Подати оголошення

ЖК Orange Park | Крюковщина, ул. Одесская, 23

ЗабудовникODG Development
Здача ЖК2016 - 2022 р.
Планування
від 23 294 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
95з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 85.
11/13%
2/2%
15/18%
12/14%
45/53%
1. . .57. . .191
31 січ 2016 23:54
Я тоже думаю что инфраструктура (всякие магазины, банки) будет становиться лучше. Все таки это место сейчас популярное и разных ЖК там строится просто тьма.
11 лют 2016 10:42
Всім привіт. Хто був у відділі продажу, нещодавно. Що можете розказати, як йдуть темпи будівництва? З’явились нові інвестори? Можливо казали коли все-таки, підключать камери відео нагляду, щоб майбутні інвестори чи існуючі, могли відслідковувати темпи будівництва.
11 лют 2016 13:24
Цитата "b0gut":
Всім привіт. Хто був у відділі продажу, нещодавно. Що можете розказати, як йдуть темпи будівництва? З’явились нові інвестори? Можливо казали коли все-таки, підключать камери відео нагляду, щоб майбутні інвестори чи існуючі, могли відслідковувати темпи будівництва.


Недавно были в оп, идёт стройка, сделали перекрытие 4-го этажа. Дом планируют сдать в конце августа. Что конкретно Вас интересует?
11 лют 2016 13:40
Цитата "Krina":


Недавно были в оп, идёт стройка, сделали перекрытие 4-го этажа. Дом планируют сдать в конце августа. Что конкретно Вас интересует?


Ну перекриття 4 поверху я вже бачив...Мене цікавить можливо ВП щось нове розказував. Можливо про камери коли підключать, щоб можна було в будь який момент спостерігати за процесом.
Газоблоки так, як і були лише на першому поверсі?
Можливо Вам ще щось розповіли по вікнам (ламінацію) якусь інформацію? Виробник?
14 лют 2016 19:00
Вважаю, що оскільки проєкт дуже масштабний, треба дочекатися сдачі і підключення 1-ї секції, тоді уже можна буде робити якісь висновки :umnik:
16 лют 2016 11:07
Всiм привiТ!!!!! Ось стала "асоцiйованим членом"))))) впевненно, без сумнiвiв, з легкою душею ...... Внесла кошти !!!!!! приi'здила на будiаництво ще осiню 2015, отримала повну iнформацiю в вiддiлу продаж, Дуже зацiкавилась але не наважилась, так як на момент осенI був фундамент та сваi' ! Сумнiви ....)) почала активно шукати, безлiч рiЗних ЖК, готовI не готовI забудови ........ Три недiлI назад приi'хала в OrangePark картинка порадувала!!!!! Тепер буду жити комфортно та стильно! Вiддiл продажу, дiвчата молодчинки, дякую !!!!! Компетентнi, в повному обсязI документацiя, iнформацiя.... Всiм рекомендую!!! ) також буду рада спiлкуванню з сусiдами ;)
16 лют 2016 12:50
Цитата "Maryasha":
Всiм привiТ!!!!! Ось стала "асоцiйованим членом"))))) впевненно, без сумнiвiв, з легкою душею ...... Внесла кошти !!!!!! приi'здила на будiаництво ще осiню 2015, отримала повну iнформацiю в вiддiлу продаж, Дуже зацiкавилась але не наважилась, так як на момент осенI був фундамент та сваi' ! Сумнiви ....)) почала активно шукати, безлiч рiЗних ЖК, готовI не готовI забудови ........ Три недiлI назад приi'хала в OrangePark картинка порадувала!!!!! Тепер буду жити комфортно та стильно! Вiддiл продажу, дiвчата молодчинки, дякую !!!!! Компетентнi, в повному обсязI документацiя, iнформацiя.... Всiм рекомендую!!! ) також буду рада спiлкуванню з сусiдами ;)

Доброго дня, а яку саме квартиру Ви придбали, якщо, звісно не секрет) і на якому поверсі?
16 лют 2016 13:00
Двокiмнатна 2в 5 поверх Дуже хотiла з "двориком" не вистачило ((
16 лют 2016 13:06
Цитата "Maryasha":
Двокiмнатна 2в 5 поверх Дуже хотiла з "двориком" не вистачило ((

Будемо сусідами :) я на 4. Ну я вже мав досвід квартири з двориком у родичів. Тому б не засмучувався :)
16 лют 2016 13:10
Аааа))) я на правду хотiла 4 поверх але Ви випередили ;)
16 лют 2016 13:12
Цитата "Maryasha":
Аааа))) я на правду хотiла 4 поверх але Ви випередили ;)

:) :)
16 лют 2016 13:17
Дякую Вам! Якось засмутилась iз-за подвiр'я (( Бо я вже в мрiях сiяла рукколу на грядцI)))) але втiшили що зI сторони кухнI будуть великI вiкна )
16 лют 2016 13:23
Цитата "Maryasha":
Дякую Вам! Якось засмутилась iз-за подвiр'я (( Бо я вже в мрiях сiяла рукколу на грядцI)))) але втiшили що зI сторони кухнI будуть великI вiкна )

)) Також роздумували на двориком або двух рівневою. Останній варіант на жаль відпав через фінансову складову. А перший.. сам по собі) Я можу пояснити чому дворик нас не заохотив до інвестиції, це лише наша думка. Але то довга тематика. Я просто надіюсь на відповідальність забудовника, який заборонить змінювати зовнішній вигляд своїх двориків. Наприклад забор з профнастила висотою 3 метра, щоб не дай Бог ніхто нічого не побачив.( я можу 100% сказати, що сусіди на поверхах вище і так зможуть все побачити, якщо захочуть) А ще більше на те, що майбутні сусіди будуть все-таки Європейськими сусідами, і самі це зрозуміють)
А про вікна, і я взагалі спочатку подумав, що будуть панорамні, але на жаль..((
16 лют 2016 13:32
Окна будут панорамные !!!!!))))
16 лют 2016 13:35
Цитата "Maryasha":
Окна будут панорамные !!!!!))))

Зі сторони кухні? Просто ми запитували, казали вроді, що ні. Але можливо вони, щось змінили чи ми не до зрозуміли) Ви коли були у відділі продажу?)
16 лют 2016 13:39
щойно перепитала в Оксаночки Нач. Вiддiлу продаж таки будуть;)) та лiфти суперовI поставлять !!! Так що сосiде все буде Гарно :)
16 лют 2016 13:44
Цитата "Maryasha":
щойно перепитала в Оксаночки Нач. Вiддiлу продаж таки будуть;)) та лiфти суперовI поставлять !!! Так що сосiде все буде Гарно :)

Це добрі новини) завтра поїду ще сам щось розпитаю)
А ліфти нібито українського виробництва, так?
16 лют 2016 13:46
Нi)))) не пiдтримали вiдчизняного виробника !!
16 лют 2016 13:48
Цитата "Maryasha":
Нi)))) не пiдтримали вiдчизняного виробника !!

заінтригували) цікаво, які
16 лют 2016 14:10
Schindler))
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .57. . .191
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше