Rocky2":

Форум то да, але люди тут різні, я взагалі з другої черги. Особисто я в шоці шо кмб таке учудив. Особисто для мене сторона куди виходить квартира доволі важлива частина була при покупці. А що робити це вже вам вирішувати і оцінювати плюси і мінуси варіантів. Поки ще наскільки я знаю ви можете повернути гроші (хоча і не 100% звичайно) і вкласти їх кудись ще, або може кмб дозволить змінити квартиру на іншу не знаю, можна з ними поговорити. Вирішувати вам, а якщо є якісь конкретні питання то задавайте.

Я тебя прошу, если не знаешь всю информацию не пиши пожалуйста, не дезинформируй человека! Спасибо!

Любовь, информация есть в закрытой ветке форума, проходите ознакамливайтесь, будут вопросы-контакты можно найти там же или просто написать там сообщение.
27 жовт 2017 09:31
Цитата "rocky.d.":

Я тебя прошу, если не знаешь всю информацию не пиши пожалуйста, не дезинформируй человека! Спасибо!
Любовь, информация есть в закрытой ветке форума, проходите ознакамливайтесь, будут вопросы-контакты можно найти там же или просто написать там сообщение.

Замість того щоб це писати, краще напишіть що саме я не так написав, не всі можуть попасти в закритий форум, та і по досвіду цей закритий форум взагалі не потрібен, можна все розміщати у відкритому і нема чого напрягатися ділити на закритий-відкритий, тільки проблем більше і гірше для всіх.
27 жовт 2017 12:29
Є інформація яку я вважаю не всім потрібно знати , для цього і є "закрита гілка"лише для інвесторів цього об'єкту. Мені приємно познайомитися з майбутніми сусідами , але вважаю , що не всім слід знати те що їх не стосується. Тим більше , що багато хто пише : 1.Может быть .... 2. Я так думаю .... 3.А вот если ... итд.
27 жовт 2017 13:48
Цитата "Любовь151":

Не получается туда зайти,телефон пишет ошибку


Нужен доступ от модератора. Напишите письмо на электронную почту указанную в шапке темы форума. В письме отправте изображение договора купли-продажи без личных данных. В ответ получите доступ к ветке и пароль для входа в тему дома.
31 жовт 2017 08:01
Состояние на 28.10.2017

05 лист 2017 19:00
Стан на 05.11.2017
Інсайдери повідомляють, більшість будівельників перевели на інший об'єкт.
Правда чи ні, не знаю.
05 лист 2017 20:02
Цитата "Kotyk Murkotyk":
Стан на 05.11.2017
Інсайдери повідомляють, більшість будівельників перевели на інший об'єкт.
Правда чи ні, не знаю.

Ну для чого ці плітки?
Сьогодні неділя-вихідний.
А завтра прийдіть і сфотографуйте.
Я,наприклад,вже захвилювалась
05 лист 2017 20:12
Цитата "Kotyk Murkotyk":
Стан на 05.11.2017
Інсайдери повідомляють, більшість будівельників перевели на інший об'єкт.
Правда чи ні, не знаю.

Что Вы этим хотите сказать?что дом собираются бросить недостроем?? Не поднимайте панику,все и так на нервах.Так каждый может делать предположения и вбрасывать нам информационный мусор,заставляя тем самым нервничать.Если Вы знаете точно,так и говорите.
05 лист 2017 20:22
Сегодня был на объекте. Кран работает. Вооде бы все ок... От куда такая информация???
06 лист 2017 06:51
А это то , что я ранее писал . Люди пишут : 1. я так думаю .... 2. может быть ..... 3.я где то слышал ... итд.
Давайте только факты и доказательством работы КГС будут только выполненные объемы работ от периода до периода.
Фото объекта один из самых хороших доказательств и состояния на тот день. Если к примеру нет утвержденных чертежей по кладке , то конечно и материал еще толком не завезут и каменщиков не будет . Я КГС не защищаю , но паники я не хочу.
06 лист 2017 12:25
Мы тоже вчера были на стройке. Несколько человек работали наверху, один человек закладывал стены на втором этаже.
06 лист 2017 13:22
06.11.2017
06 лист 2017 13:36
Цитата "ksunjka":

Что Вы этим хотите сказать?что дом собираются бросить недостроем?? Не поднимайте панику,все и так на нервах.Так каждый может делать предположения и вбрасывать нам информационный мусор,заставляя тем самым нервничать.Если Вы знаете точно,так и говорите.

Людина просто написала що чула, дуже часто ця інформація виявляється більш правдивою ніж офіційно отримана від кмб :), так шо не варто її ігнорувати, тим більше коли вона так як зараз цілком логічна. А взагалі ніякої паніки нема, це ви панікуєте хоча вам просто дали інформацію, тут вже писали тут реальні строки здачі ще на перших двох сторінках це обговорили. І дивлячись зараз через 9 місяців після прогнозів - по темпам будівництва - вони тільки підтверджуються.
06 лист 2017 14:08
Цитата "Rocky2":

Людина просто написала що чула, дуже часто ця інформація виявляється більш правдивою ніж офіційно отримана від кмб :), так шо не варто її ігнорувати, тим більше коли вона так як зараз цілком логічна. А взагалі ніякої паніки нема, це ви панікуєте хоча вам просто дали інформацію, тут вже писали тут реальні строки здачі ще на перших двох сторінках це обговорили. І дивлячись зараз через 9 місяців після прогнозів - по темпам будівництва - вони тільки підтверджуються.

Я прекрасно понимаю,что сроки изначально были поставлены неправильно.Не считаю вообще это информацией.
06 лист 2017 14:45
Цитата "TinaTka":
06.11.2017

Благодарю за фото :super: :super:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше
1. . .4648. . .76
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx